Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμιση sento 1.1


tzioros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου αρέσει η "τρέλα" σου αλλά,

το seicento στα crash tests είναι ένα απο τα χειρότερα αυτοκίνητα..

Να προσέχεις φίλε.Δεν είναι για να τρέχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω φιλαρακι το ξερω γιαυτο πδηγαμε με προσοχη.Οσο για το παρανομο ειναι λιιιιιιγο αλλα νταξει αποδεκτο πιστευω για 100 κυβικα παραπανω ντααααααξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει για ανακατασκευη αδερφε ηδη αγοραστηκαν ολα στα 500€ και συζηταω και τα περαστικα με εναν γνωστο μου μηχανικο θα παιξει στα 250€ οποτε με 750€ καθαρισαμε και ολα κομολπλε!!!!

Το μόνο σίγουρο είναι το ότι με 750 δεν θα είσαι καθόλου... κομολπλε!!!

 

Χρειάζονται μεγάλης έκτασης μετατροπές για να κάνεις κάτι τέτοιο, είσαι σίγουρος πως τα έχεις υπολογίσει όλα? Έχεις εξασφαλίσει μεγαλύτερη αντλία βενζίνης? Εγκέφαλο/immobilizer/καλωδιώσεις για τον νέο κινητήρα? Έχεις υπολογίσει τις μετατροπές στην εξάτμιση? Ξέρεις αν χρειάζονται μετατροπές σε βάσεις κινητήρα? Έχεις ημιαξόνια μεγαλύτερης αντοχής που να ταιριάζουν? Έχεις υπολογίσει αμοιβή ηλεκτρολόγου, και το κυριότερο έχεις βρει ηλεκτρολόγο? Ο γνωστός μηχανικός σου έχει ξανακάνει τέτοια μετατροπή, ή θα πάει βλέποντας και κάνοντας?

δεν ειναι παραλογο αυτο που ζητας.. εδω βρηκα σε αγγελια το micra του 2001 με κινητηρα 2000cc και ειναι πιο ελαρφι απο το δικο σου!!!

Με τη μόνη διαφορά πως στο micra αυτό ξοδεύτηκαν κοντά 10.000€ για να γίνει έτσι, και όχι 750.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ σε οτι ειπε ο απο πανω

+ δυνατοτερα φρενα και καλυτερες αναρτησεις.Κατι που πολλοι τα αφηνουν ιδια και οταν χρειαστει να φρεναρουν αντε γεια!!

Δεν ανεβαζουμε αλογα,ροπη κ.α και αφηνουμε την ασφαλεια μας.

Εγω ανεβασα το δικο μου αλογα++(mazda 6 1800cc και εβαλα μεγαλυτερες δαγκανες και μεγαλυτερους δισκους και αλλαξα και αναρτησεις.καμια σχεση βεβαια τα 2 αυτοκινητα αλλα σε οτιδηποτε μετατροπη μηχανικη αναβαθμιση θελουν και αυτα αλλαγμα οπωσδηποτε)

 

Μπορει να πει κανεις οκ δεν το εκανες 400 αλογα με 50 κιλα ροπη αλλα καλο θα ηταν να τα αλλαξεις για την δικη σου ασφαλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελει κατι αλλο οι βασεις ειναι ιδιες εγκεφαλος και καλωδιωσεις πλεξουδα κομπλε αγοραστηκε με το μοτερ εξατμιση υπαρχει ηδη φρενα ειναι κομπλε τα υπαρχον και τα ημιαξονια ηλεκτρολογικα θα τα κανω εγω το κατεχω το αθλημα εμπειρια απο τον μηχανικο υπαρχει και μεγαλη κιολας οποτε ολα ειναι μπομπα :D:D:D

Παντος αυτος ποου εκανε το micra 2λιτρο πρεπεθ να κουβαλαει πολλα κιλα τρελα!!!!!!

Φιλαρακι μου εν καιρο θα αλλαχθουν και αυτα για λογους ασφαλειας εικονας και στησιματος αυτοκινητου

Φιλαρακι μου εν καιρο θα αλλαχθουν και αυτα για λογους ασφαλειας εικονας και στησιματος αυτοκινητου

Φιλαρακι μου εν καιρο θα αλλαχθουν και αυτα για λογους ασφαλειας εικονας και στησιματος αυτοκινητου

Φιλαρακι μου εν καιρο θα αλλαχθουν και αυτα για λογους ασφαλειας εικονας και στησιματος αυτοκινητου

Φιλαρακι μου εν καιρο θα αλλαχθουν και αυτα για λογους ασφαλειας εικονας και στησιματος αυτοκινητου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

και τα ημιαξονια ηλεκτρολογικα θα τα κανω εγω το κατεχω το αθλημα

...

Με τον τρόπο που ρώτησες μου φάνηκε πως ισχύει το ακριβώς αντίθετο, δλδ ότι ΔΕΝ τόχεις. Από ότι φαίνεται έκανα λάθος, πρέπει να ξέρεις περισσότερα από μένα. Μπορείς να αγνοήσεις εντελώς όσα έγραψα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω φιλαρακι το ξερω γιαυτο πδηγαμε με προσοχη.Οσο για το παρανομο ειναι λιιιιιιγο αλλα νταξει αποδεκτο πιστευω για 100 κυβικα παραπανω ντααααααξει

ΚΤΕΟ πώς θα περάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ο φιλος με το 2λίτρο.. http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/7051782/

αυτο χωρις πλακα πεταει.. Σε θαβουνε μαζι με το αυτοκινητο!!! Τοτε που ηταν της μοδας ποσα saxakia και puntakia εφευγαν απο τον δρομο για συναντηση με τον Αγιο Πετρο..!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...