Προς το περιεχόμενο

Paragon [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κλειδακι το βλεπεις οταν κανεις login στο παιχνιδι. Στην αρχικη οθονη σου βγαζει ενα "Friend codes" σου δινει ενα link, το στελνεις και τελος. Αν καποιος θελει ας μου στειλει pm.

 

---Δοθηκε το key οποτε μη στελνετε αλλα pm ;)----

Επεξ/σία από DeiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη Τριτη 2/8 ο νεος char

 

https://www.epicgames.com/paragon/blog/new-hero-reveal-the-fey

 

 

Επαιξα λιγο αυτες τις μερες και το εχουν στρωσει αρκετα. Τα περισσοτερα games τελειωνουν στα 35 λεπτα με εξαιρεση 2-3 που κρατησανε 45-60 (αλλα ητανε εντελως ηλιθια και τα 2 teams οποτε....)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως εχει γινει καλη δουλεια και αξιζει να παει καλα. Χρειαζεται αρκετους heroes ακομα και λιγο περισσοτερο "flexible" decks γιατι παντα καταληγεις να κανεις το ιδιο build αλλα ειμαι αισιοδοξος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Patch notes

https://www.epicgames.com/paragon/blog/v29-1-release-notes?utm_source=herolaunch&utm_medium=email&utm_campaign=thefey

 

 

Όλο και μου αρέσει... Και πιο πολύ... Αντέ να μπουν και τα Rank.. Γιατί δε. Μπρω να παίζω με παραπλιγικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπήκε ωραίο πατσακι και γενικά το πάει πολύ ωραία στα updates .. Προσπαθούν να κάνουν το Game balance

 

 

και τελος λενε οτι δεν θα γινουν Delete Τα Account

"For all the people currently playing in Early Access, we’re working on a whole host of improvements in the coming weeks, and we will never reset your account progress. We can’t thank you enough for helping us get to this point."
 
Επεξ/σία από galanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο με το reset το εχουν πει εδω και καιρο οτι δεν θα ξαναγινει πλεον. Προς το παρον ειναι ακρως διασκεδαστικο αλλα περιμενω να δω πως θα γινει το game μετα το TM removal.... Εχει να πεσει πολυυυυυυυυ γκρινια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TN removal?

ΑΝ βάλουν για εμένα κάνα Map 5v5 ακόμη και κάνα 3v3 θα γουστάρω τρελά...

Ps. Ξέρουμε αν το Master challenge πχ το xp που λέει. Είναι In-game??

 

TM = travel mode. Αυτη τη στιγμη τρεχεις οταν εισαι εκτος μαχης για καποια δευτερολεπτα. Αυτο θα αλλαξει και θα βαλουν κατι μαγκιες με teleport οποτε θα πεσει πολυ γκρινια γιατι αλλαζει εντελως το gameplay....

Δεν νομιζω να προσθεσουν νεους χαρτες και modes συντομα αλλα οταν το κανουν θα ειναι ωραια εκπληξη. Επισης να τονισω οτι το στησιμο του χαρτη ειναι φανταστικο και δινει πολλες επιλογες για το πως θα παιξεις οποτε σε competitive αγωνες εχουμε πολλα να δουμε....

Το master challenge δουλευει ως εξης : Μεχρι το lvl 5 ο χαρακτηρας και τα δωρακια που δινει καθε φορα που ανεβαζεις lvl ειναι free. Απο το 5 και πανω πρεπει να αγορασεις το mastery challenge για να ανεβεις lvl και να παρεις τα επομενα δωρακια που ειναι σαφως πολυ καλυτερα. Το mastery το αγοραζεις ειτε με ingame currency (75k) ειτε με coins. Δεν ξερω αν απαιτησουν στο ranked να εχεις ενα συγκεκριμενο αριθμο heroes με lvl πανω απο 6 (οποτε και να χρειαζεται λυωσιμο ή να ξοδεψεις χρήματα για το mastery challenge) αλλα μου ακουγεται απολυτα λογικο. Καπως πρεπει να βγαλουν χρημα και αυτοι....

Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οτι οι καρτες για τα decks ειναι random οποτε για να συμπληρωσεις ενα συγκεκριμενο deck θα ψοφησεις στο grinding....Αυτο ΠΡΕΠΕΙ να το αλλαξουν και τουλαχιστον να τις αγοραζεις οπως τα runes πχ. στο LoL...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...