Προς το περιεχόμενο

Πως περνάτε τα βράδια;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εκεί που έκλεινα την τιβι να πάω για ύπνο, τσακ... Επεισόδιο από The return of Sherlock Holmes (80's tv series). Ε δε λέει να κοιμηθώ τώρα.

Λεει τίποτα αυτό; Μου το εχουν προτεινει και εμένα. Αλλα για να γυρισω στο θεμα, επιστρέφω τα βραδια απο δουλειά, τρωω και ξεραινομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει τίποτα αυτό; Μου το εχουν προτεινει και εμένα. Αλλα για να γυρισω στο θεμα, επιστρέφω τα βραδια απο δουλειά, τρωω και ξεραινομαι.

Είναι αρκετά καλό, πιστεύω πως θα σου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εκεί που έκλεινα την τιβι να πάω για ύπνο, τσακ... Επεισόδιο από The return of Sherlock Holmes (80's tv series). Ε δε λέει να κοιμηθώ τώρα.

 

Eιναι καλυτερο απο αυτο με το Τζερεμυ Μπρετ(αν δε λεμε το ιδιο)?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οσο ημουν Αθηνα τα βραδια τα περνουσα αλητεύοντας ..... τωρα στην Επαρχια που ηρθα εδω και 20 μέρες την περνάω πιο ησυχα και σπιτικά. Τωρα την πέφτω και σε μια απο εδω αμα γινει το κονέ θα ειμαι οκ αν οχι ..... με βλεπω σε κανα μήνα να παιρνω καμια έκτακτη άδεια να κατέβω Αθήνα να .... αλητέψω πάλι.

 

Η Επαρχια παντως αμα δεν έχεις οικογενεια και εισαι ελευθερος δεν παλεύεται με τιποτα το Χειμωνα απο την αποψη οτι δεν έχεις πολλές επιλογες να διασκεδάσεις ουτε σε κοσμικο επιπεδο αλλα ουτε και σε γκομενικο πολυ κουτσομπολιο ρε παιδι μου και λιγες επιλογές.

 

Το ψηνω και για κανα πλεύστεησον 3 ή 4 να πάρω να την αραζω να καιγομαι να ξεχνιέμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Άραγμα, τρώγοντας σαβούρες με τον άντρα βλέποντας ταινίες. Φακ γεα

Αν εισαι καλό παρεακι με τον αλλον δεν υπαρχει τιποτα καλύτερο στον κόσμο να κάνεις απ'αυτό. . .

Για μένα ο ορισμός της ευτυχιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά σειρα-ταινια αν είναι για πολλές ώρες που θέλω να σκοτωσω ειδάλλως insomnia ανέκδοτα δη κάνα αρχαίο review όντας λάτρης του vintage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...