Προς το περιεχόμενο

[USB Led] Original Xiaomi LED Light @ Banggood - 1.09€ (ή 0,89€ έκαστο για 3 τεμάχια+) [ΤΕΛΟΣ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Περιμενω ακομα εγω.

Παραγγειλα τελη οκτωμβρη και τα στειλαν 6 νοεμβρη.

 

Δεν εισαι ο μονος, απλα εδω γραφει οποιος παραλαβει, οχι οποιος περιμενει. Πιστευω οτι περισσοτεροι ειμαστε οσοι ΔΕΝ εχουμε παραλαβει ακομα απο το μαγαζι. Παραγγελιες απο 24-10 με αποστολες απο 25-10, ακομα δεν εχω παραλαβει ΚΑΜΙΑ. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως μου εχει ερθει παραγγελια απο 25/10 πριν απο μια εβδομαδα. Και οχι μονο αυτο επειδη τους ειχα στειλει mail νωριτερα οταν δεν ειχα παραλλαβει μηπως το δεμα ειχε χαθει η τιποτα τετοιο απο μονοι τους το ξαναεστειλαν και με tracking number. Και σημερα το βλεπω να εφτασε στα ελτα της περιοχης μου. Οποτε κανενα παραπονο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα με γνωστο που δουλευει στο αεροδρομιο (σε αλλο ποστο) γενικα τι παιζει και εχει καθυστερηση....

 

η απαντηση που ελαβα ειναι, "φαντασου μια αποθηκη στο μεγεθος του jumpo τιγκα στους σακους... και το προσωπικο εχει ελαχιστες προσθηκες εκτακτες, παρολο τον φορτο εργασιας"

 

 

υστ... παρεαβα την προηγουμενη εβδομαδα...παραγγελια, μολις ξεκινησε το ποστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα παραγγελια 13/12 μεσα σε 10 μερες απο banggood.Τοσο γρηγορα ουτε απο Ελλαδα να εκανα τη παραγγελια

 

Από resend και tracked να υποθέσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από resend και tracked να υποθέσω.

Ναι είναι παραγγελία που ξανά έστειλαν με tn. Στο μεταξύ παρέλαβα και την παλιά παραγγελία και τους είπα να πληρώσω και την καινούργια ώστε να την κρατήσω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όταν είχα μιλήσει μαζί τους πριν 10 ημέρες,μου έδωσαν ένα 16ψηφιο αριθμο(δεν είχε tracking το πακέτο)να το ψάξω στα ΕΛΤΑ.

Φυσικά δεν το βρήκα και ψαχνοχντας βρήκα ένα site έβαλα το νούμερο και έδειξε ότι έφτασε Ελλάδα από 17Νοεμβρίου.

Συμπέρασμα....17 ημέρες Κίνα-Ελλαδα,35 αεροδρομιο-Αθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όταν είχα μιλήσει μαζί τους πριν 10 ημέρες,μου έδωσαν ένα 16ψηφιο αριθμο(δεν είχε tracking το πακέτο)να το ψάξω στα ΕΛΤΑ.

Φυσικά δεν το βρήκα και ψαχνοχντας βρήκα ένα site έβαλα το νούμερο και έδειξε ότι έφτασε Ελλάδα από 17Νοεμβρίου.

Συμπέρασμα....17 ημέρες Κίνα-Ελλαδα,35 αεροδρομιο-Αθηνα.

Έχω μια υπόνοια ότι αυτά τα νούμερα είναι ο αριθμός φορτωτικής. Σε αυτή την περίπτωση είναι έτσι όπως ακριβώς τα λες δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όταν είχα μιλήσει μαζί τους πριν 10 ημέρες,μου έδωσαν ένα 16ψηφιο αριθμο(δεν είχε tracking το πακέτο)να το ψάξω στα ΕΛΤΑ.

Φυσικά δεν το βρήκα και ψαχνοχντας βρήκα ένα site έβαλα το νούμερο και έδειξε ότι έφτασε Ελλάδα από 17Νοεμβρίου.

Συμπέρασμα....17 ημέρες Κίνα-Ελλαδα,35 αεροδρομιο-Αθηνα.

 

Αν έχεις την καλοσύνη γράψε το site και ποιας μορφής ήταν ο 16ψηφιος, ώστε να βοηθήσεις και άλλους που θα βρεθούν στην ίδια θέση.

Περιμενω και εγώ διάφορα untracked οπότε θα είμαι από τους πρώτους που θα βοηθηθούν να ελέγξω τι απέγινε με τα δέματα μου τόσο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι με το κινητό και την διεύθυνση την έχω αποθηκευμενη στον υπολογιστή μου,μέχρι το πρωί θα την έχετε.

Πρεπει να ζητήσετε να σας στείλουν τον 16ψηφιο αριθμό που ειναι Α000..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυτη ειναι η διευθυνση για να βαλετε τον 16ψηφιο αριθμο που θα σας δωσουν.

Φαινεται η διαδρομη του δικου μου πακετου,εκανα και ενα λαθος πριν,39 και οχι 37 ημερες αεροδρομιο-Αθηνα.

 

http://track.trackingmore.com/china-post/en-A000361510240D1C.html

 

Ευχομαι ο Αγιος Βασιλης να σας τα φερει συντομα.

 

Παντως τα ledakia ειναι υπεροχα,γνησια,με εντονο φως(ζευγαρι με το power bank) και κριμα που δεν παρηγγειλα περισσοτερα.

 

Καλες γιορτες σε ολους :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σημερα εμενα με πηρε ο σπιτονοικοκυρης μου τηλεφωνο και μου ειπε οτι ηρθε ειδοποιηση το πρωι και λεει οτι το δεμα εφτασε στις 21. 

Απο κει και περα θελω να ρωτησω τωρα εγω,μιας και δεν ειμαι στην πολη που σπουδαζω και θα παω εκει κατα τις 10 Γεναρη λετε αμα τους παρω καποιο τηλεφωνο να μου κρατησουν το δεμα ή δεν θα ασχοληθουν καν? 

Γινεται να τους πω να μου το στειλουν αυτοι στην πολη μου καπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...