Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Galaxy note 3...το κινητό.

Galaxy Note εχω και εγώ φίλε μου δεν έχω ίχνος lag πουθενά και το ξεσκιζω καθημερινά τα πάντα με το κινητο τα κανω. Λογικά το εχεις με stock Rom αν θες βοήθεια πες μου να σε βοηθήσω να περάσεις magma nx Rom να δεις άλλο τηλέφωνο στην κυριολεξία.

Σκέψου ότι αυτή τη στιγμή έχω Split view με mx player και Chrome και το κινητό πάει σφαίρα

 

Screenshot_20170315_102839.png

 

Για ότι βοήθεια χρειαστείς αν δοκιμάσεις να περάσεις ρομ στείλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το prune δεν εχει προσφορα. 

 

 

Τα εξαιρετικά limbo και Prune σε πολύ καλές τιμές. Τα έχω αγορασμένα από προηγούμενες προσφορές και τερματισμενα και αξίζουν πολύ.

 

Screenshot_20170314_113416.png

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Polyculture.Prune

 

 

 

 

To Prune ειίναι σε προσφορά στα 1,19€

 

 

 

 

 

Galaxy note 3...το κινητό.

 

 

Galaxy Note εχω και εγώ φίλε μου δεν έχω ίχνος lag πουθενά και το ξεσκιζω καθημερινά τα πάντα με το κινητο τα κανω. Λογικά το εχεις με stock Rom αν θες βοήθεια πες μου να σε βοηθήσω να περάσεις magma nx Rom να δεις άλλο τηλέφωνο στην κυριολεξία.

Σκέψου ότι αυτή τη στιγμή έχω Split view με mx player και Chrome και το κινητό πάει σφαίρα

 

 

 

Για ότι βοήθεια χρειαστείς αν δοκιμάσεις να περάσεις ρομ στείλε μου.

 

 

Με stock σε Note 3 είμαι και δεν έχω κανένα πρόβλημα με lag.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Galaxy note 3...το κινητό.

Δεν είναι πλέον κάτι το τρομερό για να το λες κ έτσι :P Για το 2013 κορυφαίο για το 2017 όχι.

 

Φυσικά κρατάει ακόμα λόγο αρκετής ram οπότε δεν είναι λογικό να κολλάει με φωτογραφίες σε browsing, κ πολύ κατώτερα κινητά το κάνουν αυτό άνετα οπότε αν σου κολλάει αλλού είναι το πρόβλημα, εκτός κ αν αργεί λόγο ότι μπαίνεις με δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι πλέον κάτι το τρομερό για να το λες κ έτσι :P Για το 2013 κορυφαίο για το 2017 όχι.

 

Φυσικά κρατάει ακόμα λόγο αρκετής ram οπότε δεν είναι λογικό να κολλάει με φωτογραφίες σε browsing, κ πολύ κατώτερα κινητά το κάνουν αυτό άνετα οπότε αν σου κολλάει αλλού είναι το πρόβλημα, εκτός κ αν αργεί λόγο ότι μπαίνεις με δεδομένα.

Το έχει με stock μιλήσαμε σε πμ να δούμε για Rom. Με stock θα πρέπει να το έχεις τόσο άδειο για να πηγαίνει τραίνο αλλιώς βλέπεις αρκετό lag. Με custom πιάνει εύκολα κινητά του 2016 σε ταχύτητα χωρίς ίχνος lag. Πάμε να βάλουμε καμία προσφορά έχω να βάλω από το πρωί. :P

Screenshot_20170315_121721.png

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.minimalart.matericons

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκάρετε και στο amazon γιατί αρκετά από τα παιχνίδια που αναφέρονται στο νήμα υπάρχουν δωρεάν εκεί.

 

Ειδικά οι παλιοί θαμώνες των προσφορών ας ρίξουν μια ματιά στην λίστα των εφαρμογών τους στο amazon...

Τα έδινε με την σέσουλα δωρεάν παλιότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκάρετε και στο amazon γιατί αρκετά από τα παιχνίδια που αναφέρονται στο νήμα υπάρχουν δωρεάν εκεί.

 

Ειδικά οι παλιοί θαμώνες των προσφορών ας ρίξουν μια ματιά στην λίστα των εφαρμογών τους στο amazon...

Τα έδινε με την σέσουλα δωρεάν παλιότερα

Αλλο τo Amazon άλλο το playstore. Ούτε achievements έχεις ούτε cloud save ούτε τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκάρετε και στο amazon γιατί αρκετά από τα παιχνίδια που αναφέρονται στο νήμα υπάρχουν δωρεάν εκεί.

Το κύριο πρόβλημα που έχουν οι εφαρμογές στο Amazon είναι τα Update. Κάποιες απλά δεν παίρνουν ποτέ update κ κάποιες πολύ αργότερα σε σχέση με το playstore.

 

Ειδικά στα παιχνίδια που με τα Update πολλές φορές φέρνουν νεα χααρακτηριστικά στο amazon μένεις κολλημένος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...