Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός, Euroleague 2015/16


MiDiMiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πουνε στον Καλαθη μειωση λογικα θα παει σε καμια Ρωσια εκτος αν μεινει με τον 1/3

Για το μπασκετ που λετε τα κλειστα ματς κρινονται απο μεγαλα σουτ και κυριως ''προσωπικα''

Οταν σου βαζουν οι αλλοι 4 τριποντα στη μουρη οταν το ματς ειναι στους 2-3 ποντους τι να λεμε μετα ρε παιδια;...Απο εμας ποιος παιχτης μπορει να το κανει αυτο; Εκτος απο τον ΔΔ κανεις αλλος..Εκει ειναι και η μεγαλη διαφορα...Δειτε τι κανει χθες ο Doellman που το σκορ ειναι 85-80 και βαζει τριποντο απο γωνια και το νικητηριο καλαθι πανω απο 2 και θα καταλαβετε...Ειχε χθες ο Καλαθης 4 ποντους και 7 ασσιστ νομιζω επειδη μπηκαν σχεδον ολα τα τριποντα...Αν σας αρκει εσας αυτο παω πασο....Εχω ξαναπει χρειαζομαστε παιχτη οπως ο Heurtel ο οποιος μπορει να ειναι λιγο αναρχος στο παιχνιδι του αλλα ειναι πολυ καλος δημιουργος πολυ καλος στο σουτ γρηγορος και εξαιρετικος στο ενας εναντιον ενος....Με το να κρατας τη μπαλα 20 δευτερα στην επιθεση δεν γινεται δουλεια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν στήθηκε καλά η ομάδα απ το καλοκαίρι,τέλος!

Εχουμε καταλήξει να παίζουμε με 3 γκαρντ και αυτό βαραίνει το προπονητή.

Μια χαρά παίχτες είναι ο ΔΔ,ο Καλάθης και ο Φελντειν που μας βγήκε απλά θέλουν άλλους 2 γκαρντ που να τους συμπληρώνουν και να τους ξεκουράζουν.

Δεν βγαίνουν 3 διοργανώσεις με 3 γκαρντ!

Θέλουμε ακόμα 2 μεταγραφές,ενα 3αρι και ένα 4-5αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ειπαν κι αλλοι και μυαλο δε βαζεις. Με μπερδευεις με τον DKNI. Για τον Καλαθη ανεκαθεν ελεγα οτι ειναι υπεραξια τα 2μυρια, οπως αλλωστε ελεγα και για τον Ραντουλιτσα οτι ειναι πουθενας. Δε θα ασχοληθω με την παρτη σου αλλο, πες μια για την ελληνικη ψυχαρα που θα απεκλειε την ΤΣΣΚΑ στα πλειοφφ περυσι. Ως εκει φτανουν τα επιχειρηματα σου.

 

 

Στο ειπαν κι αλλοι και μυαλο δε βαζεις. ( τι μου είπαν Midi ? ότι πέρυσι έγραψες 200+ ποστ τα οποία τα μισά και παραπάνω είναι λάθος? δεν νομίζω.  Αν μου πουν αυτό οκ μαζί τους ) ο άλλος ναι μεν ήταν κολλημένος με τον Καλάθη αλλά και εσύ μια χαρά τον έβλεπες πέρυσι άσε τα σάπια και τις κωλοτούμπες ( μην με βάζεις να ψάξω να δούμε το φως το αληθινό! ) ...είδα και τα δικά σου τα επιχειρήματα σπάνε κόκαλα λέμε.

