Προς το περιεχόμενο

Τα καλύτερα reboots στην ιστορία του gaming


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχουμε δει να ανεβασουν  και χειροτερες @@,αυτο μας πειραξε

 

Αφουν ανεβασουν οτι νανε πια

Τι έπαθες πασά μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DMC. Aπό τα καλύτερα reboot. Tι πίνεις και δεν μας δίνεις;

Κατι επρεπε να γραψει για να το γραψει...και ειναι και αλλα στη λιστα που ειναι μετρια παιχνιδια και εχουν συμπεριληφθει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το DMC ήταν εξαιρετικότατο, προσωπικά μ' άρεσε αλλά οκ, γούστα είναι αυτά φαντάζομαι. Το Thief όντως είχε τα θέματά του αλλά θα συμφωνήσω για το gameplay του. Το σενάριο έμπαζε. Αν η λίστα είχε και τα Hitman θα ήταν σουπερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Λάρα έχει κάνει πραγματικά ένα πολύ καλό και απαραίτητο reboot. Το Sands of Time είναι από τα παιχνίδια που έχω ευχαριστηθεί όσο λίγα, θα ήθελα μια νέα περιπέτεια, όπως θα ήθελα και ένα καινούριο indiana jones που επίσης είναι από τα παιχνίδια του είδους που άξιζαν! Κρίμα που έχουν αφήσει τις σειρές αυτές πίσω...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

​δεν θα ξεχάσω ποτέ την τριλογία  Shadow of the Beast αν και δεν ειναι pc τίτλος, αλλά όταν είδα το τρέιλερ στο ps4 κάτι μέσα μου σκιρτησε.....δεν ξεχνώ..... Psygnosis presents an Amiga game  by Reflections.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν λάτρης των original fallout και βλέποντας το 3 και ειδικά το 4, εύχομαι να μην είχαν κάνει πότε reboot την σειρά.

 

Τουλάχιστον το new Vegas ήταν ωραία εμπειρία και το old world blues από τα καλύτερα dlc που έχω παίξει.

 

To tomb raider επίσης πολύ καλό reboot. Απόλαυσα την άπειρη, τρομαγμένη Lara που μας παρουσίασε και την εξέλιξη που είχε κατά την διάρκεια του παιχνιδιού.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...