Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός, Euroleague 2015/16


MiDiMiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο φορτωμα Ραντουλιτσα με φαουλ; Ο Ραντουλιτσα σε καθε παιχνιδι φορτωνεται πολυ γρηγορα με 3-4 γελοια φαουλ, σημερα το βλεπεις να συμβαινει αυτο; ΓΙαυτο ο Κουζμιτς ειναι και το βασικο σου 5ρι ουσιαστικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Ραντούλιτσα είναι το βασικό 5άρι θες δε θες.

 

Ο Κούζμιτς μπορεί να είναι εξελίξιμος μπορεί να μείνει και έτσι.Για βασικός σέντερ στον ΠΑΟ δεν κάνει όμως και είναι και ντεφορμέ τελευταία.Ο Παπαγιάννης έπαιξε πολύ καλύτερα σήμερα.

 

Πρόσεχε λίγο τι λέμε όμως και μην επιτίθεσαι και ειρωνεύεσαι διαρκώς λες και δεν έχεις φάει αρκετα ban.To μάθημα σου δε το μαθαίνεις όμως.Δεν φταίει καμία διαιτησία για τίποτα.Είπα για πολλά λάθη και μία αδυναμία ψηλού στη ρακέτα και ενδεχομένως και άλλα πράγματα τα οποία μπορείς κάλλιστα και είναι προτιμότερο να τα αναλύσεις εδώ πέρα από το να ειρωνεύεσαι και τέτοιες χαζομάρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονόμετρα κολλάγανε στο τέλος,τεχνικές ποινές υπέρ Αεκ,συνεχόμενα επιθετικά υπέρ Αεκ,φόρτωμα Ραντούλιτσα με φάουλ,τρίποντα του Παο που μετράγανε για δίποντα.

Ε δεν λες ότι δεν σας πήγε και καλά η διαιτησία.

 

Στα αθλητικά βασικά για το ίδιο παιχνίδι μπορείς να ρωτήσεις 10 διαφορετικά άτομα και να σου πούνε 10 διαφορετικές γνώμες οπότε το ''άλλο παιχνίδι είδες'' και αυτά είναι κουταμάρες.

 

 

Το χρονόμετρο πράγματι άργησε να ξεκινήσει στην δεύτερη βολή, και αν είχε μπει το τρίποντο πιθανότατα θα έβλεπαν το βίντεο και θα το ακύρωναν ή έστω θα συζητούσαμε σε άλλη βάση.

Από εκεί και πέρα, τα φάουλ που δόθηκαν ..δεν ήταν;

Ή δεν θες να σας τα σφυρίζουν για να μην στενοχωρήσουμε τον Ραντούλιτσα;

Ο οποίος, είναι ανέκδοτο ο τύπος, τον έχω δει σε τουλάχιστον 2-3 παιχνίδια να κάνει το ίδιο πράγμα (2-3 φάουλ σε ισάριθμες άμυνες) και να χαζεύει όλο το παιχνίδι στον πάγκο.

Στο τρίποντο στο ριπλέι φάνηκε πως πατούσε γραμμή ο Φώτσης. Ούτε ο ίδιος δεν διαμαρτυρήθηκε. Αλλά εσύ θα ξέρεις καλύτερα...

 

Και στην τελική ρε μαν, έχεις ομάδα που έχει σηκώσει 6 ευρωπαϊκά, παίζεις με μία ΑΕΚ που είναι 15 χρόνια εξαφανισμένη και παλεύει φέτος να στήσει ομάδα με 10 παίχτες που ήρθαν και έφυγαν και καινούριο προπονητή, κερδίζεις ένα παιχνίδι που μέχρι τα τελευταία λεπτά πήγαινε στον πόντο και κρίθηκε σε λεπτομέρειες, και σου φταίει η διαιτησία και οι μπάχαλοι (για τους οποίους δεν μου είπες τι σε πείραξε τελικά);;

 

Ε, είσαι μίζερος ρε φίλε. Δεν σου αξίζει αυτή η ομάδα, πως να στο πω αλλιώς, πήγαινε Λεωφόρο να δεις μπαλίτσα να βρεις την υγειά σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ραντούλιτσα είναι το βασικό 5άρι θες δε θες.

 

Ο Κούζμιτς μπορεί να είναι εξελίξιμος μπορεί να μείνει και έτσι.Για βασικός σέντερ στον ΠΑΟ δεν κάνει όμως και είναι και ντεφορμέ τελευταία.Ο Παπαγιάννης έπαιξε πολύ καλύτερα σήμερα.