 

Αν πουνε στον Καλαθη μειωση λογικα θα παει σε καμια Ρωσια εκτος αν μεινει με τον 1/3

Για το μπασκετ που λετε τα κλειστα ματς κρινονται απο μεγαλα σουτ και κυριως ''προσωπικα''

Οταν σου βαζουν οι αλλοι 4 τριποντα στη μουρη οταν το ματς ειναι στους 2-3 ποντους τι να λεμε μετα ρε παιδια;...Απο εμας ποιος παιχτης μπορει να το κανει αυτο; Εκτος απο τον ΔΔ κανεις αλλος..Εκει ειναι και η μεγαλη διαφορα...Δειτε τι κανει χθες ο Doellman που το σκορ ειναι 85-80 και βαζει τριποντο απο γωνια και το νικητηριο καλαθι πανω απο 2 και θα καταλαβετε...Ειχε χθες ο Καλαθης 4 ποντους και 7 ασσιστ νομιζω επειδη μπηκαν σχεδον ολα τα τριποντα...Αν σας αρκει εσας αυτο παω πασο....Εχω ξαναπει χρειαζομαστε παιχτη οπως ο Heurtel ο οποιος μπορει να ειναι λιγο αναρχος στο παιχνιδι του αλλα ειναι πολυ καλος δημιουργος πολυ καλος στο σουτ γρηγορος και εξαιρετικος στο ενας εναντιον ενος....Με το να κρατας τη μπαλα 20 δευτερα στην επιθεση δεν γινεται δουλεια

 

Πες τα λέμε!!!  Φυσικά και δεν θα κάτσει με το 1/3 ( Ρωσία ή και κίνα που ψαρώνουν με ονόματα τύπου έπαιζε στο Νba ) ακριβός έτσι είναι αυτά που έβαλα σε bolt είναι βασικά,κάπως  έτσι τις φτάνω και εγώ τις ασιστ :-D άμα δίνω την πάσα σε κάποιον που τα βάζει όλα απ το σπίτι του. ( Το καλύτερο το έχει πει ένας φίλος μου παλιά , αν ο μπάτμαν ήταν 10 cm ποιο κοντός θα ήταν και γαμώ τους σουτίνκ γκαρτ.) αλλά πλέον είναι μόνο αυτό και τίποτα άλλο.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα τωρα ειδα οτι στο προηγουμενο ποστ σου εχεις γραψει το αμιμητο οτι οποιος παιχτης δεν βαζει πανω απο 15ποντους σε 30 λεπτα πρεπει να παιρνει απο 600κ και κατω, (αρα και ο Καλαθης ειναι για κατω απο 600).

 

:-D

 

Βεβαια αυτο κανει conflict με το περσινο υπερεπιχειρημα σου οτι η ελληνικη ψυχη θα αποκλεισει την ΤΣΣΚΑ. Διοτι ο Καλαθης ειναι Ελληνας, αρα με την ελληνικη ψυχη και το αιμα του που ρεει απο τις κορφες του Ολυμπου μες στις φλεβες του, θα παει και θα παρει την κουπα απο τους οχτρους στο Βερολινο και θα την φερει ΟΑΚΑ  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πστ, παλουκάρια, ναι μεν ευτυχώς είστε μποθ ΠΑΟϊκοί και δε θα εκτροχιαστεί τόσο το ζήτημα - αλλά χαλαρώστε λίγο, γιατί όλο στη φαγωμάρα το πάτε ο ένας με τον άλλον... Και θα είναι κρίμα να δοθεί καμμιά αφορμή να το λοκάρουν κι αυτό...

Δεν γίνετε να αντιπαρατίθεστε χωρίς να το γυρνάτε σε απαξιωτικές ιστορίες;

 

Μαξ, αν θυμάμαι καλά, κι ο Μίντι τρωγόταν με τον Ντι-Κέι, για Καλάθη (και Γιάνκοβιτς). Έτσι για την ιστορία στο τονίζω, γιατί νομίζω τον αδικείς.

 

Μιντ, είσαι κι εσύ καλός ξεροκέφαλος :ρ

...βρε, τί το τονίζεις για τα χθεσινά χαμπέρια του Θεοδόση; Είπαμε, είναι και λουζεράς και αλλοπρόσαλλος. Και προφανώς, ΕΤΣΙ, δνε βοηθά τις ομάδες του. Αλλά και Παναγίτσα να γίνει, δεν εγγυάται κανείς ότι θα πάρει τιτλους με τις ομάδες του. Ε ΜΑ ΠΙΑ :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα τωρα ειδα οτι στο προηγουμενο ποστ σου εχεις γραψει το αμιμητο οτι οποιος παιχτης δεν βαζει πανω απο 15ποντους σε 30 λεπτα πρεπει να παιρνει απο 600κ και κατω, (αρα και ο Καλαθης ειναι για κατω απο 600).

