Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερώτηση αρχάριου μιας και πρόσφατα ανακάλυψα το topic

 

Μια εφαρμογή ου είναι επί πληρωμή και προσφέρεται δωρεάν για λίγες μέρες, αν την κάνω τώρα install& uninstall για να συνδεθεί στο account μου, θα είναι ακόμα δωρεάν όταν θελήσω να την ξανακατεβασω ή ισχύει μόνο για όσο είναι η προσφορά?

Με πιο απλά λόγια, είναι σαν να την έχω αγοράσει?

Και install να μην την κάνεις απλά πατήσεις εγκατάσταση και ακύρωση αμέσως θα είναι σαν να την έχεις αγοράσει. Όταν τελειώσει η προσφορά θα σου λέει ότι την έχεις αγορασμένη. Οπότε τις τσιμπάτε όλες και όποτε τις χρειαστείτε τις κάνετε Install.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι gseth stealthychef έχουν πάρα πολύ καλά Icon packs και αρκετά καλύτερα του Vertumus.

υπάρχουν 100 launcher τα πιο πολλά Icon packs υποστηρίζουν τους περισσότερους.

με τον " μαμα" γινεται δηλαδη ; Αυτο εννοω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μπαίνουμε να δούμε καμία προσφορά της προκοπής και το thread έχει γεμίσει με πεταμένα apps που έχουν 100 downloads το καθένα και δεν τα ξέρει ούτε η μάνα τους. Νομίζω πως δεν είναι αυτό το νόημα

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως το θέμα να μετονομαστεί σε Προσφορές παιχνίδια/εφαρμογές/icon packs/και οτιδήποτε είναι τσάμπα Android. Νιώθω ότι το νήμα έχει χάσει την αξία του.

Edit: με πρόλαβε ο Physics_Rulez :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι free για πάντα αλλά για λίγες μέρες. Οι πιο πολλές εφαρμογές που έχουν 100 Downloads είναι καινούργιες που οι developers τις βάζουν δωρεάν για λίγες μέρες και μετά πάλι έχουν κανονικά τιμή. Μια χαρά εφαρμογές είναι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μπαίνουμε να δούμε καμία προσφορά της προκοπής και το thread έχει γεμίσει με πεταμένα apps που έχουν 100 downloads το καθένα και δεν τα ξέρει ούτε η μάνα τους. Νομίζω πως δεν είναι αυτό το νόημα

Σταμάτα βρε την κλάψα δωρεάν είναι.. Σε κάποιους θα κάνουν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταμάτα βρε την κλάψα δωρεάν είναι.. Σε κάποιους θα κάνουν :)

Εγω φταιω που τρώω κάθε μερα ένα σωρό MB για να βάλω τις φωτογραφίες με τις προσφορές. Αλλά η αχαριστια δεν κρύβεται.

  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως παιδιά αυτό είναι άδικο που λέτε

 

Το παλικάρι (heybro) και όποιοσδηποτε άλλος κάνει ένα κόπο να ανεβάζει τα δωρεάν κτλπ και καθημερινά κιόλας,ενώ μπορούσε να μην ασχολείται καν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...