 

Πρόσεχε λίγο τι λέμε όμως και μην επιτίθεσαι και ειρωνεύεσαι διαρκώς λες και δεν έχεις φάει αρκετα ban.To μάθημα σου δε το μαθαίνεις όμως.Δεν φταίει καμία διαιτησία για τίποτα.Είπα για πολλά λάθη και μία αδυναμία ψηλού στη ρακέτα και ενδεχομένως και άλλα πράγματα τα οποία μπορείς κάλλιστα και είναι προτιμότερο να τα αναλύσεις εδώ πέρα από το να ειρωνεύεσαι και τέτοιες χαζομάρες.

Υποδειξεις για το πώς θα μιλαω, ιδιαιτερα οταν απευθυνθηκα ευγενεστατα σε εσενα, θα κανεις αλλου.

 

Σου εγραψα οτι τον Ραντουλιτσα δεν τον φορτωσαν με φαουλ οι διαιτητες οπως ισχυριζεσαι, αλλα ηταν ακομα ενα απο τα συνηθισμενα παιχνιδια του Σερβου οπου φορτωνεται πολυ γρηγορα με χαζα φαουλ. Ειναι ενα εκ των βασικων χαρακτηριστικων του αυτο και με αυτο θα ζησεις για αυτη τη σεζον (θες δεν θες), με αποτελεσμα ο Κουζμιτς να παιρνει περισσοτερο χρονο απο τον χιπστερα στα περισσοτερα παιχνιδια (θες δεν θες). Υπο αυτην την ενοια λοιπον, ειπα πως ο Κουζμιτς ειναι ουσιαστικα το βασικο σου 5ρι για φετος. Kαι οχι, δεν ειναι εξελιξιμος. Ειναι το πιο αμπαλο 5ρι που ηρθε στον ΠΑΟ και ουτε προκειται να μαθει μπασκετ στα 26 του ή οσο ειναι, αλλα να που η 'τανα η ζωη τα φερνει ετσι και στα πιο πολλα παιχνιδια η συνεισφορα ακομα κι αυτου (οπως και ο χρονος συμμετοχης) ειναι περισσοτερα απο του αγαπημενου σου γυρολογου των 1.2εκ ευρω και κατα τ'αλλα ανεπαρκεστατου παιχτη για ομαδα με υψηλες βλεψεις. Που θα στα φαει και θα ψαξει τον επομενο σταθμο της ανυπαρκτης καριερας του.

 

Αν ειναι κατι που δεν καταλαβες απο τα παραπανω, λυπαμαι, δεν θα κατσω σε αυτο το φορουμ να εξηγω τα αυτονοητα σε τυπους που γραφανε περυσι οτι θα αποκλεισουμε την ΤΣΣΚΑ στο τοπ8 επειδη εχουμε ελληνικη καρδια και η ελληνικη καρδια κερδαει τα παντα (αν δε σε μπερδευω με αλλον) και φετος μιλανε για διαιτησιες σε ματς πρωταθληματος με την ΑΕΚ... Ο νοων νοητω.

 

Δε θα σας ταλαιπωρησω αλλο με τις ψευτοαναλυσεις μου, η πρασινη σας τα λεει πολυ καλυτερα αλλωστε, αποτι βλεπω.

 

Καλη συνεχεια , καλη χρονια, με υγεια πανω απ'ολα,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν κατάλαβα διότι αυτά που γράφεις(ο Ραντούλιτσα φορτώνεται με φάουλ,ο Κούζμιτς είναι άμπαλος και βύσμα κτλ) δεν τα ξέρει και η κουτσή Μαρία και είναι πολύ δύσκολα να τα αντιληφθείς,εσένα περιμέναμε στο isnomnia να μας τα πεις...

Toν έβαλα τον ''Μοναχό'' μαζί με τα άλλα ''διαιτητικά'' γιατί για μένα 1-2 από αυτά τα φάουλ δεν ήταν.Πολύ απλά και κυρίως άποψη μου,σωστή ή λάθος.

 

Ο Ραντούλιτσα με αυτό το μούσι και τη φάτσα που έχει αν τον ντύσεις με ένα ράσο θα μοιάζει με ορθόδοξο μοναχό βασικά.

