Προς το περιεχόμενο

Στις 9 Νοεμβρίου η κυκλοφορία του Nexus 5x των Google και LG, με τιμή €499


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστα, θα παρουμε κουτσουρεμενο κινητο και θα το βαζουμε στο PC να κανει τη δουλεια του...νταξει εχουμε ξεφυγει. 

Δηλαδή εσύ, βγάζεις φωτογραφίες στο κινητό σου και ποτέ μα ποτέ δεν τις σώζεις στον υπολογιστή σου ή στο σύννεφο. Γιατί το κινητό σου πάντα θα είναι σε άψογη λειτουργία, δεν πρόκειται να χάσεις καμία φωτογραφία και αντικαταστει τον υπολογιστή. Ντάξει μάλλον εσύ έχεις ξεφύγει, να υποθέσω δουλειές όπως Office κλπ και αυτά στην 5άρα οθόνη του κινητού έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εσύ, βγάζεις φωτογραφίες στο κινητό σου και ποτέ μα ποτέ δεν τις σώζεις στον υπολογιστή σου ή στο σύννεφο. Γιατί το κινητό σου πάντα θα είναι σε άψογη λειτουργία, δεν πρόκειται να χάσεις καμία φωτογραφία και αντικαταστει τον υπολογιστή. Ντάξει μάλλον εσύ έχεις ξεφύγει, να υποθέσω δουλειές όπως Office κλπ και αυτά στην 5άρα οθόνη του κινητού έτσι;

Μαλιστα, τα πηρες ολα και τα εκανες κουλουβαχατα. Τι σχεση εχει το office ρε φιλε και το βαζεις στην κουβεντα? Βρες να σχολιασεις και αλλα πραματα που δεν ειπα μπας και βγαλεις κανα επιχειρημα. Ειπα το αυτονοητο, αν ειναι να χρειαζομαστε και PC για να δουλεψει το κινητο τοτε αυτο το πραμα δεν λεγεται κινητο αλλα μπρελοκ για τα κλειδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα, τα πηρες ολα και τα εκανες κουλουβαχατα. Τι σχεση εχει το office ρε φιλε και το βαζεις στην κουβεντα? Βρες να σχολιασεις και αλλα πραματα που δεν ειπα μπας και βγαλεις κανα επιχειρημα. Ειπα το αυτονοητο, αν ειναι να χρειαζομαστε και PC για να δουλεψει το κινητο τοτε αυτο το πραμα δεν λεγεται κινητο αλλα μπρελοκ για τα κλειδια.

Και επαναλαμβάνω εσύ όλα σου τα αρχεία και τις φωτογραφίες τις έχεις αποκλειστικά στο κινητό και ποτέ δεν κρατάς Backup στο PC; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα, τα πηρες ολα και τα εκανες κουλουβαχατα. Τι σχεση εχει το office ρε φιλε και το βαζεις στην κουβεντα? Βρες να σχολιασεις και αλλα πραματα που δεν ειπα μπας και βγαλεις κανα επιχειρημα. Ειπα το αυτονοητο, αν ειναι να χρειαζομαστε και PC για να δουλεψει το κινητο τοτε αυτο το πραμα δεν λεγεται κινητο αλλα μπρελοκ για τα κλειδια.

εγω ουσιαστικο backup κραταω μονο στο pc απο φωτο βιντεο τα αλλα δεν με νοιαζει ας ειναι στο onedrive,google ktl

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ουσιαστικο backup κραταω μονο στο pc απο φωτο βιντεο τα αλλα δεν με νοιαζει ας ειναι στο onedrive,google ktl

Εκεί θέλω να καταλήξω, λίγο πολύ κρατάμε έστω και στο σύννεφο τις φωτό και τα βίντεο για ώρα ανάγκης, γιατί ο άλλος πάνω λέει ότι το κινητό είναι εντελώς μόνο του δεν χρειάζεται ποτέ τον υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επαναλαμβάνω εσύ όλα σου τα αρχεία και τις φωτογραφίες τις έχεις αποκλειστικά στο κινητό και ποτέ δεν κρατάς Backup στο PC; 

Κραταω backup αμα οταν και αν θελω, δεν κραταω backup επειδη μου τελειωσε η μνημη στο κινητο. Αλλωστε, αυτο που λες εσυ δεν ειναι καν backup. Backup ειναι οταν τα αποθηκευεις και καπου αλλου για ασφαλεια, το να γεμισει το κινητο και να τα μεταφερεις στο PC δεν λεγεται backup. Αλλα okay, αλλα λογια να αγαπιομαστε. Πες μου παλι για το office που χρησιμοποιω στο κινητο XD

Εκεί θέλω να καταλήξω, λίγο πολύ κρατάμε έστω και στο σύννεφο τις φωτό και τα βίντεο για ώρα ανάγκης, γιατί ο άλλος πάνω λέει ότι το κινητό είναι εντελώς μόνο του δεν χρειάζεται ποτέ τον υπολογιστή.

Παλι κριτικαρεις πραγματα που δεν ειπα. Τετοια μανια να βγεις ντε και καλα σωστος που εισαι διατεθειμενος να λες ψεμματακια? Εγω ειπα για αλλη μια φορα το αυτονοητο, αν για να δουλεψει το κινητο ειναι must να το συνδεσουμε στο PC τοτε δεν ειναι κινητο αλλα μπρελοκ. Το συννεφο παλι που κολλαει? Και αν κατι μπορει να το χρειαστεις για ωρα αναγκης, μαντεψε, το βαζεις στο κινητο και οχι στο συννεφο.

 

Δηλαδη αν ειναι δυνατον τετοιο fanboyliki που μας προτεινεις να πληρωσουμε 50 παραπανω ευρω να παρουμε iPhone για να αποθηκευουμε τα αρχεια μας στο cloud η στο PC επειδη με τα 50 ευρω παραπανω αγοραζουμε λιγοτερη χωρητικοτητα!!! Αστεια πραματα, λυπησου μας. Και με συγχωρεις κιολας που υπαρχουν ατομα που ξοδευουν ηδη τα gigabytes στο προγραμμα τους και δεν τους περισσευουν να πληρωνουν ακομα περισσοτερα για να εχουμε τα βασικα. Αν δεν το συνειδητοποιησες ηδη μας λες να δωσουμε παραπανω λεφτα για να παρουμε iPhone αι να πληρωνουμε περισσοτερα για mobile internet για να κανουμε αυτα που κανουμε ηδη με λιγοτερα χρηματα!!! LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...