Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο support τους απαντάει κάνεις ρε παιδιά;παραπονευομουν για Revolut και αυτοί εδώ είναι άφαντοι!Email Twitter Facebook απάντηση πουθενά.Εσεις πως βγάζετε άκρη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

στο support τους απαντάει κάνεις ρε παιδιά;παραπονευομουν για Revolut και αυτοί εδώ είναι άφαντοι!Email Twitter Facebook απάντηση πουθενά.Εσεις πως βγάζετε άκρη;

Στο τηλέφωνο απαντάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως τηλέφωνο με πήραν...τους είπα για την dual Visa που διαφημίζουν και μου απάντησαν ότι είναι θέμα ημερών να ξεκινήσει η διάθεσή του.Και τους λέω εσείς προσκαλειτε τον κόσμο να γραφτεί για να αποκτήσει τις διπλές κάρτες δωρεάν κ τώρα μου στέλνετε μια;και μου απαντάει ότι είναι καινούργιο το site...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί είδα μέσω e-mail ότι γίνανε δυο χρεώσεις στήν Leupay Mastercard που έχω 19 κ 20 ευρώ αντίστοιχα από κάποιο ιταλικό site στοιχήματος.

Κάποιος υπέκλεψε τα στοιχεία τής κάρτας μου κ έκανε αυτές τις χρεώσεις.

Υπόψιν ότι δέν χρησιμοποιώ Gatekeeper ή κάτι αντίστοιχο.

Επικοινώνησα μέσω τηλεφώνου με την υποστήριξη της Leupay και αφου μπλόκαραν την κάρτα, μου είπαν οτι το μόνο που μπορω να κάνω είναι να βρώ πληροφοριες σχετικά με αυτή τη σέλιδα που έγινε η χρέωση και να επικοινωνήσω μαζι τους μπάς κ γίνει τίποτα.

Πιασε το αυγό και κούρευτο στήν Ιταλία κιόλας.

Μεγάλη προσοχή παιδιά σε όσους έχετε μεγάλα ποσά στόν λογαριασμό σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στήν δικιά μου περίπτωση δέν είδα κάποια κάλυψη ή έστω προσπάθεια .

Ευτυχώς πού είχα 49 ευρώ μόνο μέσα.

Απο εδώ κ πέρα θα αλλάζω τις ρυθμίσεις όταν θα χρειάζεται νά κάνω αγορές μέσω web.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί είδα μέσω e-mail ότι γίνανε δυο χρεώσεις στήν Leupay Mastercard που έχω 19 κ 20 ευρώ αντίστοιχα από κάποιο ιταλικό site στοιχήματος.

Κάποιος υπέκλεψε τα στοιχεία τής κάρτας μου κ έκανε αυτές τις χρεώσεις.

Υπόψιν ότι δέν χρησιμοποιώ Gatekeeper ή κάτι αντίστοιχο.

Επικοινώνησα μέσω τηλεφώνου με την υποστήριξη της Leupay και αφου μπλόκαραν την κάρτα, μου είπαν οτι το μόνο που μπορω να κάνω είναι να βρώ πληροφοριες σχετικά με αυτή τη σέλιδα που έγινε η χρέωση και να επικοινωνήσω μαζι τους μπάς κ γίνει τίποτα.

Πιασε το αυγό και κούρευτο στήν Ιταλία κιόλας.

Μεγάλη προσοχή παιδιά σε όσους έχετε μεγάλα ποσά στόν λογαριασμό σας.

 

E εντάξει η απάντηση τους ήταν τουλάχιστον μη επαγγελματική. Στις ελληνικές τράπεζες κάνεις την αντίστοιχη αίτηση στο κατάστημα και την στέλνουν στην εκδότρια εταιρία της κάρτας (visa, mastercard, κοκ) και μετά από μήνες σου τα επιστρέφουν.

Το ίδιο και στην N26 σου στέλνουν με email την αίτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μόλις παρέλαβα σήμερα την καινούργια dual Visa που είναι σας μιλάω ειλικρινά μια ψευτιά.Πιστευω άμα μπεις σε ATM θα βγει είτε με εκδορές είτε δεν θα βγει.Εντελως λεπτή και με μη ανθεκτικό φινίρισμα.Εδω είχε στίγματα από τον λευκό φάκελο που την στέλνουν.Το θετικό και σημαντικό γεγονός είναι ότι συνδέθηκε το IBAN με το PayPal πράγμα που μου φτανει.Επιπλεον αφού έρθει η πρώτη σε αφήνει και παραγγέλνεις δωρεάν και την άλλη σε ό.τι νόμισμα και δικαιούχο θες.Win Win.