Τον πάω πολύ σαν παίχτη.Έχεις καλές κινήσεις και ποσοστά Ναβάρο στις βολές.Για τους πολύπειρους μπασκετικά οπαδούς της ΑΕΚ είναι ανέκδοτο βέβαια!ΟΚ!

 

Πότε είπα εγώ ότι θα περνάγαμε την Τσσκα λόγω ελληνικής καρδιάς(Γκιστ?),μακάρι να ξέρα!Και να το είπε κάποιος τι κάθεσαι και ασχολείσαι με περσινά ξινά σταφύλλια?Ούτε πράσινες διαβάζουμε ούτε κίτρινες.

Υποδείξεις να δέχεσαι.Κάποιος που τρώει συνέχεια ban κάτι λάθος πρέπει να κάνει,δε μπορεί.Επομένως υποδείξεις να δέχεσαι από τους πάντες και μη κοιτάς να συμμαχήσεις με το πρώτο random τρολ(της.....αεκ) που θα βρείς εδώ πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειδα το 2ο ημιχρονο γιατι ειχα δουλεια.

 

Παντως στο 1ο ημ. που ειδα το 3ο φαουλ του Ραντουλιτσα δεν ηταν με καμια παναγια και νομιζω πως δεν ηταν και το 1ο (κραταω επιφυλαξη για το 1ο γιατι δεν το θυμαμαι καλα)

 

Γενικως ο Ραντουλιτσα κανει ευκολα φαουλ, αλλα σε πολλα παιχνιδια καποια φαουλ που του χρεωνουν οι διαιτητες ειναι αστεια. Α και για να παρει φαουλ συνηθως πρεπει να ματωσει....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα δεν ασχολούμαι με διαιτησία (που δεν ήταν καλή φυσικά) αλλά στο ότι μας δυσκόλεψε μια ομάδα 5η στην κανονική περίοδο του Eurocup με άμυνα μέτρια προς το κακή  (ήταν βασικά για πολλούς αιφνιδιασμούς και βγάλαμε ελάχιστους)

 

Ο Παπαγιάννης ξεφτίλισε (συγγνώμη για την έκφραση άλλα ναι) Σάλε και Κούζμιτς όταν μπήκε. Στο 3 Πάβλοβιτς και Γιάνκοβιτς ανταγωνίζονταν ποιος θα είναι ο χειρότερος και χρειάστηκε να μπει ο ΔΔ σε σχήμα 3 γκαρντ με Καλάθη και Παππά για να σταματήσει το τσίρκο που παρουσίαζε η ομάδα. 

 

Ο Καλάθης κάνει πλέον τα πάντα και μακάρι να αντέξει σε αυτούς τους ρυθμούς.

Που είναι το υποτιθέμενο ταπεραμέντο του Σαλε;; 0 πάθος στην ομάδα πλην ΔΔ, Γκιστ, Καλάθη και Παππά.

 

Υγ: Η αμπαλοσύνη του Κούζμιτς σε ορισμένες φάσεις από άλλο πλανήτη. Παρόλα αυτά ο Σάλε μίλησε σχεδόν εγκωμιαστικά πάλι για αυτόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν κατάλαβα διότι αυτά που γράφεις(ο Ραντούλιτσα φορτώνεται με φάουλ,ο Κούζμιτς είναι άμπαλος και βύσμα κτλ) δεν τα ξέρει και η κουτσή Μαρία και είναι πολύ δύσκολα να τα αντιληφθείς,εσένα περιμέναμε στο isnomnia να μας τα πεις...

Toν έβαλα τον ''Μοναχό'' μαζί με τα άλλα ''διαιτητικά'' γιατί για μένα 1-2 από αυτά τα φάουλ δεν ήταν.Πολύ απλά και κυρίως άποψη μου,σωστή ή λάθος.

 

Ο Ραντούλιτσα με αυτό το μούσι και τη φάτσα που έχει αν τον ντύσεις με ένα ράσο θα μοιάζει με ορθόδοξο μοναχό βασικά.

Τον πάω πολύ σαν παίχτη.Έχεις καλές κινήσεις και ποσοστά Ναβάρο στις βολές.Για τους πολύπειρους μπασκετικά οπαδούς της ΑΕΚ είναι ανέκδοτο βέβαια!ΟΚ!

