Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε όλους είναι μωβ απο μέσα έτσι;  Έγω παρατηρώ πως στις πιο μεγάλες γωνιες (πανω/κατω/δεξιά/αριστερά) φαίνονται ακομα πιο μωβ τα πραγματα (φανταζομαι λογω polarized φακου) το οποιο κάνει λίγο περιεργη την αίσθηση οταν τα φορας, σε εσωτερικούς φωτεινους χώρους είναι ακόμα πιο έντονο αυτο.Αλλά δεν έχω θέμα οταν τα βγάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο δικό μου με μπλε polarized φακό από την πίσω είvαι μαύρο και χρωματικα σου δίνει μία αίσθηση ότι είσαι σε western κάτι το οποίο ξεκουράζει πολύ το μάτι, τουλάχιστον σε μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νόμιζω να έχει πρόβλημα ο φίλο πιο πάνω. Δεν έχουμε όλοι τα ίδια μάτια, το καθένα συνηθίζει σε άλλο χρόνο σε αλλαγή περιβάλλοντος. Εγώ μια επίσκεψη σε οφθαλμιατρο κάνω κάθε 2 χρόνια περίπου και είμαι 34

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16% παιζει τωρα.

 

παιδες με τι ερχονται?dhl κουριερ?

 

ναι, σε μία ή δύο μέρες το πολύ,

από την στιγμή που συσκευαστούν και παραληφθούν από την dhl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανά κουπονάκι παίζει τούτες τις χρονιάρες μέρες;

παιζει ακομα το παλιο κουπονακι VC30 για 30% εκπτωση.

Μπορει καποιος mod να αλλαξει το θεμα γενικα για προσφορες hawkers...?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου ηρθε email απο hawkers;μεχρι 08/05 για αγορα 2 και πανω ζευγαριων εκτπωση με τον κωδικο MOM (μερα της μητερας) -30%.Αντε μην παραπονιεσται οσο ψαχνετε κωδικους:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Ωραία τα γυαλιά καλά για την τιμή τους. Οι φακοί σωστοί και ξεκούραστοι.

Ωστόσο έτυχε αυτό να μην μας κάνει οπότε το δίνουμε στην τιμή που το πήραμε :) Παραθέτω και την αγγελία: http://www.insomnia.gr/classifieds/various/glasses/672866-hawkers-black-nebula-classic-x/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεον πολλα μαγαζια εχουν φοβερες προσφορες, βρισκεις Versage γυαλι (σαφως ανωτερο) με 60-70ε απο 150ε αν ψαξεις (ειδικα στο κεντρο της Αθηνας βρισκεις ευκολα - εκανα μια γυρα απο καποια μαγαζια προχθες) οποτε κατεμε εστω τα Hawkers των 40-50ε τωρα δεν αξιζουν με την καμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεον πολλα μαγαζια εχουν φοβερες προσφορες, βρισκεις Versage γυαλι (σαφως ανωτερο) με 60-70ε απο 150ε αν ψαξεις (ειδικα στο κεντρο της Αθηνας βρισκεις ευκολα - εκανα μια γυρα απο καποια μαγαζια προχθες) οποτε κατεμε εστω τα Hawkers των 40-50ε τωρα δεν αξιζουν με την καμια.

Δεν νομίζω ότι επειδή λέει Versage, θα είναι και ανώτερο ..... στους φακους... Ειδικά σε αυτές τις μαρκες πληρώνεις τη μάρκα... 

 

Στα 40-50 και εγω συμφωνώ ότι δεν θα τα αγόραζα ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι επειδή λέει Versage, θα είναι και ανώτερο ..... στους φακους... Ειδικά σε αυτές τις μαρκες πληρώνεις τη μάρκα... 

 

Στα 40-50 και εγω συμφωνώ ότι δεν θα τα αγόραζα ....

 

Επειδη φοραω Ray Ban που πιστευω πως εχουν καλους φακους ενα Versage που φορεσα ειχε ακομα καλυτερους (τουλαχιστον στο ματι). Απο εκει και περα συμφωνω πως πληρωνεις το ονομα αλλα ειναι σαν να λεμε πως μια Porsche Carrera κοστιζει περισσοτερο απο ενα Mazda RX8 λογο του ονοματος. Προσωπικα πανω απο 10ε δεν θα εδινα για γυαλια σαν τα Hawkers.

 

ΥΓ : Ασε που μαλλον ειναι εταιρεια του κιλου εφοσον παιζει και με αλλα ονοματα:

 

www.northweek.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη φοραω Ray Ban που πιστευω πως εχουν καλους φακους ενα Versage που φορεσα ειχε ακομα καλυτερους (τουλαχιστον στο ματι). Απο εκει και περα συμφωνω πως πληρωνεις το ονομα αλλα ειναι σαν να λεμε πως μια Porsche Carrera κοστιζει περισσοτερο απο ενα Mazda RX8 λογο του ονοματος. Προσωπικα πανω απο 10ε δεν θα εδινα για γυαλια σαν τα Hawkers.

 

ΥΓ : Ασε που μαλλον ειναι εταιρεια του κιλου εφοσον παιζει και με αλλα ονοματα:

 

www.northweek.com

 

Για αρχή αν λέει Versage και όχι Versace, μάλλον είναι κινέζικο αυτοκίνητο και όχι Porsche.

 

Το ότι κάτι είναι ακριβό, δε σημαίνει ότι είναι και καλύτερο. Τις περισσότερες φορές σημαίνει καλύτερη ποιότητα, όμως στα γυαλιά ηλίου σημαίνει ότι σου πουλάνε φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες.Φυσικά και υπάρχουν καλύτεροι φακοί, σκελετοί και σχέδια, αλλά πάντα πρέπει να λαμβάνουμε υπ'όψιν και το value for money (εκτός αν έχουμε άπειρα χρήματα).

 

Μια εταιρεία έχει το 80% της παγκόσμιας αγοράς στα γυαλιά ηλίου, η Luxottica 1) https://en.wikipedia.org/wiki/Luxottica , 2) http://www.luxottica.com/en 

 

Δες στα link πόσα brands έχει.

 

Criticism

Recent criticism has come upon the high prices of Luxottica's luxury brand named glasses, such as Ray-BanOakley, and several others. A 2012 60 Minutes segment focused on whether the company's extensive holdings in the industry were used to keep prices high. Luxottica owns not only a large portfolio of brands such as Ray-Ban and Oakley, but also retailers like Sunglass Hut and Oliver Peoples, as well as the optical departments at Target and Sears. In addition, by owning the vision insurance company EyeMed, it controlled a portion of the buyers' side of the market as well.[25] CEO Guerra said that Luxottica did have competitors at the retail level in the American market, such as Walmart andCostco.[25]

 

Το ΥΓ μετά από τα παραπάνω δεν το σχολιάζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...