Προς το περιεχόμενο

10% ποσοστό στην αγορά των λειτουργικών συστημάτων κατέχουν τα Windows 10


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 177
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχουμε να λεμε για να λεμε,ετσι;μπορει κανεις να κανει χρηση του android χωρις συνδεση δεδομενων;

 

 

αλλα ειπαμε εσυ εισαι εξαιρεση

 

google χωρις συνδεση με διαδικτυο = 0

 

Όπως νομίζεις. Μάλλον εσύ χρησιμοποιείς το κινητό σαν mobile browser. Εγώ πάντως το δουλεύω και με εφαρμογές και τα πάντα, χωρίς ίντερνετ παρά μόνο αν είναι απαραίτητο. Τώρα αν εσύ δεν έχεις δει εφαρμογή να δουλεύει χωρίς ίντερνετ μάλλον δεν σε ενδιαφέρουν τα εκτός του ίντερνετ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καθομαστε ολοι σε ενα λαπτοπ μπροστα,εχουμε και δουλειες,επομενως εχουμε τα τηλεφωνα 10 ωρες,εσυ που μενεις;σε ποιον πλανητη;αν ειναι μακρια αν ειναι πανω απο 500 χλμ μη μου λες δεν θα ερθω.

 

τεσπα η ασχετοσυνη ειναι προβλημα στην εποχη μας,προσεξε τοαλλιως δουλευει ο κοσμος πλεον.2016

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως νομίζεις. Μάλλον εσύ χρησιμοποιείς το κινητό σαν mobile browser. Εγώ πάντως το δουλεύω και με εφαρμογές και τα πάντα, χωρίς ίντερνετ παρά μόνο αν είναι απαραίτητο. Τώρα αν εσύ δεν έχεις δει εφαρμογή να δουλεύει χωρίς ίντερνετ μάλλον δεν σε ενδιαφέρουν τα εκτός του ίντερνετ.

Τότε μάλλον και εσύ είσαι εξαίρεση, καθώς πλέον οι περισσότεροι έχουν πρόσβαση μέσω κινητού (δεδομένα/WiFi) συνεχώς. Μη προσπαθείς να αποδείξεις το αντίθετο, καθώς κάτι τέτοιο δεν ισχύει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμησε μου ενα τηλεφωνο andoid να δουλευει με υπηρεσιες χωρις ιντερνετ!

 

Όλα. Αν χρειάζονταν ίντερνετ δεν θα ήταν τηλέφωνα, ChromeBlets θα ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλοι μου μου λενε τα 10 θα μας παρακολουθουν,αλλα εχουν android τηλεφωνα!!!!εκει τι λες;η γινεσαι κακος η δεν ασχολεισαι.εχει κανεις ιδεα οτι η καμερα του smartphone μπορει να ανοιξει και να κανει καταγραφη;οχι! εν μερει σταματας τις αποστολες δεδομενων ,ακομα και εντελως με 3 των κατασκευαστων προγραμματων,με το andoid τι σταματαει καποιος;

 

αρα η ασχετοσυνη ειναι μεγαλο προβλημα ,οταν δεν γνωριζουν τον μεγαλυτερο ρουφ,την google

 

τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή μου.....

 

Δεν θα πω πως μπορείς να το συμμαζέψεις το android (σε τεχνολογικό forum είμαστε ... οι περισσότεροι από μας μπορούν να πατήσουν 2 κουμπιά. να βάλουν ένα Firewall, να χρησιμοποιήσουν κάποιες εναλλακτικές εφαρμογές κ.λπ ....)

 

Θα πω μόνο πως δεν έχει σχέση!!!!!!!!!!!!

 

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ

 

Το ότι μπορεί να κατασκοπεύομαι στο κινητό ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ πως πρέπει να αφήσω να κατασκοπεύομαι και αλλού αν μπορώ να το αποτρέψω....

 

Αν αυτό το λες ασχετοσύνη τότε κακώς χαλάω τα πλήκτρα του πληκτρολογίου μου γράφοντας....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε τελειωσε δεν υπαρχουν εξυπναδες

 

Μην το λες σε εμένα, στον εαυτό σου πες το. Και μη φοβάσαι να κλήσεις το wi-fi, δεν θα εκραγεί το κινητό ούτε θα φας πρόστιμο, ακόμα και τηλέφωνα κάνει χωρίς ίντερνετ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς δεν σου άρεσε..?? και δεν πιστεύω να εννοείς οτι τα XP ειναι καλύτερα απο τα 10αρια..?

