Προς το περιεχόμενο

ΤΖΟΚΕΡ (κι αν σου κάτσει...;)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψαξε 5-10-100 ατομα που το εχουν αναγκη χωρις μεσαζοντες ! καλυτερα θα ναι :) ;)

Και καποια χρηματα να μην πηγαινουν εκει που πρεπει χαλαλι τους για τις ωρες που ασχολουνται,αλλα τα πιο πολλα νομιζω πηγαινουν στο σκοπο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί να είναι 40 φεύγα οπότε δικαιλογημενα έχει ένα καλό εισόδημα. Στα 25 που είμαστε οι περισσότεροι κανείς δεν βγάζει τέτοια εισοδήματα.

Μικρότερος είναι αλλά δεν έχει να κάνει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πρωτο που θα εκανα θα ηταν μια δωρεα στο χαμογελο του παιδιου 300.000 ευρω

 

Γ@μώ τον καπιταλισμό μου ρε

Θα έπαιρνες 13millions απτο πουθενά και το πρώτο που θα έκανες θα ήταν να κοιτάξεις πως θα πληρώσεις λιγότερο φόρο;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μώ τον καπιταλισμό μου ρε

Θα έπαιρνες 13millions απτο πουθενά και το πρώτο που θα έκανες θα ήταν να κοιτάξεις πως θα πληρώσεις λιγότερο φόρο;

:lol: Οχι,οχι για το συγκεκριμενο δεν περασε καν απο το μυαλο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φαίνεται ποιος κάνει πλάκα και ποιος λέει αλήθεια (για το θέμα του Unabomber). Εκτός του ότι δεν υπάρχει λόγος να πεις τόσα ψέματα για τόσο διάστημα και μάλιστα σε ανώνυμο τεχνολογικό φόρουμ (με 99% άντρες :P ) φαίνεται από τα μηνύματά του αν ξέρει τι λέει.

 

Επειδή οι περισσότεροι δεν θα βγάλουμε τέτοια λεφτά ούτε σε 10 ζωές δε σημαίνει ότι δεν τα βγάζει κανείς! Προσωπικά χαίρομαι που έχουμε τόσο επιτυχημένα άτομα στο φόρουμ :)

 

 

 

Βασικά όποιος παρακολουθεί και άλλα θέματα βγάζει συνολικό συμπέρασμα για trolls και μη... π.χ. όταν γράφει κάποιος στο συγκεκριμένο τόπικ πως δουλεύε σε contract 12-15 ώρες ημερησίως και σε άλλο τόπικ για την ίδια δουλειά αναφέρει πως οδηγούσε καθημερινά 4 ώρες πήγαινε και 4 έλα από Νέα Υόρκη προς Λας Βέγκας Ατλάντικ Σίτυ, καταλαβαίνεις πως δεν βγαίνουν οι ώρες και είναι too good to be true η όλη φάση. Τρολάρισμα 3/10 στην καλύτερη.

 

Επεξ/σία από Narayan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βασικά όποιος παρακολουθεί και άλλα θέματα βγάζει συνολικό συμπέρασμα για trolls και μη... π.χ. όταν γράφει κάποιος στο συγκεκριμένο τόπικ πως δουλεύε σε contract 12-15 ώρες ημερησίως και σε άλλο τόπικ για την ίδια δουλειά αναφέρει πως οδηγούσε καθημερινά 4 ώρες πήγαινε και 4 έλα από Νέα Υόρκη προς Λας Βέγκας, καταλαβαίνεις πως δεν βγαίνουν οι ώρες και είναι too good to be true η όλη φάση. Τρολάρισμα 3/10 στην καλύτερη.

 

Εγώ όσο έχω παρακολουθήσει δεν βλέπω ανακολουθίες πάντως και όπως έγραψα δεν βρίσκω και το λόγο να λέει κάποιος τόσα ψέματα για τόσο καιρό. Τέλος πάντων, τον φάγαμε τον άνθρωπο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι 40 φεύγα οπότε δικαιλογημενα έχει ένα καλό εισόδημα. Στα 25 που είμαστε οι περισσότεροι κανείς δεν βγάζει τέτοια εισοδήματα.

 

 

Μικρότερος είναι αλλά δεν έχει να κάνει :)

 

 

Σε 3 χρονακια θα τα δουμε τα 40 boys.....

 

 

Βασικά όποιος παρακολουθεί και άλλα θέματα βγάζει συνολικό συμπέρασμα για trolls και μη... π.χ. όταν γράφει κάποιος στο συγκεκριμένο τόπικ πως δουλεύε σε contract 12-15 ώρες ημερησίως και σε άλλο τόπικ για την ίδια δουλειά αναφέρει πως οδηγούσε καθημερινά 4 ώρες πήγαινε και 4 έλα από Νέα Υόρκη προς Λας Βέγκας, καταλαβαίνεις πως δεν βγαίνουν οι ώρες και είναι too good to be true η όλη φάση. Τρολάρισμα 3/10 στην καλύτερη.

 

 

 

NY- Atlantic City εγραψα bruh..... και δεν ηταν 4+4ωρες πηγαινε-ελα....

 

Δες το καλυτερα....

 

Νο hard feelings mate.... :-)

 

 

Also, καμια σχεση  το ενα contract με το αλλο..... οσον αφορα τις χρονολογιες..... so, think before you talk.... :-)

 

Μην τα εχετε μπερδεμενα στο μυαλο σας, please.

