Προς το περιεχόμενο

Πως περνάτε τα βράδια;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο το βραδυ παντως τη περναω βλεποντας ΧΡΥΣΕΣ ΣΦΑΙΡΕΣ  :-D

 

Οπου βραβευτηκε και ο Σταλονε! Ποιος το περιμενε οτι θα γινοταν κι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πέσει φωτιά να σας κάψει αμαρτωλοί. Για πορνο λέτε??!!

 

Οσον αφορά τις χρυσές σφαίρες πρέπει να είχε καλή ερμηνεία ο Sly. Άντε και στα οσκαρς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχει μια εκπομπή που λέγεται sexcetera και δεν έχω καταλάβει τι δείχνει. Έχει γυμνό βέβαια..

σε πιο καναλι?για να μην πεσω καταλαθος πανω στην εκπομπη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πινοντας μια μπυρα σκεπτομενη εναν φιλο που ειναι στην εντατικη ξαφνικα απο το πουθενα και ποσο απροβλεπτη ειναι η ζωη..

Τίποτα δεν είμαστε...μακάρι να πάνε όλα καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-3 ποτηρακια κρασακι η λικερ η ρακομελο οτι εχω ευκαιρο, κανα μισαωρο γρατζουνισμα την κιθαρα,καμια ωριτσα παιχνιδι με τα σκυλια , καυλαντα με την παρεα στο viber για το πως θα αδραξουμε την επομενη μερα.. Και αμα λαχει καμια ταινια με καλα σχολια αν και συνηθως αναρωτιεμαι μετα αν τελικα αυτοι που εκαναν τα θετικοτατα σχολια ειναι σοβαροι η κακογουστοι.

* Μακαρι να ξεπερασει το σοβαρο προβλημα το παληκαρι που ανεφερε η ανωριμη απο πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-3 ποτηρακια κρασακι η λικερ η ρακομελο οτι εχω ευκαιρο, κανα μισαωρο γρατζουνισμα την κιθαρα,καμια ωριτσα παιχνιδι με τα σκυλια , καυλαντα με την παρεα στο viber για το πως θα αδραξουμε την επομενη μερα.. Και αμα λαχει καμια ταινια με καλα σχολια αν και συνηθως αναρωτιεμαι μετα αν τελικα αυτοι που εκαναν τα θετικοτατα σχολια ειναι σοβαροι η κακογουστοι.

* Μακαρι να ξεπερασει το σοβαρο προβλημα το παληκαρι που ανεφερε η ανωριμη απο πανω

ανώνυμη :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...