Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ζαλιστηκα, με τοσα μαζεμενα...

 

 

Με τόση σαβούρα, και να αξίζει κάτι, θα χαθεί.

 

Kαλά βρε σας τα φέρνουνε στο πιάτο και γκρινιάζετε;

Να τα κοιτάτε λίγο προσεκτικά και δοκιμάστε ότι σας κάνει κλικ.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το relationship saver για ποιον αποτελεί προσφορα? Πολλές φορές δε μπαινω καν στο νήμα, γνωρίζοντας την "ποιότητα" των εφαρμογών που θα δω και μη θέλοντας να σπαταλησω το χρονο μου.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το relationship saver για ποιον αποτελεί προσφορα? Πολλές φορές δε μπαινω καν στο νήμα, γνωρίζοντας την "ποιότητα" των εφαρμογών που θα δω και μη θέλοντας να σπαταλησω το χρονο μου.

Τότε μην τον σπαταλάς κ μην μπαίνεις καθόλου στο νήμα. Win win κατάσταση για όλους :)

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια απάντηση, θαυμαζω την αντιληψη σου. Λες και μιλαω σε τοίχο. Καλη συνέχεια.

Ακόμα κ ένας να υπάρχει που μία τέτοια "άχρηστη" προσφορά την χρειάζεται αυτό το thread έχει νόημα.

 

Επειδή δεν κάνουν σε σένα δεν σημαίνει ότι δεν κάνουν σε άλλον. Αφού δεν καλύπτει τα δικά "στάνταρτ" απλά μην σχολιάζεις και μην το παρακολουθείς.

 

Αν δεν έχεις διάθεση να ασχοληθείς μερικά δευτερόλεπτα για να φιλτράρεις τι κάνει για σένα δεν σου φταίει κανένας. Αdiós Αmigo

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να λέτε ευχαριστώ στον Heybro που κάθεται το παιδί και ασχολείται να μας τα δίνει στο πιάτο τα ακούει κιόλας;

Φίλε Heybro συνέχισε σε παμε με τα 1000!

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά βρε σας τα φέρνουνε στο πιάτο και γκρινιάζετε;

Να τα κοιτάτε λίγο προσεκτικά και δοκιμάστε ότι σας κάνει κλικ.

Ουπς, παρεξηγηθηκα, δεν γκρινιαζω, με χαρα ειπα οτι ζαλιστηκα, αφου συχνα παταω "μου αρεσει" στα ποστ του Heybro και εχω επικροτησει την συμμετοχη του!

Keep going!

 

Το relationship saver για ποιον αποτελεί προσφορα? Πολλές φορές δε μπαινω καν στο νήμα, γνωρίζοντας την "ποιότητα" των εφαρμογών που θα δω και μη θέλοντας να σπαταλησω το χρονο μου.

Αν, σου πω φιλε Federacion, οτι αυτο ιδιαιτερα προσεξα και πως πρεπει να δοκιμασω οπωσδηποτε και εντυπωσιαστηκα απο την θεωρητικη προς το παρον χρηστικοτητα του, θα σου φανει απιστευτο μαλλον.

(Ναι, εχω προβλημα χρονου απο δουλεια και πολυ αγχος και συχνοτατα παραμελω τις επαφες με ανθρωπους που δεν θα ηθελα να χανω επαφη, ισως με βοηθησει λοιπον).

Αυτο ας καταγραφει σαν ενδεικτικη αποδειξη οτι δεν κανουν τα παντα για ολους, αλλα για μερικους ειναι ακρως επιθυμητα. Μπορουμε ισως να σεβαστουμε τους μερικους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προτείνω κάτι... επειδή στο παρόν θέμα έχουμε την ευκαιρία να βλέπουμε μαζεμένες τις εφαρμογές που βρίσκονται σε προσφορά (λίγων ημερών), καλό θα ήταν να μη προβαίνουμε σε σχόλια, συζητήσεις κτλ μιας και πολλοί έχουν βάλει το θέμα υπό παρακολούθηση και με κάθε νέο post έρχεται ενημέρωση. Ας μείνει λοιπόν όσο πιο "καθαρό" γίνεται. Για όσους ενδιαφέρονται για τις εφαρμογές είναι πολύ χρήσιμο, οι υπόλοιποι απλά ας προσπεράσουν...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το relationship saver για ποιον αποτελεί προσφορα? Πολλές φορές δε μπαινω καν στο νήμα, γνωρίζοντας την "ποιότητα" των εφαρμογών που θα δω και μη θέλοντας να σπαταλησω το χρονο μου.

Αχρηστη εφαρμογη για σενα ,χρησιμη για καποιον αλλον.

Κακως το βλεπεις ετσι.

Αχρηστες κι ανουσιες εφαρμογες θεωρω και το instagram ή το twiter ή καποια γελοια antivirus και cleaner ,αλλα δεν βγαινω να κραξω.

Σεβομαι οτι καποιον τον ενδιαφερει και την χρειαζεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το relationship saver για ποιον αποτελεί προσφορα? Πολλές φορές δε μπαινω καν στο νήμα, γνωρίζοντας την "ποιότητα" των εφαρμογών που θα δω και μη θέλοντας να σπαταλησω το χρονο μου.

Για μένα! Την κατέβασα στην κοπέλα μου! Ξυδάκι! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...