Προς το περιεχόμενο

Η AMD ανακοίνωσε τον εξαπύρηνο επεξεργαστή FX-6330 στα $109


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα παραπονα σου σε ενα e-mail και πες τα στην ιδια την amd.

και αν δεν σου αρεσει τραβα παρε ιντελα δεν σε αναγκασε κανεις να αγορασεις με το ζορι.

ελεος ποια με καθε πικραμενο που θελει να πει τον πονο του και να βγαλει την χολη του .

Και γω που νόμιζα ότι για αυτό το λόγο υπάρχουν τα τεχνολογικά φόρα. Για να σχολιάζουμε τις τεχνολογικές ειδήσεις. Θα κατάλαβα λάθος.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω που νόμιζα ότι για αυτό το λόγο υπάρχουν τα τεχνολογικά φόρα. Για να σχολιάζουμε τις τεχνολογικές ειδήσεις. Θα κατάλαβα λάθος.

υπαρχη τροπος να κανεις κριτικη και να σχοληασεις πολυ καλυτερος απο αυτο που ειχε το συγκεκριμενο ποστ.(δες το και ετσι αν εσενα σου αρεσει οταν κανεις κατι να σε καντιλιαζουν προβλημα σου.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχη τροπος να κανεις κριτικη και να σχοληασεις πολυ καλυτερος απο αυτο που ειχε το συγκεκριμενο ποστ.(δες το και ετσι αν εσενα σου αρεσει οταν κανεις κατι να σε καντιλιαζουν προβλημα σου.)

Γιατί, εσύ σχεδίασες τον 6330;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρά τώρα,

κρίμα μονο σε όσους κράζουν χωρίς να εχουν δοκιμάσει. και αυτός και ο 8320 απο τα καλύτερα vfm που κυκλοφόρισαν τα τελευταία χρόνια.

 

Για τον 6300 δεν γνωρίζω αλλά για τον 8320 θα συμφωνήσω και εγώ (ως πρώην κάτοχος 8350).Είναι τέρατα αυτοί οι cpu για αυτά που πληρώνεις...Τα κάνουν όλα (χωρίς να σου φύγουν όλα τα από την τσέπη) χωρίς να σε αφήσουν κάπου ξεκρέμαστο...Αλλά έχει έρθει η ώρα της ανανέωσης για την Amd.Καλός χρυσός ο 6330 αλλά Zenn rules από εδώ και πέρα για την Amd...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχη τροπος να κανεις κριτικη και να σχοληασεις πολυ καλυτερος απο αυτο που ειχε το συγκεκριμενο ποστ.(δες το και ετσι αν εσενα σου αρεσει οταν κανεις κατι να σε καντιλιαζουν προβλημα σου.)

εγώ είμαι της γνώμης να αλλάξεις κινητό, και να βρεις κάποιο που θα έχει τονισμό των λέξεων και καλύτερη σύνταξη. α και ορθογραφία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είμαι της γνώμης να αλλάξεις κινητό, και να βρεις κάποιο που θα έχει τονισμό των λέξεων και καλύτερη σύνταξη. α και ορθογραφία :P

Δεν θέλει κινητό ρε, δημοτικό ξανά θέλει :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλει κινητό ρε, δημοτικό ξανά θέλει :P

προσβάλλεις.εσυ που ξερεις ορθογραφια κατσε να σου μαθουν τροπους απο το νηπιαγωγού γιατι μονο εκει μπορεις να πας.ποιο πανω ταξη δεν ουτε μετεξεταστέος δεν μενεις για σεπτεμβριο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...