Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για αρχή αν λέει Versage και όχι Versace, μάλλον είναι κινέζικο αυτοκίνητο και όχι Porsche.

 

Το ότι κάτι είναι ακριβό, δε σημαίνει ότι είναι και καλύτερο. Τις περισσότερες φορές σημαίνει καλύτερη ποιότητα, όμως στα γυαλιά ηλίου σημαίνει ότι σου πουλάνε φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες.Φυσικά και υπάρχουν καλύτεροι φακοί, σκελετοί και σχέδια, αλλά πάντα πρέπει να λαμβάνουμε υπ'όψιν και το value for money (εκτός αν έχουμε άπειρα χρήματα).

 

Μια εταιρεία έχει το 80% της παγκόσμιας αγοράς στα γυαλιά ηλίου, η Luxottica 1) https://en.wikipedia.org/wiki/Luxottica , 2) http://www.luxottica.com/en 

 

Δες στα link πόσα brands έχει.

 

 

Το ΥΓ μετά από τα παραπάνω δεν το σχολιάζω.

 

Εχω αναφερει την Luxottica πολλες φορες μετα απο ενα ντοκιμαντερ που ειχα δει πριν κατι χρονια, τι σημαινει ομως αυτο ? Δεν ειπα ποτε πως τα Versace (δικο μου ηταν το ορθογραφικο) κοστιζουν 100ε και τα πουλανε 160ε, δεν νομιζω πως κοστιζουν καν πανω απο 10ε στο εργοστασιο (φυσικα τα καταστηματα εδω ζητημα να τα αγοραζουν ενα 30αρι), το θεμα ειναι πως κατι Hawkers με τα υλικα που ειναι κατασκευασμενα ΖΗΤΗΜΑ να κοστιζουν κανα 2ευρω στο εργοστασιο. Οποτε γιατι να δωσει καποιος 25-30-40-50ε για αυτα και οχι 60-70ε για επωνυμα ? Δεν μιλαμε για διαφορα τρελη εξαλλου ουτε για ενα προιον που εχουμε ολοι απο 50 κομματια ωστε εκει να πει καποιος πως η διαφορα ναι μετραει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Εχω αναφερει την Luxottica πολλες φορες μετα απο ενα ντοκιμαντερ που ειχα δει πριν κατι χρονια, τι σημαινει ομως αυτο ? Δεν ειπα ποτε πως τα Versace (δικο μου ηταν το ορθογραφικο) κοστιζουν 100ε και τα πουλανε 160ε, δεν νομιζω πως κοστιζουν καν πανω απο 10ε στο εργοστασιο (φυσικα τα καταστηματα εδω ζητημα να τα αγοραζουν ενα 30αρι), το θεμα ειναι πως κατι Hawkers με τα υλικα που ειναι κατασκευασμενα ΖΗΤΗΜΑ να κοστιζουν κανα 2ευρω στο εργοστασιο. Οποτε γιατι να δωσει καποιος 25-30-40-50ε για αυτα και οχι 60-70ε για επωνυμα ? Δεν μιλαμε για διαφορα τρελη εξαλλου ουτε για ενα προιον που εχουμε ολοι απο 50 κομματια ωστε εκει να πει καποιος πως η διαφορα ναι μετραει.

Μου θυμίζεις τα μπουφάν της Μονκλέρ.Τα κοστολογουν σαν χειροποίητα στα 700 ευρώ στην Ιταλία και τα φτιάχνουν στη Ρουμανία με 30 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμίζεις τα μπουφάν της Μονκλέρ.Τα κοστολογουν σαν χειροποίητα στα 700 ευρώ στην Ιταλία και τα φτιάχνουν στη Ρουμανία με 30 ευρώ.

 

Και ετσι να ηταν, τι ειναι καλυτερο, αυτο που τα φτιαχνει η εταιρεια με 30ε η η μαιμου αυτου που θα παρεις στην Αγ.Βαρβαρα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχετε κουράσει. Το θέμα είναι προσφορές για τα γυαλιά ηλίου Hawkers.

Αν θέλετε να διαβάσετε εμπειρίες ή να κάνετε συζήτηση για αυτά, υπάρχει εκτενές θέμα στο μπλα μπλα, όπου πολλά παιδιά έχουν γράψει εμπειρίες και εντυπώσεις http://www.insomnia.gr/topic/566924-hawkers-%CE%B3%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%B

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και δεν υπαρχει πλεον ουτε η προσφορα του τιτλου, αλλα ουτε καποια άλλη εχει αναφερθεί που να ισχυει μεχρι σημερα, το παρον κλειδωνει. Σε επομενη προσφορα, ανοιγει οποιος θελει νέο τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...