 

Ναι 600-700εκ. θα έπρεπε να παίρνει για αυτά που προσφέρει (δηλ. το τίποτα ) αλλά να σου μάθω τώρα μπάσκετ δεν έχει νόημα, τόσο χρόνια και εσύ εκεί, άλλωστε δεν είσαι κανένα μικρό παιδί ( το λέω για να μην μπερδευτεί κανένας με αυτά που γράφεις )

 

Εγώ να δεις τι γέλιο έχω ρίξει όλα αυτά τα χρόνια που γράφεις εδώ. 

 

Λοιπόν για να δούμε το παλιό θέμα, τι διαμάντια με ανέκδοτα θα βγάλω.... επιστρέφω και ελπίζω να μην χρειάζεται μετά να αλλάξεις προφίλ πάλι .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ καταλαβαινεις ότι παίζει η στελέχωση ρόλο για το πόσο θα αποδίδει ένας παίκτης?

 

Καταλαβαινεις πως:

 

1. Ο καλάθι είναι παίκτης του under. Όλοι οι προπονητές τον παίζουν έτσι στα σκριν δίνοντας του το σουτ. Κάτι αντίστοιχο με τον Σαντορανσκι. Οπότε πως το λύνει αυτό το θέμα ο πασκουαλ? Με ταυτόχρονη χρησιμοποιηση ντοελμαν περπερογλου ολεσον. Παιξτον under μετά να δεις πόσα drives και τι ασίστ θα βγάλει.

 

2. 3 γκαρντς ροτεισιον ένας εκ των οποίων ο 36 δδ και ο άλλος ο άπειρος φελντειν. ΌΛΟΙ θα πέσουν πάνω τους για να τους σκάσουν.

 

3. Του ζητάς πάντα να πιέσει τη μπάλα. Όταν το έκανε ο ματζαρης σε μας στην επίθεση σκόραρε μόνο με στατικά τρίποντα. Φέτος όλοι βλέπουν να κάνει drives και λένε μπράβο δούλεψε. Τι δούλεψε βρε ανόητε, απλώς έχεις τον χακετ να πιέζει και ο ματζαρης είναι ξεκούραστος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά χαλαρώστε λίγο, γιατί όλο στη φαγωμάρα το πάτε ο ένας με τον άλλον... Και θα είναι κρίμα να δοθεί καμμιά αφορμή να το λοκάρουν κι αυτό...

Μαξ, αν θυμάμαι καλά, κι ο Μίντι τρωγόταν με τον Ντι-Κέι, για Καλάθη (και Γιάνκοβιτς). Έτσι για την ιστορία στο τονίζω, γιατί νομίζω τον αδικείς.

 

Μιντ, είσαι κι εσύ καλός ξεροκέφαλος :ρ

...βρε, τί το τονίζεις για τα χθεσινά χαμπέρια του Θεοδόση; Είπαμε, είναι και λουζεράς και αλλοπρόσαλλος. Και προφανώς, ΕΤΣΙ, δνε βοηθά τις ομάδες του. Αλλά και Παναγίτσα να γίνει, δεν εγγυάται κανείς ότι θα πάρει τιτλους με τις ομάδες του. Ε ΜΑ ΠΙΑ :ρ

 

 

Μόνο και μόνο για το bold το σταματάω αλλά τα ποστ τα βρήκα! Κάποιος άλλος έκανε την Πάπια Πεκίνου.

