Προς το περιεχόμενο

ΤΖΟΚΕΡ (κι αν σου κάτσει...;)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έπαιξα 2,5 ευρώ μετά την κλασσική στατιστική ανάλυση του κώλου που κάνω.

Τα κεράσματα των 300 ευρώ ανά μέλος και του μασάζ για την anwnymh29 ισχύουν κανονικά για σήμερα που θα κερδίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα 2,5 ευρώ μετά την κλασσική στατιστική ανάλυση του κώλου που κάνω.

Τα κεράσματα των 300 ευρώ ανά μέλος και του μασάζ για την anwnymh29 ισχύουν κανονικά για σήμερα που θα κερδίσω.

επειδη θα ειμαι και εγω ο ενας απο τους 2 νικητες ισχυουν και για μενα τα κερασματα? η λογω κερδους δεν ισχυουν? :P

 

* Υπενθυμιζω εδω ΣΑΝ ΠΡΑΣΙΝΟΜΑΤΗΣ OTI  τζόκερ σήμερα θα είναι είτε το 6 είτε το 9.

Το ξαναλεω για τους δυσπιστους και για αυτους που θα λενε οτι το ειπα κατοπιν εορτης!

Μαλιστα δινω στο 9 πρωτη προτεραιοτητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έτρεξα μια τρομερά πολύπλοκη μαθηματική φόρμουλα σε supercomputer που νοίκιασα την χρήση του για 24ώρες κατέληξα πως το 5 24 28 32 16 και τζόκερ το 4 θα βγεί παίξτε το όλοι να πάρετε 300€ ο καθένας απο το τζακ πότ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοψτε λιγο

Το επαθλο 300 ευρω κατ ατομο για αγορες ειναι δικο μου (οι πρωτοι 50 σημερα που θα παρω τα λεφτα του τζοκερ και θα μ στειλουν pm θα τα καταθεσω στον λογαριασμο τους)

βρειτε δικα σας επαθλα :P

 

 

Ps εγω μασαζ και τετοια δεν κανω.θα σ βαλω κυρια μου 3 μασερ να αλλαζουν ανα 8ωρο ;)

 

Ας δωσω προβλεψη και εγω

 

 

8-12-17-31-34

Τζοκερ το 11.

 

Καλα κερδη και μην παιζεται πολλα χρηματα η τυχη αν θελει σε βρισκει και με 0.50 λεπτο δελτιο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξα ενα 50αρικο απ τα κερδη του χθεσινου τζοκερ (οσφπ) για να μην πει ο μελισσανιδης οτι μονο παίρνω λεφτα..

 

αμα η ανωνυμη εχει καμια φιλη 19, μπορω να την κερασω ενα μασαζ για να μου τη γνωρισει μιας κ 29 ειναι περα απ'τα ορια μου !!  :ph34r:

 

καλη μου τυχη, γιατι ξεμεινα και απο αμαξι τωρα με την κριση  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε λίγο μικρά πράγματα που θα κάνατε αν κερδίζατε. Εγώ ας πούμε θα πλήρωνα ένα καλό φιλοδώρημα σε ντελιβερά της Domino's για να μου φέρει την παραγγελία από το Χαϊδάρι στην Ελευσίνα, μιας και βαριέμαι να πηγαίνω εγώ.

Ο άντρας θα έστελνε στην δουλειά του μια σακούλα με σκατά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άντρας θα έστελνε στην δουλειά του μια σακούλα με σκατά.

 

Έχω καλύτερη ιδέα. Πες του να στείλει ένα τέτοιο στο αφεντικό του. Δέχονται και παραγγελίες online.

 

 

http://www.ruindays.com/collections/all?sort_by=best-selling

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χχαχαχαχαχα

 

Εγω θα εσπαγα 1 curved τηλεοραση στο πλαισιο οτι και καλα σκονταψα και την εσπασα γιατι μου την βιδωνει το κωλομαγαζο

 

Και θα ελεγα στα ταμεια ενος σουπερμαρκετ φωναχτα οτι οι πρωτοι 10 που θα περασουν θα τους τα πληρωσω ολα εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...