Αν δεν μου άρεσε κάτι συγκεκριμένο θα τα κρατούσα. Βρήκα πολλά προβλήματα με πολλά προγράμματα και όχι μόνο. Πιστεύω πως είναι περιττό να τα αναφέρω ένα ένα. Για κάποιον άλλον άλλωστε μπορεί να μην έχουν σημασία και κάνει την δουλειά του καλά με τα 10. Είναι στο τι κάνει ο καθένας και πως βολεύεται. Πάντως πολλά από αυτά τα προβλήματα που βρήκα πιστεύω πως θα φτιάξουν στο μέλλον. Τα xp δεν τα θεωρώ καλύτερα. Τα θεωρώ διαφορετικά. Θα έβαζες σε ένα μηχάνημα με 1 giga τα 10???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά 9.99999999999% γιατί μόλις χτες γύρισα πίσω στα 8.1...

μου τα είχε σπάσει με pop ups να κάνω το update. πραγματικά κλωτσαγα ότι έβρισκα. τι Crack hack έβαζα δεν έφευγε η ειδοποίηση..

τελικά πήγα στα δεκαριά αλλά αργουσε το boot και κόλλαγε σε κάτι μενού που ανοιγα οπότε έκανα revert στα 8.1...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά 9.99999999999% γιατί μόλις χτες γύρισα πίσω στα 8.1...

μου τα είχε σπάσει με pop ups να κάνω το update. πραγματικά κλωτσαγα ότι έβρισκα. τι Crack hack έβαζα δεν έφευγε η ειδοποίηση..

τελικά πήγα στα δεκαριά αλλά αργουσε το boot και κόλλαγε σε κάτι μενού που ανοιγα οπότε έκανα revert στα 8.1...

 

Τα menu κολλάνε από πέρυσι την Άνοιξη περίπου και όχι δεν υπερβάλλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά 9.99999999999% γιατί μόλις χτες γύρισα πίσω στα 8.1...

μου τα είχε σπάσει με pop ups να κάνω το update. πραγματικά κλωτσαγα ότι έβρισκα. τι Crack hack έβαζα δεν έφευγε η ειδοποίηση..

τελικά πήγα στα δεκαριά αλλά αργουσε το boot και κόλλαγε σε κάτι μενού που ανοιγα οπότε έκανα revert στα 8.1...

 

Απλά αφαιρείς το kb 3035583, κάνεις reboot και μετά το κάνεις κρυφό στις ενημερώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς ενημερωση ολων αυτων που εκαναν την αναβαθμιση απο w7/8/8.1 στα windows 10:

 

Καμια σχεδη τα windows 10 απο καθαρη εγκατασταση απο αυτα που ειναι απο αναβαθμιση.

 

Και ναι η Microsoft εχει προσθεσει αυτη τη μαγικη λετουργια να μπορει ο υπολογιστης να κανει επανεγκατασταση καθαρη εκδοση των windows απο μονος του.

 

Και ναι τα windows 10 ειναι πολυ σταθερα και πιο γρηγορα απο τις προγουμενες εκδοσεις 7/8/8.1

 

Προσπαθησα σε πολλα να τα περασω και ειδα πολυ καλη αποδοση. Επισης προστιθονται πολλες νεες λειτουργιες και ειναι πανετοιμα για χρηση.

 

Καποιοι λενε για τα windows 7 και θα σας φερω ενα παραδειγμα: Διαθετω ενα hyundai accent του 2001 το οποιο δουλευει απροβληματιστα και δεν εχει εμφανισει κανενα προβλημα μεχρι και σημερα, αυτο ομως δεν το κανει καλυτερο απο τμτελευταιο hyundai CDRI i30 που κυκλοφορησε πριν καποιους μηνες!

 

Τα windows ειναι προιον τεχνολογιας, και καθε τι νεο που εχει να κανει με τη τεχνολογια θα ειναι καλυτερο απο κατι προηγουμενο γιατι ετσι ειναι η φυση του ειδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...