Προς το περιεχόμενο

Celebrity crush / έρωτας με διάσημο


sadako-san

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τις τωρινες(?!), η Rosario Dawson
https://www.imdb.com/name/nm0206257/
https://www.gettyimages.com/photos/rosario-dawson?sort=mostpopular&mediatype=photography&phrase=rosario dawson
actress-rosario-dawson-attends-the-grand


https://www.imdb.com/title/tt1924429/
^^ Ειδικα η γυμνη σκηνη της στο 'Trance'
    ειναι..μνημειο ερωτισμου❣️ 🤓 🤩 👀

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιζα ότι γράφαμε για τρελούς έρωτες, όχι για όποιες γυναίκες / άντρες θεωρούσαμε ωραίους...

Κι εμένα μου αρέσουν πάρα πολλές, τρελλαίνομαι με επίσης πολλές αλλά ένα από τα πιο συγκλονιστικά πλάσματα που έχω δει (ευτυχώς όχι μπροστά μου) είναι η δική μας Ιωάννα Τριανταφυλλίδου.

Εκφραστική, ταλαντούχα, πανύψηλη, σωματάρα... Ακόμα και τίποτα άλλο να μην έκανα, απλά να με κοίταζε θα πάθαινα ζημιά νομίζω.

Πολύ ισχυρό πρόσωπο...

 

Ioanna_Triantafyllidou.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βλέπεις την Βασιλειάδου και να σου πέφτει ο λούτσος σε λήθαργο.

On a serious note, κανείς δεν ανέφερε την JLo?

pegasus_LARGE_t_1041_106419225.jpg

100918-jlo-ama-lead.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Iris_89 είπε

Οοοοχι! Ο τυπος μου συνηθως ειναι ανοιχτοχρωμοι, σκωτσεζοι/ουαλοι/ιρλανδοι, με αυτη την απιστευτη προφορα 😋

εχουμε την ιδια αρρωστια κοπελια αν και η προφορα τους δεν ειναι κατ αναγκη οτι το καλυτερο για μενα.

Σε γενικες γραμμες παντως ψοφαω για μπλε/πρασινα ματια ακομα και σε real life αντρες (τωρα που το σκεφτομαι δεν θυμαμαι να ειχα ποτε γκομενο με καστανα ματια ουτε πολυ σκουροχρωμο γενικα, καστανο μαλλι με μπλε ματι περναει). Απο διασημους δωσε μου Tom Hardy και παρε μου την ψυχη

tom-hardy.jpg

Και ειναι και καποιος αλλος τον οποιο τον ειδα και απο μια νορμαλ αποσταση σχετικα (20 μετρα) και απλα σκεφτηκα οτι ειναι ανθρωπος σαν ολους τους αλλους. Πιστευω οτι και τον Tom hardy να εβλεπα απο κοντα μαλλον το ιδιο θα σκεφτομουν.Δεν νομιζω οτι οι διασημοι ειναι απροσιτοι λογο χαρακτηρα αλλα μονο λογο αποστασης και συγκυριων. Αν καποιος δουλευει στο ιδιο περιβαλλον με αυτους νομιζω οτι εχει τις ιδιες πιθανοτητες που θα ειχε με εναν οποιονδηποτε ανθρωπο.

Επεξ/σία από evabb
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, evabb είπε

εχουμε την ιδια αρρωστια κοπελια αν και η προφορα τους δεν ειναι κατ αναγκη οτι το καλυτερο για μενα.

Σε γενικες γραμμες παντως ψοφαω για μπλε/πρασινα ματια ακομα και σε real life αντρες (τωρα που το σκεφτομαι δεν θυμαμαι να ειχα ποτε γκομενο με καστανα ματια ουτε πολυ σκουροχρωμο γενικα, καστανο μαλλι με μπλε ματι περναει). Απο διασημους δωσε μου Tom Hardy και παρε μου την ψυχη

tom-hardy.jpg

Και ειναι και καποιος αλλος τον οποιο τον ειδα και απο μια νορμαλ αποσταση σχετικα (20 μετρα) και απλα σκεφτηκα οτι ειναι ανθρωπος σαν ολους τους αλλους. Πιστευω οτι και τον Tom hardy να εβλεπα απο κοντα μαλλον το ιδιο θα σκεφτομουν.Δεν νομιζω οτι οι διασημοι ειναι απροσιτοι λογο χαρακτηρα αλλα μονο λογο αποστασης και συγκυριων. Αν καποιος δουλευει στο ιδιο περιβαλλον με αυτους νομιζω οτι εχει τις ιδιες πιθανοτητες που θα ειχε με εναν οποιονδηποτε ανθρωπο.

Εδω που ειμαι ειμαι περικυκλωμενη απο τετοιους, oh lord please help me. Εχω μια μικρη αδυναμια στους σκωτσεζους λογω εμφανισης κ κυριως προφορας.... TO DIE FOR! 

Οι περισσοτεροι πρωην ηταν ειτε ανοιτοχρωμοι με πρασινα/μπλε ματια, εκτος απο εναν μελαχρινο. Κι ο τωρινος φερνει λιγο σε Thor εμφανιση με απιστευτη προφορα 🤤

Επεξ/σία από Iris_89
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Iris_89 είπε

Maddie Ziegler, she's 16 😛

Και έλεγα που την ξέρω. Έβλεπε μια απαράδεκτη σειρά η κοπέλα μου (Pretty Little Liars), όπου εμφανίζεται σε ένα επεισόδιο η παραπάνω και φώναζε "Αα, η χορεύτρια της Sia". Οκ , λέω, και συνέχισα να παίζω :lol: 

Πάντως, 16, αλλά είναι αναπτυσσόμενη :P Στην φώτο του φίλου, νομίζω είναι 14 :D 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...