Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Limbo €0.5

Το this war of mine τι λέει; Είμαι από data και δεν παίζει να το κατεβάσω τώρα, οπότε θα χάσω και το προνόμιο του refund αν το αγοράσω τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βγαζει οτι δεν ειναι συμβατο με την συσκευη μου Huawei mate 7 tl10.

Μπορώ να κάνω κάτι?

Αλλαγή το dpi μέσω adb.

25 ευρώ το όπλο και το αρχικό παιχνίδι κοστίζει 0,50 ευρώ!!! Που φτάσαμε ρε φίλε :mad: :mad: :mad:

Το έχουν ξεφτιλίσει με τα In App. Και το θέμα είναι ότι στις αρχές με 10 εκατομμύρια έμπαινες top 1000 και έπερνες το adagio. Με το οποίο φτάνεις 25 εκατομμύρια. Οπότε τώρα για να πας 25 εκατομμύρια με το cipher δεν παίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Limbo €0.5

Το this war of mine τι λέει; Είμαι από data και δεν παίζει να το κατεβάσω τώρα, οπότε θα χάσω και το προνόμιο του refund αν το αγοράσω τώρα

Πολύ καλό το this war of mine, αλλά θέλει μεγάλη οθόνη για να ευχαριστηθείς. Με 5-5.5 ίντσες είναι ζόρικο να παίξεις, σε τάμπλετ μετράει!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Limbo €0.5

Το this war of mine τι λέει; Είμαι από data και δεν παίζει να το κατεβάσω τώρα, οπότε θα χάσω και το προνόμιο του refund αν το αγοράσω τώρα

Κορυφαίο παιχνίδι. Περιμένω να πάει 99 λεπτά και το χτυπάω. Έχει και dlc σαν in app purchases.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το this war of mine, αλλά θέλει μεγάλη οθόνη για να ευχαριστηθείς. Με 5-5.5 ίντσες είναι ζόρικο να παίξεις, σε τάμπλετ μετράει!!!

5.7 είμαι σε Nexus 6P. Βλέπω έχει και in app. Τι μπορεί να έχει σε in app για ένα παιχνίδι που κάνει €15+;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαγή το dpi μέσω adb.

 

Το έχουν ξεφτιλίσει με τα In App. Και το θέμα είναι ότι στις αρχές με 10 εκατομμύρια έμπαινες top 1000 και έπερνες το adagio. Με το οποίο φτάνεις 25 εκατομμύρια. Οπότε τώρα για να πας 25 εκατομμύρια με το cipher δεν παίζει.

Ποσο να το βαλω το dpi?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο να το βαλω το dpi?

Βαλε το στο 320:

 

http://forum.xda-developers.com/mate-7/general/changed-dpi-mate-7-t2988513

 

Οχι παρακατω.

5.7 είμαι σε Nexus 6P. Βλέπω έχει και in app. Τι μπορεί να έχει σε in app για ένα παιχνίδι που κάνει €15+;

 

3 ευρω in app εχει το οποιο ειναι DLC οποτε ας πουμε οτι αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως παλι τα ιδια μου βγαζει :(

Το έκανες μέσω adb?

 

Μπαίνουμε cmd

Γράφουμε adb devices

Θα μας βγάλει το κινητό

Μετά adb shell wm density 320

Adb reboot

 

Να έχεις ενεργοποιημενο την adb λειτουργία από τις λειτουργίες προγραμματιστη. Με εφαρμογή αν το κάνεις δεν πιάνει θέλει adb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με εφαρμογη το εκανα.

Τηανκς θαωτο δοκιμασο με pc το βραδυ.

Ευχαριστω!!

Με εφαρμογή δεν αλλάζει κανονικά με adb θα είσαι κομπλέ και εγώ με 5.7" οθόνη στο 320 το έχω το dpi και βγάζει τα πάντα συμβατά στο playstore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζετε με paypal;

Δεν μου το δέχεται στο google play όταν πάω να το προσθέσω σαν τρόπο πληρωμής. Λέει να δοκιμάσω άλλον.

Είμαι καινούριος σε android, ερχόμενος από ios.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζετε με paypal;

Δεν μου το δέχεται στο google play όταν πάω να το προσθέσω σαν τρόπο πληρωμής. Λέει να δοκιμάσω άλλον.

Είμαι καινούριος σε android, ερχόμενος από ios.

Με paypal balance αγοραζουμε κανονικα.Δεν εχω δοκιμασει paypal με τραβηγμα απο καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζετε με paypal;

Δεν μου το δέχεται στο google play όταν πάω να το προσθέσω σαν τρόπο πληρωμής. Λέει να δοκιμάσω άλλον.

Είμαι καινούριος σε android, ερχόμενος από ios.

Εγώ έχω βάλει την κάρτα κατευθείαν στο google λογαριασμό και μια χαρά. Απλός έχω βάλει κάθε φορά αγοράς να μου ζητάει τον κωδικό για ασφάλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...