Προς το περιεχόμενο

Αντισυλληπτική μέθοδος για τους άντρες, με το πάτημα ενός διακόπτη


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Και αν κατά την διάρκεια της συνουσίας η παρτενέρ πατήσει κατά λάθος το κουμπί και δεν το πάρεις χαμπάρι ..τι γίνεται ; 

Η διαδικασία εχει ασφαλιση,δεν γινεται καταλάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι να ναι. Είναι κατάντια να παράγεται τεχνολογία για χάρη της τεχνολογίας.

 

Τεχνολογικά έχουμε φτάσει σε ένα σημείο που θα μπορούσαμε να φτιάξουμε πορδοκόφτη για να μη μυρίζει, στη προνομιακή τιμή των 20000€ και δώρο αποχυμωτής από την Γεωργαντά.

 

Αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει και να το κάνουμε κιόλας....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαδικασία εχει ασφαλιση,δεν γινεται καταλάθος.

 

Πλέον παίρνει άλλη διάσταση η ατάκα.

 

"Κλείσε το διακόπτη ... "

 "Μήτσο μου έχεις βάλει την ασφάλεια ;;" 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δώσεις τόσα λεφτά για επεμβαση για να έχεις ένα διακόπτη στους όρχεις και όλα αυτά για αντισύλληψη; πραγματικά με ξεπερνάει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι αυτή η είδηση πρέπει να κατέβει άμεσα! Καταρχήν είναι απόλυτα αηδιαστικό και μόνο να βλέπεις ένα διακόπτη από... λαμπατέρ και να σκέφτεσαι ότι αυτό μπαίνει μέσα στα @@ρια σου! Από κει και πέρα τόσες τεχνολογίες έχουν βγει, ας το έκαναν να συνδέεται με smartphone και να το ανοιγοκλείνεις από το app του! Που να θυμάσαι πότε είναι ανοιχτό και πότε κλειστό! :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μπαταρία μετά από κάποια χρόνια που θα θες να κάνεις παιδιά τλκ και να πατήσεις το κουμπάκι;;

Δεν νομιζω πως δουλευει με ρευμα. Απλα ο διακοπτης με καποιον τροπο κλεινει τον σωληνα, και αν το ανοιξεις με καποιο τροπο τραβαει το εμποδιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι κράζουν την είδηση. Είναι ένα τεχνολογικό επίτευγμα που επιτρέπει σε άνδρες με προβλήματα στην χρήση υπόλοιπων αντισυλληπτικών μεθόδων, να συνουσιαστούν. Κάποιος είναι αλλεργικός σε κάποια απο τα υλικά που χρησιμοποιούνται στις υπόλοιπες μεθόδους ή κάποιες δεν είναι αρεστές (όπως η βασεκτομή). Που είναι το κακό να έχει κάποιος μία ακόμα επιλογή? Και απο πού κι ως πού αυτή η επιλογή συνδέεται με τον ανδρισμό του καθενός? Νομίζω πως κάποιοι απλά έχουν μείνει πίσω στις αντιλήψεις τους και η είδηση καλά κάνει και εμφανίζεται σε τεχνολογικό φόρουμ.

 

Υ.Γ.: Αν η είδηση έλεγε για μικροκύλωμα που μεγενθύνει το πέος ή αυξάνει την διάρκεια είμαι σίγουρος πως θα υπήρχε εκκωφαντική ησυχία στα comments.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...