 

Πότε είπα εγώ ότι θα περνάγαμε την Τσσκα λόγω ελληνικής καρδιάς(Γκιστ?),μακάρι να ξέρα!Και να το είπε κάποιος τι κάθεσαι και ασχολείσαι με περσινά ξινά σταφύλλια?Ούτε πράσινες διαβάζουμε ούτε κίτρινες.

Υποδείξεις να δέχεσαι.Κάποιος που τρώει συνέχεια ban κάτι λάθος πρέπει να κάνει,δε μπορεί.Επομένως υποδείξεις να δέχεσαι από τους πάντες και μη κοιτάς να συμμαχήσεις με το πρώτο random τρολ(της.....αεκ) που θα βρείς εδώ πέρα.

Τελευταιο ποστ γιατι δεν εχω σκοπο να το συνεχισω εδω μεσα με τον καθε τυπο που αλλα του λες, αλλα καταλαβαινει και αλλα απαντα.

1ον. Οντως δεν καταλαβες τι γραφω, διοτι πουθενα δεν μιλησα για βυσμα Κουζμιτς. Αλλον χαρακτηρισα ετσι. Το αστειο ειναι οτι ειρωνευεσαι κι απο πανω "οτι το χεις καταλαβει απο μονος σου'. Πες μας λοιπον τι εχεις καταλαβει για το βυσμα του Κουσμιτς :lol:

 

2ον. Ακομα κι αν η διαιτησια χρεωσε αδικα φαουλ τον Ραντουλιτσα, αν καταλαβαινες τι εβλεπες μεσα στο παρκε σημερα, ευνοια επρεπε να το πεις κι οχι αδικια. Τουλαχιστον το συγκεκριμενο. Μπηκε ο Παπαγιαννης μεσα (μετα τον τραυματισμο Γκιστ) και σου γλυτωσε το παιχνιδι, νιωσε οτι ο Ραντουλιτσα ηταν σημερα ο 6ος παιχτης του αντιπαλου οσο βρισκοταν στο παρκε (κι οχι μονο σημερα).

 

3ον. Συνεχισε να τρως αμασητη τη γραμμη της ΚΑΕ. Εχουμε στοχο ολους τους τιτλους, εχουμε ομαδαρα, εχουμε παιχταραδες, συνεπως δεν χρειαζομαστε ενισχυση, απλα φταιει η διαιτησια που δεν μπορουμε να κερδισουμε ΑΕΚ, Λαυρια και ΠΑΟΚ στην Α1. Τυποι σαν εσενα ειναι οι ιδανικοι οπαδοι για την ομαδα που σου πλασαρει ο ΔΓ εδω και 4 χρονια. Καρμπον γαυροι αλλων εποχων που τρωγαν παραμυθιασμα περι διαιτησιας οσο ο Ζοτς εσπαγε πλακα μαζι τους. Τουλαχιστον ομως, περιμενα το σκουξιμο περι διαιτησιων να το κρατατε για Μαιο. Το οτι παιζετε αυτο το χαρτι Γενναρη μηνα με την ΑΕΚ (το 2ο πλυθηντικο διοτι ηδη εχει βγαλει σχετικη ανακοινωση η ΚΑΕ), δειχνει ποσο μικραινει η ομαδα και ποσο ορισμενοι την ακολουθειτε σε αυτον τον κατηφορο (και δεν μιλαω για τον αγωνιστικο κατηφορο προφανως, αυτο τελικα ειναι το μικροτερο κακο).

 

4ον. Το τι ban εχω φαει και γιατι τα εχω φαει δεν ειναι δικη σου δουλεια, οπως δεν ειναι δικη σου δουλεια να μου υποδεικνυεις πώς θα επιχειρηματολογω εδω μεσα. Εχουν προλαβει αλλοι αυτες τις αρμοδιοτητες -και κανουν καλα τη δουλεια τους οπως βλεπεις-, συνεπως οι δικες σου σαλτσες επ'αυτου ειναι περιττες και σιγουρα δεν σε βοηθουν στην ελλειψη απαντησεων πανω σε αυτα που σου εγραψα με μια χαρα τροπο. Αρκεσου στο θεμα της συζητησης λοιπον, αν σε παιρνει να το κανεις. Anyway και να μην αρκεστεις ομως, δεν θα επανελθω, οποτε θα τα πουμε ξανα σε χρονο μελλοντα (υπολογιζω προς Μαρτη μηνα μερια οπου η ομαδα σου θα ειναι αδικημενη απο τους διαιτητες σε ολες τις πιθανες διοργανωσεις και θα μπορεις να διαμαρτυρηθεις ακομα πιο εντονα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους πολύπειρους μπασκετικά οπαδούς της ΑΕΚ είναι ανέκδοτο βέβαια!ΟΚ!