Τώρα για τον Καλάθη μάλλον δεν θυμάσαι ότι μια χαρά τον έβρισκε Πάντα αφού τον άγγιξε το χέρι του θεού, φέτος παίζει να είναι φενέρ ο τύπος , τα ίδια αφήνει να εννοηθούν και σήμερα μιας και όταν δεν έχει απάντηση το γυρνάει στην ερώτηση προς τον άλλον και αμέσως ειρωνεία! Φταις και εσύ βέβαια που τον έχεις τρελάνει στα like και του χαϊδεύεις τα αφτιά χρόνια και κάπως έτσι γράφει για τον κόσμο του ή να το πω καλύτερα γράφει στον δικό του κόσμο :-D )

 

Οριακά είναι να πει ότι 2 είναι πολλά για τον Kαλάθη αλλά 1,5 είναι ok . Α, και να μην ξεχάσει να βάλει και τον Ζοτς μέσα αφού σε κάθε μήνυμα τον κολλάει κάπου ( Όπου βρει ) άσχετα αν έχει φύγει αιώνες πλέον.

 

Δεν είμαι βλέπεις ο μόνος που πιστεύει ότι ο Καλάθης βάση την απόδοση του φέτος θα έπρεπε να παίρνει το 1/3 από αυτά που καθαρίζει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...δεν είπε κανείς να σταματήσετε την αντιπαράθεση  - ακόμη και η φαγωμάρα (αν δεν χωνεύεστε) έχει νόημα, αρκεί να μην το παρακάνετε με ειρωνείες, χαρακτηρισμούς κι απαξιώσεις.

Κατά τ' άλλα, ενδιαφέρον το ότι βρήκες ποστ που όπως λες λένε άλλα από ό,τι θυμάμαι - πάντως εγώ δεν έχω (πια) ούτε κέφια, ούτε χρόνο για ν' ασχοληθώ με ξεσηκώματα του παρελθόντος. Αν όντως είναι όπως τα λες, σόρι που επέμεινα (αλλά έχω την σχετική σιγουριά ότι είναι όπως τα θυμάμαι. Τεσπα πάντως).

 

...όμως, από πού κι ως που τον..."έχω τρελλάνει στα λάικ" ρε Μαξ?! Γενικά (και κατά δήλωσή μου), πολύ σπάνια πατάω το σχετικό κουμπάκι. Επειδή το θεωρώ παιδιακίσιο, κατά βάση. Αν πάλι εννοείς ότι γράφω "υποστηρικτικά", επίσης δεν είναι μυστικό ότι γενικά πάω την ποιότητα του σκεπτικού του και της ματιάς του. Είναι έξυπνο παιδί και "γενικά δίκαιος" (έστω κι αν κάποιες φορές παίρνει νερό αυτό το δίκαιος. Διότι υπάρχουν κι αυτές - αλλά είναι λίγες). ....Μου το χαλάει βέβαια όταν ξεφεύγει οπαδικά, και ξεκινάει κάτι ράμπατζ που δεν έχουν τελειωμό, και, σίγουρα, δεν πίνω νερό στ' όνομά του - τον εκτιμώ όμως. Και όχι αναίτια. Και όταν συμφωνώ μαζί του, βεβαίως και θα το τονίσω, και θα τον "υπερασπιστώ" κι όλας - ολ' αυτά όμως τα κάνω για τον οποιονδήποτε, αρκεί να βρίσκω ότι του αξίζει.

Βασικά, προφανώς δεν το έχεις προσέξει, αλλά ουκ ολίγες φορές έχω έρθει σε αντιπαράθεση μαζί του. Κι αυτό κάτι σημαίνει ε. Όπως και κάτι σημαίνει το ότι πολλές φορές έχω φυτρώσει εκεί που δε με σπείρανε, κι αυτός έχει απλά επιλέξει να με γράψει, στεγνά. Και ξέρω ότι το έχει κάνει, όχι είτε γιατί με "φοβάται" - ούτε γιατί απ' την ανάποδη "δεν με υπολογίζει", αλλά επειδή αντιθέτως ξέρει κι εκείνος τί μέρος του λόγου είμαι και δεν θέλει "να με πάρει παραμάζεμα", όπως κάνει με άλλους. Εκτιμάει με λίγα λόγια, και αυτό το εκτιμώ αφάνταστα.

