Προς το περιεχόμενο

Η Volkswagen μας δείχνει το όραμά της για το ηλεκτρικό αυτοκίνητο, με το concept car BUDD-e


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ο διάδοχος των Fiat Multipla και Chrysler PT Cruiser

όντως.

Στην αρχή μου έκανε σαν mini αλλά είναι αρκετά μεγάλο, και φέρνει λίγο σε αυτά. Κυρίως chrysler .

με πλήρως φορτισμένη μπαταρία το αυτοκίνητο μπορεί να καλύψει συνολική απόσταση 600 χιλιομέτρων (με βάση το New European Driving Cycle).

Α, καλά , αυτό που χρησιμοποιούσαν μέχρι τώρα για να μας δίνουν τις εργοστασιακές τιμές;

Ξέρουμε , ξέρουμε, ότι μας λένε το διαιρούμε με 1,5 ..

 

Και τα 400 χιλιόμετρα καλά είναι πάντως (αν τα καλύπτει κι αυτά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα λες fanboy.

Οι πτωχοί πλην τίμιοι γερμαναράδες τη δουλειά τους κάνουν - πάνω απ' όλα έντιμα.

Οι άλλοι από ζήλεια πήγαν να τους φάνε.

Δεν είναι fanboy κανενός.

Προσπαθώντας να δω τα πράγματα με λογική και έχοντας δει πως δουλεύουν οι Γερμανοί την VW, δεν έχω αμφιβολία πως και εδώ θα ξεπεράσουν όλους τους άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..εγώ θα μείνω στο iOT και το θεμα της οδηγικης ασφαλειας. Δηλαδή οδηγας προς τη δουλειά και ξαφνικα πετιέται ένα βιντεακι με έναν τύπο στην πόρτα σου ο οποίος αρχίζει να μπαλαμουτιαζει την γυναίκα σου και αυτή ανταποκρίνεται. Τρακερνεις ή δεν τρακερνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι fanboy κανενός.

Προσπαθώντας να δω τα πράγματα με λογική και έχοντας δει πως δουλεύουν οι Γερμανοί την VW, δεν έχω αμφιβολία πως και εδώ θα ξεπεράσουν όλους τους άλλους.

Προφανώς δεν έχεις δει πως δουλεύουν οι Ιάπωνες.

Οι γερμανοί στο κλέψιμο είναι πρώτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως.

Στην αρχή μου έκανε σαν mini αλλά είναι αρκετά μεγάλο, και φέρνει λίγο σε αυτά. Κυρίως chrysler .

Α, καλά , αυτό που χρησιμοποιούσαν μέχρι τώρα για να μας δίνουν τις εργοστασιακές τιμές;

Ξέρουμε , ξέρουμε, ότι μας λένε το διαιρούμε με 1,5 ..

 

Και τα 400 χιλιόμετρα καλά είναι πάντως (αν τα καλύπτει κι αυτά).

Δεν κατάλαβα το σχόλιο για το Chrysler pt cruiser

Επειδή κατέχω αυτό το αυτοκίνητο σας ενημερώνω ότι είναι πολύ όμορφο και είστε κακεντρεχείς

 

Φανταστείτε ότι έχω πάει 3 νύφες στους γάμους τους και όλες με παρακάλεσαν πολύ για την πράξη μου αυτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ικανούς τους έχω να το πασσάρουν ως αμιγώς ηλεκτροκίνητο και να μας βγεί κλασσικό βενζινοκίνητο. ε ρε μηνύσεις που έχουν να πέσουν τότε!

 

ασχετο

να δείτε ο ευρωπαϊκός οργανισμός NCAP πως ξεμπροστιαστηκε όταν ευρωπαϊκά οχήματα με 5 κατά NCAP αστέρια ούτε τρία δεν κατάφεραν στον αντίστοιχο IIHS. Κυρίως bmw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ικανούς τους έχω να το πασσάρουν ως αμιγώς ηλεκτροκίνητο και να μας βγεί κλασσικό βενζινοκίνητο. ε ρε μηνύσεις που έχουν να πέσουν τότε!

 

ασχετο

να δείτε ο ευρωπαϊκός οργανισμός NCAP πως ξεμπροστιαστηκε όταν ευρωπαϊκά οχήματα με 5 κατά NCAP αστέρια ούτε τρία δεν κατάφεραν στον αντίστοιχο IIHS. Κυρίως bmw.

 

Ναι όντως είναι τόσο χαζοί και θα έχει κανονικό κινητήρα αλλά δεν θα το πουν. Άλλωστε ένας κινητήρας είναι τόσο μικρός που δεν φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...