Δεν ισχυρίστηκα ποτέ πως είμαι πολύπειρος μπασκετικός. Μάλιστα έχω δηλώσει και το αντίθετο.

Η έλλειψη σοβαρών επιχειρημάτων, στο γυρνάει σε επιθετικούς χαρακτηρισμούς όπως αυτός:

 

το πρώτο random τρολ(της.....αεκ)

 

..Αφού σου αρέσει να κάνεις υποδείξεις πάρε και μία από εμένα.

Τους χαρακτηρισμούς, κράτα τους για τον εαυτό σου.

Είμαι 10 χρόνια εδώ μέσα, μπορεί να έχω ξεφύγει χίλιες φορές και να έχω χάσει άλλες τόσες την ψυχραιμία μου, αλλά random troll δεν είμαι. Με ξέρουν και οι πέτρες.

 

 Εσύ μάλλον είδες φως και μπήκες να μας πεις πως επιδιώκω συμμαχίες με αλλόθρησκους για να σπείρω διχόνοιες και τέτοια.

Αν δεν με είχε πιάσει νευρικό με αυτά που γράφεις, μπορεί και να τσαντιζόμουν.

 

Όπως και να'χει, δεν θα ασχοληθώ άλλο με την περίπτωσή σου, μου λείπει και η εμπειρία βλέπεις.

Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχεις μπλέξει Μίdi αλλά κυρίως κουράζεις αφόρητα(όπως συνήθως).

 

1.Δεν ειρωνεύομαι για μένα.Όλος ο κόσμος το έχει δει το θέμα με τα πολλά φάουλ του Ραντούλιτσα αλλά εσύ μας το παρουσιάζεις εδώ λες και ανακάλυψες την Αμερική.Ο Κούζμιτς δεν είναι παίχτης του Τζόρτζεβιτς?Ναι αυτό εγώ το λέω ρε φωστήρα και πολλοί θα συμφωνούν.

Για σένα δεν ισχύει?Μάλιστα.

 

2.Ο Ραντούλιτσα σήμερα ήταν ο χειρότερος.Στα παιχνίδια που βάζει 18π.και είναι ο καλύτερος και απ'τους καλύτερους εκεί γιατί δε το λές?

Σήμερα βγαίνεις για να κράξεις?Γιατί έχεις φάει κόλλημα ρε αγορίνα και είσαι εμπαθής.Δικαίωμα σου και κανένα πρόβλημα,απλά κουράζεις απίστευτα.Άσε μας και μας τουλάχιστον να γράψουμε μιάσιμη γραμμή για τη διαιτησία.Τόσο πολύ σε πείραξε?

 

3.Έχω γράψει και για ενίσχυση (2 παικτών μάλιστα),αλλά επειδή έχεις μπλέξει τα μπούτια σου, απαντάς άλλα ντι άλλων και χρεώνεις άλλα σε άλλους(βλέπε ΤΣΣΚΑ).Κατά τ'αλλα εγώ παίρνω γραμμή από την ΚΑΕ,εσύ δεν έχεις μπλέξει τα αυγά με τα πασχάλια καθόλου.

 

4.Το δράμα σου δεν μας απασχολεί.

 

Με λίγα λόγια παιδιά,επειδή τολμήσαμε να πούμε ότι μας αδίκησε λίγο η διαιτησία,ο ένας αεκτζής παέι να μας βγάλει ότι είδαμε άλλο ματς και τώρα το παίζει και θιγόμενος και ο άλλος βρήκε αφορμή να θάψει Ραντούλιτσα και να ειρωνευτεί(για νιοστή φορά)! Ινσόμνια-Αθλητικά in a nutshell.

