Προς το περιεχόμενο

ΤΖΟΚΕΡ (κι αν σου κάτσει...;)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με 250.000 ή περισσότερα είμαι κομπλέ. :shifty:

 

φευγω εντος μιας εβδομαδας για Brisbane (Aus) ή Καναδά (οπουδηποτε) και εχω περιθωριο να αρχισω μια νεα ζωη προφανως σε καλυτερες συνθηκες απο το Ελλαδισταν !  :ph34r:

 

αν με διαβαζει ο αγιος βασιλης ή καποιος θελει να με υιοθετησει απο τις 2 αυτες ηπειρους, δεχομαι να αφιερωσω 10 χρονια απ'τη ζωη μου & να μου στειλει πμ παρακαλω !!!  :-D  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και με 5 ευρω ιδιες πιθανοτητες ειχες φιλε μου

Απλα με 100 ευρω που επαιξες εχεις 0.001% περισσότερες.

 

Η τυχη θα σε βρει αν θελει και με λιγα χρηματα (το λεω εκ πειρας :) )

 

 

Βεβαια δικα σου φραγκα ειναι οτι θελεις κανεις ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με 5 ευρω ιδιες πιθανοτητες ειχες φιλε μου

Απλα με 100 ευρω που επαιξες εχεις 0.001% περισσότερες.

 

Η τυχη θα σε βρει αν θελει και με λιγα χρηματα (το λεω εκ πειρας :) )

 

 

Βεβαια δικα σου φραγκα ειναι οτι θελεις κανεις ;)

50 ευρω τα κερδη απο την προηγουμενη και λεω ας βαλω και ενα 50αρικο ακομα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χχαχαχαχαχα

 

Εγω θα εσπαγα 1 curved τηλεοραση στο πλαισιο οτι και καλα σκονταψα και την εσπασα γιατι μου την βιδωνει το κωλομαγαζο

 

Και θα ελεγα στα ταμεια ενος σουπερμαρκετ φωναχτα οτι οι πρωτοι 10 που θα περασουν θα τους τα πληρωσω ολα εγω.

Καλα το Πλαισιο το καταλαβαινω ειδικα αν εχεις παρει Turbo-x,αλλα το σουπερμαρκετ να σκοτωθει ο κοσμος μεταξυ του ποιος θα φτασει πρωτος στο ταμειο ειναι λιγο μαζοχιστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οκ μια χαρα εισαι τοτε :)

Καλα το Πλαισιο το καταλαβαινω ειδικα αν εχεις παρει Turbo-x,αλλα το σουπερμαρκετ να σκοτωθει ο κοσμος μεταξυ του ποιος θα φτασει πρωτος στο ταμειο ειναι λιγο μαζοχιστικο.

Τουβλο-χ ουτε για χαβαλε δεν θα επαιρνα

Αυτο με τα ταμια τωρα π το λες θα γινει χαμος οποτε το αλλαζω και λεω οτι θα αφησω να πληρωσουν κ μετα διακριτικα θα παω να τους επιστρεψω το ποσο που εδωσαν. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα πλέρωνα κάτι τσουλες-παρουσιάστριες-celeb της Ελληνικής showbiz και θα τις είχα σκλάβες μέχρι να τις βαρεθώ. Εννοείται ταξιδάκια μετά και ότι άλλο τραβάει η ψυχή μου.

 

Φυσικά ένα τριχωτό @ θα πάρω και θα μείνω πάλι με τα όνειρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οκ μια χαρα εισαι τοτε :)

 

Τουβλο-χ ουτε για χαβαλε δεν θα επαιρνα

Αυτο με τα ταμια τωρα π το λες θα γινει χαμος οποτε το αλλαζω και λεω οτι θα αφησω να πληρωσουν κ μετα διακριτικα θα παω να τους επιστρεψω το ποσο που εδωσαν. ;)

Και μονο στους πρωτους δεκα δηλαδη 50 ευρω επι δεκα ατομα 500 ευρω.500 ευρω θα εδινα εγω μονο στην λουλουδου στα μπουζουκια.Αφου θα το κανεις το ψυχικο πες 200 ατομα ειναι και χριστουγεννα δωσε χαρα στον κοσμο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε θα εκανα και αλλα

Θα προσπαθουσα να βοηθησω απο λιγο αρκετο κοσμο

Μετα επομενη κινηση νταλικες με τροφιμα και μοιρασμα στον κοσμο και πληρωμη λογαριασμων κ.α απο ανθρωπους που εχουν προβλημα

Γενικα ο καταλογος ειναι απειρος που εχω στο μυαλο μου για αλλους αλλα και για εμενα.

 

Οσο για τα αλλα κοκα και πουτανιτσες ουτε καν... (το πρωτο εστω :P..)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξα ενα 100αρικο , αντε να δουμε

Καπου τοσα επαιξε κ ενα φιλαρακι στην προηγουμενη κληρωση κ δεν επιασε τπτ κ γκρινιαζε.Δεν ειναι ευκολο παιδια να πιασουμε το τζοκερ οσα κ να πονταρουμε,καλα αυτος ελεγε πως ειναι κ στημενο επειδη πιστευε πως με 100 ευρω ειχε ελπιδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...