 

...α και κάτι ακόμα : ο καθένας μας έχει την πετριά του που κάθεται κι ασχολείται με το να γράφει εδώ μέσα κι όπου αλλού. Εγώ σε διαβεβαιώ ότι καταλαβαίνω πως ο εν λόγω δεν γράφει "για να έχει ακροατήριο". Ντάξει μπορεί να έχω πέσει και ΤΟΣΟ έξω, αλλά είναι πεποίθησή μου ότι μια χαρά τον καταλαβαίνω. Και σπάνια πέφτω έξω στο τί καταλαβαίνω.

Να προσθέσω ότι όντως "εύκολα" το γυρνάει σε αντεγκλίσεις/προκλήσεις (για την ακρίβεια ρίχνει λάδι στη φωτιά που έχει ανάψει άλλος) - αλλά νταξ'. Κι αυτό μέσα στις πετριές μας είναι. Όπως "πετριά" είναι και ο Ζοτς που είπες (και του το 'χω πει) - αλλά νταξ', οι αγάπες πάνε Παράδεισο φίλε, τί να κάνουμε....

Μη γίνεσαι κακός μαζί του. Κι ας ίσως έγινε αυτός πρώτος.

Ωλ άι αμ σέιϊνγκ ιζ γκιβ πις ε τσανς γαμώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκε τα ποστ που θα με κανει ρεζιλι και θα με κανει να αλλαζω account απο τη ντροπη, αλλα τελικα τωρα προσεξε κι ενα ποστ που εγινε πριν 4 ωρες περι λοκ κι ετσι δε θα τα ποσταρει "για να μη φαει λοκ το τοπικ". Παρολα αυτα στο ιδιο ποστ γραφει τι (φανταζεται οτι) ελεγα. Διοτι αν γραψει εκθεση με δικα του λογια και παραπανω μας πειθει και το τοπικ δεν τρωει λοκ! 

 

Παντως τα ποστ τα εχει βρει ε, και σας το λεει να το ξερετε μην τυχον και νομισετε οτι λεει παραμυθια  :lol:

 

ΥΓ. Προφανως και δεν χρειαζεται να υπαρχει το τοπικ οταν υπαρχει ενας τυπος που επιμενει να μου βαζει λογια που του χουν πει ηδη 2-3 ατομα οτι δεν τα ελεγα αλλα κι αυτους τους βγαζει γλυφτες για να επιμεινει και να νομισει οτι με ταπωνει καπως! Δικαιως θα λοκαριστει το τοπικ, εκτος αν περιμενετε να παραδεχθω για χαρη του τρολλ οτι ελεγα τον Καλαθη Τζορνταν κι οτι τα 2μυρια που παιρνει ειναι και λιγα ή οτι αλλο κατεβαζει η κουτρα του, οταν εχω κατι χρονια που ελεγα παρα πεντε αυτα που επεξεργαζεται αυτος σημερα στο νου του και νομιζει οτι εχει και μπασκετικη αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκε τα ποστ που θα με κανει ρεζιλι αλλα δε θα τα ποσταρει για να μη φαει λοκ το τοπικ, ενω στο ιδιο ποστ αναλυει τι ελεγα στα ποστ που βρηκε και δεν ποσταρει.

 

Διοτι ξερετε, αν κανεις copy paste τα ποστ του αλλου, γινεται λοκ το τοπικ, ενω αν βαζεις λογια στον αλλον ειναι ολα ενταξει!

 

Ρε μην ασχολειστε με το τρολλακι λεμε.

