Προς το περιεχόμενο

Paragon [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ξανά άρχισα λίγο να παίζω με παρεα... Τελικά νομίζω ότι δεν μ αρέσει όλο αυτό με. Τα build και της κάρτες... Διάλαδη θα ήθελα. Να είναι όπως Dota.. Να επιλέγεις ότι θες από shop... Όχι να πρέπει να φτιάξεις από πριν... Και αν κάνεις λάθος να μην μποριες να πάρεις κάτι άλλο κτλπ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 μήνες μετά...

Αυτα συμβαινουν οταν αντι να κρατησεις ενα συγκεκριμενο μοντελο και να χτισεις τα παντα γυρω απο αυτο, το γκρεμιζεις καθε λιγο και λιγακι και του αλλαζεις τα φωτα. Απο το Monolith και μετα το σκισανε κυριολεκτικα. Ενταξει καλα ειναι τα πειραματα, αλλα με μετρο. Πανω που ελεγες οτι εμαθες τα κολπα του αλλαζανε τα παντα ολα και αντε ξανα απο την αρχη. Κριμα γιατι ηταν πολυ ενδιαφερον (ειδικα στο legacy) και ειχε τα καλυτερα γραφικα που εχω δει ποτε σε moba....

Το full refund ειναι καλο δε λεω αλλα εδω εχουν πεσει τρελες εργατοωρες απο πολυ κοσμο. Αυτες θα τις κανουν refund?

Αλλα να μου πεις beta ητανε ας προσεχες....

Anyway 44GB λιγοτερα στο σκληρο μου.... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 χρόνια αργότερα...

796.jpg

 

Είπα να postάρω εδώ μιας και είναι σχετικό με το Paragon.

Από ότι βλέπω ακυρώθηκε και το 2ο Paragon (Paragon: The Overprime) και τώρα έμεινε μόνο το Predecessor. Άραγε αξίζει ή πάμε για 3/3 cancelled;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, jmirko15 said:

796.jpg

 

Είπα να postάρω εδώ μιας και είναι σχετικό με το Paragon.

Από ότι βλέπω ακυρώθηκε και το 2ο Paragon (Paragon: The Overprime) και τώρα έμεινε μόνο το Predecessor. Άραγε αξίζει ή πάμε για 3/3 cancelled;

Φαντάζομαι οτι γνωρίζεις ότι η τέχνη της Νεκρομαντειας ειναι ρητά απογορευμένη έτσι; 

😂🤣😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...