 

Κατά τ'άλλα μέχρι και η ΚΑΕ έβγαλε ανακοίνωση αν και νικήσαμε!Τι μίζεροι και αυτοί με τα 6 ευρωπαικά ε?.

http://www.sport-fm.gr/article/basket/eksalloi-ston-panathinaiko/3132520

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Ραντούλιτσα για όποιον βλέπει μπάσκετ, σε ομάδα πρωταθλητισμού, θα ήταν 2ο-3ο πεντάρι. Σε μερικά μάτς που του πήγαινε ο αντίπαλος θα έβαζε 25 πόντους παίζοντας 30 λεπτά. Σε άλλα θα ήταν απλός θεατής απο τον πάγκο. Και βέβαια όταν έχεις χαμηλο μπάτζετ και θες να χτυπήσεις Ευρωλίγκα (Παο&Οσφπ) διαλέγεις παίκτες με κύριο προσόν τους την άμυνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα δεν ασχολούμαι με διαιτησία (που δεν ήταν καλή φυσικά) αλλά στο ότι μας δυσκόλεψε μια ομάδα 5η στην κανονική περίοδο του Eurocup με άμυνα μέτρια προς το κακή  (ήταν βασικά για πολλούς αιφνιδιασμούς και βγάλαμε ελάχιστους)

 

Ο Παπαγιάννης ξεφτίλισε (συγγνώμη για την έκφραση άλλα ναι) Σάλε και Κούζμιτς όταν μπήκε. Στο 3 Πάβλοβιτς και Γιάνκοβιτς ανταγωνίζονταν ποιος θα είναι ο χειρότερος και χρειάστηκε να μπει ο ΔΔ σε σχήμα 3 γκαρντ με Καλάθη και Παππά για να σταματήσει το τσίρκο που παρουσίαζε η ομάδα. 

 

Ο Καλάθης κάνει πλέον τα πάντα και μακάρι να αντέξει σε αυτούς τους ρυθμούς.

Που είναι το υποτιθέμενο ταπεραμέντο του Σαλε;; 0 πάθος στην ομάδα πλην ΔΔ, Γκιστ, Καλάθη και Παππά.

 

Υγ: Η αμπαλοσύνη του Κούζμιτς σε ορισμένες φάσεις από άλλο πλανήτη. Παρόλα αυτά ο Σάλε μίλησε σχεδόν εγκωμιαστικά πάλι για αυτόν.

 

Δεν ειναι θεμα ταπεραμεντου,ειναι θεμα παικτων.Και δυστηχως ο Παναθηναικος θελει ενισχυση κατι που δεν εγινε και φυσικα θα το βρουμε μπροστα μας.Θελει απεγνωσμενα 3αρι και 5αρι και μετα γκαρντ.Παβλοβιτς ειναι πρωην μπασεκτμπολιστας.Περιμενα καποια πραγματα αλλα ουτε αυτα δεν μπορει να δωσει ο συγκεκριμενος.Κουζμιτς απλα αμπαλος,δεν ξερει μπασκετ,προσπαθει αλλα δεν...

Γιανκοβιτς ,κλασικος ανιωθος ,που για καποιον λογο τον εχουν κανει βασικο τριαρι στον παναθηναικο.3 γιανκοβιτς ηθελε ο ματσιουλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καταδικασμενος ο Τζορτζεβιτς να πετυχει και να ξαναφερει στην κορυφη της Ευρωπης τον Παναθηναικο..

Δεν μπορω να σκεφτω καλυτερη επιλογη για τον παγκο της πιο επιτυχημενης ομαδας στον ελληνικο αθλητισμο..

 

tzortzevits-795x460.jpg


Α ρε Ραντουλιτσα..Τοσο λιγο καιρο με την πρασινη φανελα και εχεις γινει εμμονη σε πολυ κοσμο B)

 

2015100700573_163614118.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αδερφέ, γενικά καλό είναι να βλέπεις και την άλλη μισή εικόνα που δεν φαίνεται με την πρώτη ματιά : είναι μια τρύπα στα μετόπισθεν...

 

 

raduljcass.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ραντούλιτσα συμφωνώ ότι είναι (όχι πάντα όμως) μια τρύπα στα μετόπισθεν αλλά είναι ψηλός επιπέδου F4 αν πλαισιώνεται και διαχειρίζεται σωστά. Άλλωστε έρχεται από ένα χρόνο διακοπές στην Κίνα και θα στρώσει κι άλλο.  Υπήρχαν και άλλοι παίχτες "τρύπα" στην άμυνα (βλέπε Σάρας, Ναβάρο) αλλά αυτό είναι δουλειά του προπονητή να κλείσει την τρύπα.

 

Χαρισματικοί επιθετικά παίχτες πλέον σπανίζουν στην εποχή μας οπότε πιστεύω είναι καλό για μια ομάδα να έχει τέτοιους αρκεί να τους διαχειρίζεται σωστά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...