Προς το περιεχόμενο

Τραπεζικη καρτα-Ποτε ληγει


ppaio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω μια απλη της Πειραιως και ληγει στις 12/15 δηλαδη τωρα τον Δεκεμβρη.Θελω να ρωτησω ληγει πρωτη του Δεκεμβρη η τελευταια μερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να φανταστω αναφερεστε σε πιστωτικη καρτα; σε οσους την ανανεωσαν, σας ειχαν ειδοποιησει οτι την επανεγκρινανε (διοτι το κανουνε οι τραπεζες); γιατι εχω μια καρτα που ληγει το γεναρη και δεν θελω να μ την κοψουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστω αναφερεστε σε πιστωτικη καρτα; σε οσους την ανανεωσαν, σας ειχαν ειδοποιησει οτι την επανεγκρινανε (διοτι το κανουνε οι τραπεζες); γιατι εχω μια καρτα που ληγει το γεναρη και δεν θελω να μ την κοψουν...

 

Και η πιστωτική και η χρεωστική ανανεώνονται αυτόματα (αν δε συντρέχουν ειδικοί λόγοι) πολύ πριν τη λήξη τους.

20/10 μου ήρθε Πειραιώς χρεωστική που έληγε Νοέμβρη (ενάμιση μήνα πριν).

Λίγο καιρό πριν, περίπου 2 μήνες (!) πριν τη λήξη της μου ήρθε καινούρια πιστωτική Alpha. 

Χωρίς ειδοποίηση, απλά έσκασαν με το ταχυδρομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η πιστωτική και η χρεωστική ανανεώνονται αυτόματα (αν δε συντρέχουν ειδικοί λόγοι) πολύ πριν τη λήξη τους.

20/10 μου ήρθε Πειραιώς χρεωστική που έληγε Νοέμβρη (ενάμιση μήνα πριν).

Λίγο καιρό πριν, περίπου 2 μήνες (!) πριν τη λήξη της μου ήρθε καινούρια πιστωτική Alpha. 

Χωρίς ειδοποίηση, απλά έσκασαν με το ταχυδρομείο.

 

Εγω την ειχα παραλαβει απο καταστημα οποτε λογικα θα πρεπει να περιμενω ειδοποιηση για να παρω την καινουρια. Πειραιως ειναι η καρτα μου, μπορει να ρωτησω κιολας αμα περασω καμια μερα τι προκειται να γινει (γιατι ενδεχεται να εχουν σημειωμενο το παλιο τηλεφωνο μου, η καρτα βγηκε τελη του 2012)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

SOS!!

ηδική μου είναι εθνική και λήγει αύριο, 30/06. για διάφορους λόγους δεν μπόρεσα να πάρω την καινούργια και γύρισε πίσω..

μπορώ να σηκώσω και αύριο χρήματα που είναι η τελευταία μέρα? κ αν όχι πως μπορώ να σηκώσω χρήματα μέσα από την τράπεζα τώρα που δεν ισχυουν τα βιβλιάρια? χρειάζεται κάποια δικαιολογητικά η μόνο ταυτότητα?

ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων για την βοήθεια..💗

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ernia1 είπε

SOS!!

ηδική μου είναι εθνική και λήγει αύριο, 30/06. για διάφορους λόγους δεν μπόρεσα να πάρω την καινούργια και γύρισε πίσω..

μπορώ να σηκώσω και αύριο χρήματα που είναι η τελευταία μέρα? κ αν όχι πως μπορώ να σηκώσω χρήματα μέσα από την τράπεζα τώρα που δεν ισχυουν τα βιβλιάρια? χρειάζεται κάποια δικαιολογητικά η μόνο ταυτότητα?

ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων για την βοήθεια..💗

Για ποια τράπεζα πρόκειται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...