Προς το περιεχόμενο

Εκτελωνισμός κινητού από Κίνα.


Dr.Fuzzy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι διότι έχω προσωπικό συμφέρον με την DHL! Με δουλεύεις; Γράφω τι ακριβώς μου είπε η υπάλληλος! Η συγκεκριμένη που μίλησα επιμένει ότι τα 33.20 δεν γίνεται να μην τα πληρώσει κάποιος! Με καμία δύναμη! Δεν το λέω εγώ, αυτή το λέει! Κατανοητό;

 

Ειλικρινά δε καταλαβαίνω γιατί όλος αυτός ο μυστικιστικός γύρω από τις απαντήσεις σου! Κάνεις το επάγγελμα του εκτελωνιστή να μοιάζει με αίρεση! Μη το πηγαίνεις γύρω-γύρω-όλοι διότι δε βοηθάς με αυτόν τον τρόπο ούτε εμένα αλλά ούτε και κανέναν άλλο που έχει ανάλογο πρόβλημα! 

 

Ξαναρωτάω λοιπόν, λέει ψέματα και μπορείς να τα γλυτώσεις ή είναι υποχρεωτικό όπως ισχυρίζεται; 

 

Εφόσον γνωρίζεις κάτι διαφορετικό όπως υπαινίσσεσαι (και καταλαβαίνω ότι μάλλον ισχύει) από αυτά που μου είπε, απάντα ξεκάθαρα! Ισχύουν Ναι ή Όχι; Αν πάλι για κάποιο λόγο δε θες να απαντήσεις δημόσια, στείλε μου πμ.

 

Επαναλαμβάνεις τη θέση της DHL ενώ σου είπα επανειλημμένως ότι μπορείς (και πρέπει) να ρωτήσεις στο τελωνείο αν αυτό το παραστατικό μπορείς να το συντάξεις μόνος ή έστω με τη βοήθεια τελωνειακού, για να γλυτώσεις τα 33,20€.

 

Εν πάση περιπτώσει, εάν νομίζεις ότι η προσφορά (;;; ) που σου κάνει είναι συμφέρουσα, πάρε την απόφασή σου.

To παληκάρι σου απάντησε. Δουλεια σου πλέον είναι να πάρεις τηλέφωνο το τελωνειο να ρωτήσεις αυτό που είναι με κόκκινο και σου απάντησε ξεκάθαρα ο makfil...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...