Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μεταφορικά +5 απο την αποθήκη στην Γερμανία.

 

Καλό το 50% ωστόσο αλλά εχει παίξει και πολύ χαμηλότερα. Είχα πάρει 2 ζευγάρια 18 ευρώ χωρίς μεταφορικά. 9 ευρώ το ζευγάρι..! (οπως και πολλοι απο εδω μέσα)

 

Μετα απο μήνες χρήσης εχω να πώ οτι τα επώνυμα εχουν πιάσει αράχνες..Κοινώς δεν τα φοράω καθόλου. Θα τα βάλω μόνο καλοκαιράκι μετα τις 8 το απόγευμα που θα αρχίσει να πέφτει λίγο ο ήλιος

 

Μπορεί ο σκελετός να μην είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά ο φακός πραγματικά ειναι πολύ ξεκούραστος. 

 

Μπορεις να μου πεις ποια πηρες κ?αι εχουν ξεκουραστο φακο ?Εννοεις στην ηλιοφάνεια (και εννοειται οχι να κοιτας τον ηλιο απευθειας που δεν κανει ουτως η αλλιως :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγοράζεις κατευθείαν με την κάρτα σου την Ελληνική από αυτους

 

ορίστε;

Σοβαρά;

Σίγουρα;

Με Πειραιώς πχ, μπορώ να ψωνίσω κανονικά;

 

 

Πως μου είχε διαφύγει......... ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να μου πεις ποια πηρες κ?αι εχουν ξεκουραστο φακο ?Εννοεις στην ηλιοφάνεια (και εννοειται οχι να κοιτας τον ηλιο απευθειας που δεν κανει ουτως η αλλιως :P )

με τον μπλέ και πράσινο φακό πήρα αλλα όλα τον ίδιο φακό έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγω την πατησα...Κυριακη δεχοταν τον κωδικο και δεν παραγγειλα γιατι ηθελα να παω στα pull & bear να τα δοκιμασω να δω αν μου πανε,και χτες εφαγα ακυρο...

Θα περιμενω αλλη προσφορα τωρα αν και τρεχει μια με -25% με τον κωδικο H25.

 

Τα μεταφορικα ποσο τα χρεωνει;

Επεξ/σία από Fronimitis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θίξω κάτι που με εκνέυρισε,

Αγόρασα με την προσφορά του χειμώνα τα 1+1 δώρο και πήρα τα emerald (πράσινος φακός) και τα sky one (μπλε φακός).

 

Μόλις τα φόρεσα έπαθα την πλάκα μου : τα πράσινα δείχνουν βλέποντας από αυτά τα πάντα μωβ και τα μπλε δείχνουν βλέποντας από αυτά καφέ.

 

Και καλά το καφέ είναι το πιο ουδέτερο και ξεκούραστο χρώμα για γυαλιά ηλίου , το μωβ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ και είναι τόσο έντονο που το μάτι μόλις τα βγάλω αργεί να επανέλθει στα φυσιολογικά χρώματα.

 

Ερώτηση :

α) Γιατί είμαι ο μόνος που άλλο περίμενε και άλλο του ήρθε (από οπτικής πλευρας εννοώ). Υπάρχει κάποια πληροφόρηση σχετικά με το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ και όχι το φαινομενικό χρώμα φακών?

β) Ξαφνικά έχω αχρωματοψία (μόνο με τα hawkers)?

γ) είμαι χαζός και κάτι χάνω (παρακαλώ εδώ μην απαντήσετε...)

 

Βοήθεια γιατί φοβάμαι να ξαναπαραγγείλω μην διαλέξω το μαύρο και από μέσα του βλέπω ροζ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θίξω κάτι που με εκνέυρισε,

Αγόρασα με την προσφορά του χειμώνα τα 1+1 δώρο και πήρα τα emerald (πράσινος φακός) και τα sky one (μπλε φακός).

 

Μόλις τα φόρεσα έπαθα την πλάκα μου : τα πράσινα δείχνουν βλέποντας από αυτά τα πάντα μωβ και τα μπλε δείχνουν βλέποντας από αυτά καφέ.

 

Και καλά το καφέ είναι το πιο ουδέτερο και ξεκούραστο χρώμα για γυαλιά ηλίου , το μωβ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ και είναι τόσο έντονο που το μάτι μόλις τα βγάλω αργεί να επανέλθει στα φυσιολογικά χρώματα.

 

Ερώτηση :

α) Γιατί είμαι ο μόνος που άλλο περίμενε και άλλο του ήρθε (από οπτικής πλευρας εννοώ). Υπάρχει κάποια πληροφόρηση σχετικά με το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ και όχι το φαινομενικό χρώμα φακών?

β) Ξαφνικά έχω αχρωματοψία (μόνο με τα hawkers)?

γ) είμαι χαζός και κάτι χάνω (παρακαλώ εδώ μην απαντήσετε...)

 

Βοήθεια γιατί φοβάμαι να ξαναπαραγγείλω μην διαλέξω το μαύρο και από μέσα του βλέπω ροζ 

 

τα έδωσες να τα δοκιμάσει κάποιος φίλος σου να δεις αν παθαίνει το ίδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοήθα λίγο πριν αρχίσω τους γιατρούς...

 

Για να μην χαλάω το topic , η αναφορά μου είναι για να προστατέψω μελλοντικούς αγοραστές ΑΝ τίθεται θέμα.

 

Η φώτο που παρέθεσε sofos@ κάνει εμφανές το (για μένα) πρόβλημα , επαναλαμβάνω πως αργεί αρκετά το μάτι μου να ανακτήσει τα φυσιολογικά χρώματα μετά.

 

Η αλήθεια είναι (στους sex pistols) πως η γνώση κάποιου οπτικού θα μας βοηθούσε αρκετά.

 

thanx sofos@

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...