Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5.5 έχω.. Αλλά το ίδιο δεν κάνει και το κουμπί που βλέπεις ποιες εφαρμογές έχεις ανοιχτές; το πατάς κ πας στην εφαρμογή που θες.

Δεν είναι ακριβώς ίδια η λογική τους. 

 

Εγώ το χρησιμοποιώ ως ένα συνδυασμό συντομεύσεων με Multitasking. Πχ θες να κάνεις κάποιους υπολογισμούς με την αριθμομηχανή από κάποια δεδομένα που έχεις στον browser, ένα excel και τα αποτελέσματα τα σημειώνεις στο notepad του κινητού.

 

Κάνεις συντομεύσεις αυτές τις 4 εφαρμογές κ η εναλλαγή τους γίνεται άμεσα απλά πατώντας το float εικονίδιο στην οθόνη, διαφορετικά σε κάθε αλλαγή θα έπρεπε να ανοίγεις το task manager το οποίο αλλάζει συνέχεια (βάση προτεραιότητας χρήσης) την σειρά αυτών των 4άρων εφαρμογών με αποτέλεσα ειδικά όταν κάνεις αρκετές τέτοιες πράξεις καταλάθος να ανοίγεις συνεχεια άλλη εφαρμογή κ χάνεις την μπάλα.

 

Αν δεν έχεις κάνει κάτι παρόμοιο με υπολογισμούς, σημειώσεις, επεξεργασία μηνυμάτων, φωτογραφιών κ email λογικά δεν το χρειάζεσαι απλά. Εμένα αυξάνει την παραγωγικότητα με αυτόν τον τρόπο. 

Μία από τα ίδια και σε εμένα.

 

Λέει δεν είναι διαθέσιμο στην χώρα μου.

 

Παιδιά τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση;

Όσο έτρεχε η προσφορά το είχε διαθέσιμο για την Ελλάδα. Οι άλλες εφαρμογές του προγραμματιστή δεν ήταν για παράδειγμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό με όλα αυτά είναι πως άμα κάνεις clean install στο κινητό, τις εφαρμογές μετά στις βγάζει σαν "Αγορασμένες" πόσο γαμάτο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους stock δε γίνεται δυστυχώς. Εγώ έχω Nova Prime και τον έχω κάνει να μην ξεχωρίζει από τον Pixel launcher. Όμως έχω βάλει το Dives Icon pack. Αν είσαι με root υπάρχει tweak να σου το βάλει το icon pack systemwide.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...