Προς το περιεχόμενο

[USB Led] Original Xiaomi LED Light @ Banggood - 1.09€ (ή 0,89€ έκαστο για 3 τεμάχια+) [ΤΕΛΟΣ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια και εμενα μου ηρθανε σημερα επιτελους (btw τα ειχα παραγγειλει στις 25 οκτωβριου).

Αλλα εχω ενα θεματακι ,οχι με την αποδοση τους αλλα με τον τροπο με τον οποιο ηρθανε.Για οσους εχουνε δει τις πλαστικες διαφανες συσκευασιες που περιεχεται το καθενα,εμενα το επανω μερος το οποιο υποτιθεται κοβεις για να βγει απο εκει το προιον ητανε ηδη ανοιγμενο,και στα 3 κομματια.....

 

Δεν ξερω τι να υποθεσω ακριβως,αλλα υπαρχει η περιπτωση να εγινε καμια π**στια στο ταχυδρομειο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 261
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια και εμενα μου ηρθανε σημερα επιτελους (btw τα ειχα παραγγειλει στις 25 οκτωβριου).

Αλλα εχω ενα θεματακι ,οχι με την αποδοση τους αλλα με τον τροπο με τον οποιο ηρθανε.Για οσους εχουνε δει τις πλαστικες διαφανες συσκευασιες που περιεχεται το καθενα,εμενα το επανω μερος το οποιο υποτιθεται κοβεις για να βγει απο εκει το προιον ητανε ηδη ανοιγμενο,και στα 3 κομματια.....

 

Δεν ξερω τι να υποθεσω ακριβως,αλλα υπαρχει η περιπτωση να εγινε καμια π**στια στο ταχυδρομειο??

Αν γινοταν σε μενα,ειναι το πρωτο που θα σκεφτομουν  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και εμενα μου ηρθανε σημερα επιτελους (btw τα ειχα παραγγειλει στις 25 οκτωβριου).

Αλλα εχω ενα θεματακι ,οχι με την αποδοση τους αλλα με τον τροπο με τον οποιο ηρθανε.Για οσους εχουνε δει τις πλαστικες διαφανες συσκευασιες που περιεχεται το καθενα,εμενα το επανω μερος το οποιο υποτιθεται κοβεις για να βγει απο εκει το προιον ητανε ηδη ανοιγμενο,και στα 3 κομματια.....

 

Δεν ξερω τι να υποθεσω ακριβως,αλλα υπαρχει η περιπτωση να εγινε καμια π**στια στο ταχυδρομειο??

Για πιο λόγο να τα ανοίξουν? Εφόσον δουλεύουν όλα άψογα δεν υπάρχει κανενα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια και εμενα μου ηρθανε σημερα επιτελους (btw τα ειχα παραγγειλει στις 25 οκτωβριου).

Αλλα εχω ενα θεματακι ,οχι με την αποδοση τους αλλα με τον τροπο με τον οποιο ηρθανε.Για οσους εχουνε δει τις πλαστικες διαφανες συσκευασιες που περιεχεται το καθενα,εμενα το επανω μερος το οποιο υποτιθεται κοβεις για να βγει απο εκει το προιον ητανε ηδη ανοιγμενο,και στα 3 κομματια.....

 

Δεν ξερω τι να υποθεσω ακριβως,αλλα υπαρχει η περιπτωση να εγινε καμια π**στια στο ταχυδρομειο??

 

 

Από ότι είδα στα δικά μου η συσκευασία είναι σαν "φερμουάρ" ανοίγει - κλείνει και δε χρειάζεται να κόψεις κάτι

κι εμένα ανοικτά ήταν αλλά ξανακλείνουν χωρίς νόημα ή διαφορά

Επεξ/σία από Doc_Chaos_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οσοι παραλαβατε, εχει ο φακελος καποια ενδειξη ημερομηνιας αποστολης; Σφραγιδα ή κατι αλλο; Μαλλον η πραγματικη ημερομηνια αποστολης δεν ειναι αυτη που μας λενε, νομιζω...

 

Σήμερα παρέλαβα και εγώ στην Αθήνα 3 ξεχωριστές συσκευασίες/αποστολές που έγιναν όλες shipped στις 3/11. Στάμπα στα κινέζικα έγραφε κάτι που μοιάζει με 8-11 (αν και είναι Κυριακή εκείνη η μέρα).

 

Κανενας αλλος δεν κοιταξε τη συσκευασια του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενας αλλος δεν κοιταξε τη συσκευασια του;

Οι power bank που παρέλαβα με Priority Air Mail έχουν μόνο barcode στην συσκευασία.

Οι θήκες τους με free shipping έχουν την ημερομηνία της αποστολής που μου έστειλαν.

 

ΥΓ.Περιμενω όμως τα ledakia ακόμα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το banggood, με δική του πρωτοβουλία, μου έστειλε το "χαμένο"(??) ledaki που περίμενα από 8/10 ξανά με tracking number, χωρίς να το ζητήσω.

Πολύ τίμια κίνηση, μπράβο τους!

Ελπίζω τώρα που θα έχω και το tranu να το ελέγχω που βρίσκεται, να παραλάβω επιτέλους. Έχει γίνει θρύλος αυτό το led πια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

edit: ΔΕΝ είναι το xiaomi!

Αυτή τη στιγμή το led με κωδικό HOTLED βγαίνει στα €0.99 έκαστο, για 3 κομμάτια :-D

Καλή τιμούλα.

Επεξ/σία από rupak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...