Προς το περιεχόμενο

Paragon [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα *** αυτό ρε θα κάνει πιο moba το game! Μακάρι... Αυτό με της κάρτες δνε με ενοχλεί εμένα μου άρεσει... Αν καείς ένα μήνα έχεις παρά πολες κάρτες.. Δεν με ενοχλεί καθόλου.. Άλλο ρωτάω.. Πχ λέει 7%xp και 1on team.. Αυτο ειναξ την ώρα που παίζεις? In-game? Η στο Account lvl? Και τέλος μ εμένα μέχρι τώρα δεν μ αρέσει να pickareis ίδιο χαρακτήρα με τον αντίπαλο... Είμαι Dota hon... Και δεν μ αρέσει καθόλου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το master challenge δινει +5% περισσοτερα EXP (και μετα το lvl 5 ακομα παραπανω)για να ανεβει ο hero και 1% στον καθενα απο την ομαδα σου ανεξαρτητος τι hero ανεβαζει σε καθε παιχνιδι που παιζεις (κατι το οποιο μεμονωμενα ειναι μηδαμινο αλλα οταν ειναι και οι 5 challengers θα παρεις 10% περισσοτερο exp στον hero σου). Δεν δινει ομως reputation αρα το grinding συνεχιζει ;)

To draft mode ειναι πειραματικο ακομα. Να σκεφτεις οτι παλια διαλεγες απο πριν τι θα παιξεις και μετα σε πεταγε σε ομαδα... Μαλλον το unranked θα συνεχισει ετσι να δουλευει.

Το DOTA εχει μακραν το καλυτερο σεταρισμα για moba. Γενικα το θεωρω το καλυτερο moba αλλα αυτη ειναι μια αλλη κουβεντα :P

Επεξ/σία από DeiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι στο σιτε και βλεπω εχει σελιδα STORE που πουλανε μεσα packs και Essential editions .. εννοεις οτι απο την beta , τωρα και στο εξης θα ειναι free to play ?


βρηκα αυτο ...

 

Epic Games is finally ready to bring MOBA shooter Paragon to the masses. Today, the studio announced that the game's Early Access period will begin on March 18 on PC and PlayStation 4. Paragon will be free-to-play once it launches, but players who want to get in on the Early Access action can pick up one of the Founder's Packs.

 

 

οποτε free θα ειναι .. κατεβαζω να τσεκαρω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ωραιοι οι τύποι.Μας είχαν δώσει δωρεάν early access για το παιχνίδι επειδη ειχαμε παίξει στα free weekends.Να τα δουν οι εταιρίες που θέλουν 60 άρια και δεν δίνουν ενα invite για beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον .

εχωντας παιξει 7 παιχνιδια vs bot δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε το gameplay του .. πιο πολυ με κουρασε.. ισως να εφταιγε αυτη η first person from back View

 

καταρχας το πιο γρηγορο παιχνιδι που επαιξα ηταν 40 λεπτα σχεδον.. εφτασα να παιζω παιχνιδι που κρατησε 70 λεπτα.. βαρεθηκα την ζωη μου φαση .. πολυ αργος ρυθμος .. τα μινιονς σκανε συνεχεια, πολυ σπαστικο

 

στην μαχη τωρα.. γινεται ενας μικρος χαμουλης.. που καταληγει σε ενα μπερδεμα εκρηξεων μπαμ μπουμ και απλα δεν ξερεις που και τι να βαρεσεις.. πανυγηρι η φαση που θα πολεμανε 2-3 χαρακτηρες + καμια δεκαρια και βαλε μινιονς μΑζι

 

το συστημα στοχευσης λιγο σπαστικο.. το να πετυχεις ανθρωπο παιχτη που θα κουνιεται περα δωθε θαναι κατορθωμα... εδω μουσπασε τα νευρα με τα μποτς

 

πολυ ψαξιμο οι καρτες.. ιδιαιτερα ingame , εγω εψαχνα και διαβαζα καρτες και οι αλλοι επαιζαν

αυτο σημαινει οτι πρεπει να φτιαξεις card deck στα μετρα σου ωστε να εκμεταλευτεις στο επακρο τις καρτες.. αυτο σηκωνει πολλους συνδιασμους.. και ειναι κατι που μου την εσπαγε απο το ΛοΛ ..

 

δε χρειαστηκε σε κανενα παιχνιδι να μπω στο εσωτερικο χαρτη με τα δρομακια και τις λιμνουλες και τα υπολοιπα.. δεν ξερω καν τι ρολο βαρανε

 

πραγματικα ομως το πιο σπαστικο για μενα ηταν η διαρκεια των παιχνιδιων και το πιου πιου πιου ( που μπορει να ειναι ιδιο και στο HOTS πχ ) αλλα το pov του παιχνιδιου το κανει κουραστικο


θα επανελθω με περισσοτερα οταν παιξω λιγο ακομα.. μπας και..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον στόχο μ δε συμφωνώ... Αυτό είναι το skill.. NA μποριες να πετύχεις τον άλλον.. Με τα βοτ θα σου περνει κάποιο στάνταρ time. Με παίχτες μποριες από 20 άμα κάνουν surrender έως κ μια μισή ώρα χαχαχχχαχαχχχχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε συ νταξει μιαμιση ωρα η πιστα ΟΧΙ ειναι απλα απαραδεκτο! πρεπει να φτιαχτει αυτο. θελω να παιξω ενα παιχνιδακι και σκεφτομαι οτι θα μου παρει μια ωρα +βαλε .. και απλα ΔΕΝ παιζω ..

 

το παιχνιδι πρεπει να γινει πιο γρηγορο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...