 

Και για να μην μιλαμε με αερολογιες....... 

 

http://www.insomnia.gr/topic/590059-απόσταση-εργασίας-από-το-σπίτι/?p=54443056

 

http://www.insomnia.gr/topic/590059-απόσταση-εργασίας-από-το-σπίτι/?p=54440735

 

 

ps:  NY- LV ειναι περιπου 40 ωρες μονο πηγαινε, με car φυσικα.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες το σημείο που έδωσες το Escalade για απόσυρση :devil:

 

No hard feelings βεβαίως βεβαίως, κι εγώ θα προτιμούσα να τα γράφω εδώ επειδή αν τα έγραφα στο 4chan θα μου είχαν πρήξει τα @@ για αποδείξεις. Αλλα στην τελική, στο internet είσαι ό,τι δηλώσεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω παππας εκει παππας που ειναι ο παππας... βρηκαμε και δευτερο τωρα...

Ελληνες ψηφοφοροι, καμια εκπληξη

 

Ο δεύτερος που βρήκες, εδώ και 8 χρόνια, ούτε ζει, ούτε δουλεύει, ούτε είναι ψηφοφόρος στην Ελλάδα. Για να γυρίσουμε στον ...πρώτο όμως: Το τι σχέση έχει με ...Έλληνες ψηφοφόρους, κάποιος ο οποίος έχει γεννηθεί, έχει μεγαλώσει και εργάζεται για όλη τη μέχρι τώρα ζωή του εκτός Ελλάδος, εσύ το ξέρεις (άντε κι ο Χίος, εφόσον τού σφυρίξεις τη συνωμοσία περί διασποράς ψευδών δηλώσεων στο insomnia)...

 

...μισό λεφτό να συγκεντρώσω τα αποδεικτικά στοιχεία για το ότι λείπω 8 χρόνια, ε; Τα σκανάρω και τα ποστάρω πάραυτα, μη φύγεις! Εκτός κι αν από 'μένα δε χρειάζονται, καθότι δε βγάζω τα λεφτά τού άλλου, οπότε δεν ξυπνάω το κτήνος τής μιζέριας στον κοσμάκη. Άσε που δεν παίζω και στα καζίνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δεύτερος που βρήκες, εδώ και 8 χρόνια, ούτε ζει, ούτε δουλεύει, ούτε είναι ψηφοφόρος στην Ελλάδα. Για να γυρίσουμε στον ...πρώτο όμως: Το τι σχέση έχει με ...Έλληνες ψηφοφόρους, κάποιος ο οποίος έχει γεννηθεί, έχει μεγαλώσει και εργάζεται για όλη τη μέχρι τώρα ζωή του εκτός Ελλάδος, εσύ το ξέρεις (άντε κι ο Χίος, εφόσον τού σφυρίξεις τη συνωμοσία περί διασποράς ψευδών δηλώσεων στο insomnia)...

 

...μισό λεφτό να συγκεντρώσω τα αποδεικτικά στοιχεία για το ότι λείπω 8 χρόνια, ε; Τα σκανάρω και τα ποστάρω πάραυτα, μη φύγεις! Εκτός κι αν από 'μένα δε χρειάζονται, καθότι δε βγάζω τα λεφτά τού άλλου, οπότε δεν ξυπνάω το κτήνος τής μιζέριας στον κοσμάκη. Άσε που δεν παίζω και στα καζίνο...

 

Έλα ναουμ ξυπνήσατε κι οι Γεωργιανοί τώρα και μας κάνετε τους μάγκες.

Εδώ δεν ξέρετε αν είστε στην Ευρώπη ή την Ασία και μας κάνεις και μάθημα ρε φίλος;

Σε παρακαλώ τώρα.

 

 

 

Τι, μόνο εσύ θα το κάνεις;

:P

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν ξέρετε αν είστε στην Ευρώπη ή την Ασία

 

Δύο είναι τα θέματα για τα οποία επικρατεί καθολική άγνοια παγκοσμίως:

 

1) Το παραπάνω και

 

 

 

2) Το πού βρίσκεται η Αλεσία:

asterix89.jpg

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη δουλειά δεν είχε μεγάλος άνθρωπος ρε παιδιά από το να κάθεται να γράφει φανταστικές ιστορίες σε φόρουμ;

Και γιατι οχι.Μυθομανια λεγεται και εγω εχω γνωρισει ενα σωρο απο δαυτους.Οχι πως λενε σε ολα ψεμματα απλα υπερβαλουν στα παντα για να τραβηξουν την προσοχη των αλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα εκανα μια δωρεα στο πανεπιστημιο (ΑΠΘ) σε υλικο εξοπλισμο (μηχανηματα,αναλώσιμα κλπ) και υπηρεσίες (πχ συνεργείο καθαρισμού,φύλαξης,συνδρομές σε περιοδικά κλπ). Σε καμία περίπτωση cash διότι δίνεις 10 και αξιοποιουνται τα 3.


Αποκει και περα επενδυση σε αντικειμενο που σχετιζεται με το επαγγελμα σου οπου θα ειμαι ο υπευθυνος...αν και με τοσα λεφτα εισαι σε διλημμα αν θα πρεπει να δουλεψεις κιολας αλλα απο την αλλη νοιωθεις αχρηστος και κηφηνας.Τεσπα.
Αποκει κ περα ταξιδακια και ενα ωραιο σκουτερ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...