 

Τι προσφέρει να σε κάνω ρεζίλι δηλαδή για πες εσύ που δεν είσαι τρολλ με 1000 ποστ στα προηγούμενα θέματα? ( αυτό ήταν δείγμα από αυτά, όλα δεν χωράνε. Άλλωστε Μάτια έχουν όλοι και βλέπουν τι έχεις γράψει, τι έχω γράψει  και τι έχεις πει τόσο χρόνια όπως και ο καθένας . Α, και κάτι ακόμα πολλές φορές επειδή δεν έχω τον χρόνο να ασχολούμαι με έναν νοσταλγό άλλων εποχών, έγραψα και κάποια πράγματα για να ηρεμήσω την κατάσταση,  πράγμα που βλέπω το έχεις πάρει αλλιώς ...ποτέ δεν είπα ότι γράφεις σωστά ( ούτε ότι συμφωνώ με κάτι). Τα περισσότερα που έχεις γράψει ούτωσι άλλος είναι γνωστά δεν λες κάτι νέο. ( όπως είναι γνωστή και η τακτική σου του στυλ ανοίγω λίγο wikipedia διαβάζω και κανένα site με Αθλητικά (γράφεις και σε 1 κι όλας το έχω δει αυτό το  Νick Name και είμαι ο ψαγμένος.

 

 Ρε μην ασχολειστε με το τρολλακι λεμε.  ( Σωστός αυτό θα κάνω  B) ) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Τωρα θα κατσω να βρω τα ποστ σου να σε κανω ρεζιλι και να αλλαξεις προφιλ. Τωρα μισο περιμενε κι επανερχομαι να σε κανονισω.

2. Που λετε, τα βρηκα τα ποστ, γραφαν αυτο κι αυτο (σεντονι με φανταστικες ιστοριες), αλλα μολις προσεξα οτι ο washcloud ανησυχει μηπως γινει lock, αρα δεν σας τα δειχνω για να ηρεμισει και ο wash.

3. wash+εγω: Ε αφου τα βρηκες τα ποστ δειξτα μας.

4. Μπα, δεν χρειαζεται να σε κανω ρεζιλι πια, δεν θα προσφερει κατι, εξαλλου ματια εχουν οι αλλοι ας δουν απο μονοι τους τι εχεις γραψει.

 

Μισο να παω να αλλαξω account απο το πολυ ρεζιλεμα που εφαγα και επιστρεφω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αρέσει που γράφω κάποια πράγματα που ισχύουν 100% και επιβαρύνουν αυτόματα την απόδοση του καλαθη και αντί να τα δείτε ή έστω να τα αντικρουσετε κάθεστε και μαλώνετε για χαζομάρες.

 

Για μένα ο παο διώχνοντας τον παβλοβιτς αυτομάτως ανεβαίνει επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω γιατι δεν κανει προσθηκες...Με 3 παιχτες αυτοματως η ομαδα θα βοηθηθει και θα δειξει αλλο προσωπο...Για Pavlovic συμφωνω εκτος και αν τον πιστευει τοσο πολυ οτι καποια στιγμη θα παρει μπροστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικά από τους διαφωνούντες των τελευταίων σελίδων παίζει να μην είδε και κανένας το χθεσινό παιχνίδι.

Να πούμε τότε για τον Γιάνκοβιτς που έκανε μία καλή και ελπιδοφόρα εμφάνιση ειδικά στο πρώτο ημίχρονο.Σε κάποια φάση τον έβγαλε για να μπει ο Πάβλοβιτς όπου δεν μπορούσε να βάλει ούτε βολή.

Ο παιχταράς ο Γκιστ έμεινε στη συνήθη συγκομιδή του σε αυτή τη φάση της ευρωλίγκα,δηλαδή στους 5 πόντους....Κατά τ'άλλα παικταράς....

Φελντέιν καλός επιθετικά αλλά στα χέρια έχει μανταλάκια.Έκανε δύο συνεχόμενα λάθη στην αρχή του δευτέρου ενώ ήμασταν μπροστά 42-40 και έδωσε τη μπάλα στον αντίπαλο δύο φορές.Μαζί και οι διαιτητές με τεχνικές ποινές κτλ.Με τέτοια δώρα και με την ευστοχία στο τρίποντο των δύο αραπάκων στο τέλος κάπως έτσι πήρανε τη νίκη.

 

Ο Καλάθης επιβεβαιώνει την ταινία,''Οι λευκοί δεν μπορούν να πηδήξουν''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...