Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμιση sento 1.1


tzioros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα στην παρεα εχω ενα sento sporting 1.1 και θελω να του βαλω μοτερα απο punto 1.242 και θελω να δω ποσο παει το μαλλι και γενικα να δω τι οαιζει οποιος ξερει ας πει την γνωμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμμη που ενοχλώ, αν κατάλαβα καλά απο 1.1 να πάς σε 1.2??? σοβαρά το λές αυτό? δηλαδη κάτσε, να μπείς στην όλη διαδικασία κάνα 800άρι ευρώ για να μήν κερδισεις τίποτα??? ίσως αυξημένα τέλη????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sento δεν εχει.. seisento εχει! Εχει ξεκολλησει κανενα γραμμα μηπως? τελοσπαντων.. δεν νομιζω πως αυτος ο κουβας θα ειναι και πολυ ενταξι με το 1200 το μοτερ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμμη που ενοχλώ, αν κατάλαβα καλά απο 1.1 να πάς σε 1.2??? σοβαρά το λές αυτό? δηλαδη κάτσε, να μπείς στην όλη διαδικασία κάνα 800άρι ευρώ για να μήν κερδισεις τίποτα??? ίσως αυξημένα τέλη????

Τα τέλη αν το δηλώσει άντε να ανέβουν 15€.

Από εκεί και πέρα αν μιλάμε για τον 16ν 1.2 θα κερδίσει 25 άλογα και αυξημενη ροπή με ίδια κατανάλωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τέλη αν το δηλώσει άντε να ανέβουν 15€.

Από εκεί και πέρα αν μιλάμε για τον 16ν 1.2 θα κερδίσει 25 άλογα και αυξημενη ροπή με ίδια κατανάλωση.

Και πόσο μπορεί να κοστίζει κάτι τέτοιο; Μήπως συμφέρει να δώσει το seicento και να πάρει ολόκληρο το punto (όχι μόνο τη μηχανή :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναί αλλά θα προστεθεί και κάποιο βάρος όχι μεγάλο. αλλά θα προστεθεί, βάζοντας λοιπόν κάτω όλα αυτά δέν ξέρω γιατί θα πρέπει ένα αμάξι που μπορεί να το αγοράσει καινούριο (punto 1.25) στο 1000άρικο (ίσως και πολλά λέω) να δώσει ένα κάρο χρήματα για να κερδίσει 25 άλογα?! να μπεί σε διαδικασίες να δηλώνει μοτέρ κτλ???

 

καλά σοβαρά μιλάτε τώρα??? να πώ οτι είχε κάνα 1.600άρι bmw και ήθελε να του κοτσάρει κάνα 3.0 λιτρο για τις επιδόσεις και το γκάζι θα το καταλάβαινα! αλλά να πάμε απο 55 άλογα σε 75 δέν μπορώ να το καταλάβω, ούτε λόγο παλαιότητας εννοείται ούτε για τις διαφορές που θα δεί στο δρόμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφε δεν θα το κανω ουτε για διαφορα στο δρομο ουτε για κοντρες θα το κανω καθαρα για την καυλα μου ειναι το πρωτο αμαξι που αγορασα με δικα μου λεφτα και λεω να του κανω μια μικρη αναπαλαιωση οτι δεν θα βγω κερδισμενος το ξερω απλα το αμαξι δεν θελω να το παρατησω γιαυτο μπαινω σε αυτη την μετατροπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακι ολοι καπου πεταμε λεφτα ο καθενας με τον τροπο του και οπως νιωθει καλα απο εκει και περα το λογια πιστευω ειναι περιττα ☺☺☺

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστό αυτό. κι εγώ τα πετάω σ αυτό που μ αρέσει.

δε παύει όμως να είναι πεταμένα λεφτά.

τη γνώμη μας σου λέμε. όπως ρώτησες.

 

το συγκεκριμένο που θες να κάνεις είναι πεταμένα λεφτά. κι απ ότι βλέπω το καταλαβαίνεις κι εσύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ξερει και μπορει να απαντησει ας βοηθησει.Ξερει κανεις εαν seicento 01 μοντελο και θελω να μαθω μπαινει το 6αρι σαζμαν απο pinto?Μιας και το δικο μου θελει αλλαγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ξερει και μπορει να απαντησει ας βοηθησει.Ξερει κανεις εαν seicento 01 μοντελο και θελω να μαθω μπαινει το 6αρι σαζμαν απο pinto?Μιας και το δικο μου θελει αλλαγμα.

Όχι δεν μπαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει για ανακατασκευη αδερφε ηδη αγοραστηκαν ολα στα 500€ και συζηταω και τα περαστικα με εναν γνωστο μου μηχανικο θα παιξει στα 250€ οποτε με 750€ καθαρισαμε και ολα κομολπλε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα στην παρεα εχω ενα sento sporting 1.1 και θελω να του βαλω μοτερα απο punto 1.242 και θελω να δω ποσο παει το μαλλι και γενικα να δω τι οαιζει οποιος ξερει ας πει την γνωμη του.

Εχω την εντυπωση οτι θα εισαι παρανομος.. Δεν μπορεις να το δηλωσεις γιατι το αμαξι εργοστασιακα δεν βγηκε σε αυτα τα κυβικα..

Γιατι να αλλαξεις μοτερ και να μην βελτιωσεις το δικο του..

Υ.Γ Εγω δεν θα εκανα τιποτα λογω αξιοπιστιας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...