Επεξ/σία από loyros13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω τις παρελαβα πριν 2 μερες τις καρτες visa απο leupay kai leupay wallet δωρεαν και εχω και τις mastercard .

το μονο προβλημα που ειχα οτι για τιs καρτες visa δεν μπορουσα να αλλαξω το pin σε κανενα atm.

δοκιμασα σε ολα τα atm των ελληνικων τραπεζων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπάθησα να ξαναπαραγγείλω τις twin cards δωρεάν, μιας και τις πρώτες μέρες μου ζητούσε 10€.

Έγινε το order κανονικά αλλά μετά μου στείλανε email με το παρακάτω:

 

"Please be aware that you that you can have up to 5 LeuPay cards, associated to your account – two of them with your personal names embossed on them and each of the other 3 cards issued on the name of a different cardholder.

Since you already have two cards issued with your name, please be aware that in order to proceed with your order, you should indicate to us emboss names of two different persons and please confirm the corresponding currencies for each one."

 

Την παλεύουν; :confused:

Έχω USD & EUR account συνδεδεμένους απο μια mastercard. Αυτές είναι οι δύο κάρτες.

Δηλαδή αν ανοίξω και ένα GBP account, δεν θα μπορώ να έχω άλλη κάρτα;

 

Εγώ ως f*cking cardholder μπορώ να έχω μόνον 2 κάρτες, αλλά τους φαίνεται οκ να προσθέσω 3 άκυρα άτομα στον προσωπικό μου λογαριασμό...

Ότι να ναι.

 

Όλα αυτά εκτός από το να κάνουν εντελώς δύσχρηστη την υπηρεσία τους, είναι και εντελώς ηλίθια.

Τα έχω ξαναπεί και στο παρελθόν, με άλλη αφορμή, μηδέν επικοινωνία με το support και τέρμα αντιεπαγγελματίες.

Ακόμα και με το support της revolut, που το θεωρώ κάτω του μετρίου, τουλάχιστον βγάζεις άκρη.

Με αυτούς εδώ είναι λες και μιλάς σε τοίχο... :-)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από PayPal σε Leupay πόσο σας παίρνει να φανούν τα χρήματα;

1-2 εργασιμες μερες

Προσπάθησα να ξαναπαραγγείλω τις twin cards δωρεάν, μιας και τις πρώτες μέρες μου ζητούσε 10€.

Έγινε το order κανονικά αλλά μετά μου στείλανε email με το παρακάτω:

 

"Please be aware that you that you can have up to 5 LeuPay cards, associated to your account – two of them with your personal names embossed on them and each of the other 3 cards issued on the name of a different cardholder.

 

Since you already have two cards issued with your name, please be aware that in order to proceed with your order, you should indicate to us emboss names of two different persons and please confirm the corresponding currencies for each one."

 

Την παλεύουν; :confused:

Έχω USD & EUR account συνδεδεμένους απο μια mastercard. Αυτές είναι οι δύο κάρτες.

Δηλαδή αν ανοίξω και ένα GBP account, δεν θα μπορώ να έχω άλλη κάρτα;

 

Εγώ ως f*cking cardholder μπορώ να έχω μόνον 2 κάρτες, αλλά τους φαίνεται οκ να προσθέσω 3 άκυρα άτομα στον προσωπικό μου λογαριασμό...

Ότι να ναι.

 

Όλα αυτά εκτός από το να κάνουν εντελώς δύσχρηστη την υπηρεσία τους, είναι και εντελώς ηλίθια.

Τα έχω ξαναπεί και στο παρελθόν, με άλλη αφορμή, μηδέν επικοινωνία με το support και τέρμα αντιεπαγγελματίες.

Ακόμα και με το support της revolut, που το θεωρώ κάτω του μετρίου, τουλάχιστον βγάζεις άκρη.

Με αυτούς εδώ είναι λες και μιλάς σε τοίχο... :-)

δοκιμασε να την παραγγειλεις χωρις ονομα!

εδω μπορειτε να ανοιξετε και λογαριασμο ον λινε στην satabank απευθειας!

 

https://sata.bank/en/enroll/step1

 

θα σας στειλουν επισης δωρεαν την satabank mastercard debit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...