Προς το περιεχόμενο

Τα καλύτερα reboots στην ιστορία του gaming


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλύτερο reboot του Tomb Raider είναι το anniversary.Το Tomb Raider που βάλατε στη λίστα είναι πολύ πιο κοντά στα Resident Evil 4 και μετά παρά στα υπόλοιπα TR.Με τόσο gore και τόσο απλοποιημένους γρίφους αν δεν είχε τη Λάουρα θα έλεγες ότι είναι κάποιο resident evil.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει παίξει τα πρώτα Devil May Cry ειδικά το πρώτο! Θα καταλάβει αν το Reboot είναι από τα καλύτερα ή όχι, για έμενα που ήμουν και είμαι Fan της σειράς και λάτρης του πρώτου, είναι ότι χειρότερο μπορούσανε να κάνουν μετά το Devil May Cry 2

Αυτό το ελεεινό ελικόπτερο με το μάτι ρε φιλε............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά!! Κανείς δεν θυμήθηκε το max payne??το αγαπημένο μου παιχνίδι όλων των εποχών.. Το max payne 3 άφησε ανάμικτα συναισθήματα.. Το πρώτο είναι μακράν από τα καλύτερα παιχνίδια στην ιστορία του gaming και για μένα πάνω από vice city ή san andreas κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά!! Κανείς δεν θυμήθηκε το max payne??το αγαπημένο μου παιχνίδι όλων των εποχών.. Το max payne 3 άφησε ανάμικτα συναισθήματα.. Το πρώτο είναι μακράν από τα καλύτερα παιχνίδια στην ιστορία του gaming και για μένα πάνω από vice city ή san andreas κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια υποσημειωση για τα metroid.ηταν fps ολα τα prime αλλα στο wii εβγαλε και το metroid other m που δεν ηταν fps και ηταν αξιολογο παιχνιδι.ριξτε του μια ματια γιατι αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο reboot του Tomb Raider είναι το anniversary.Το Tomb Raider που βάλατε στη λίστα είναι πολύ πιο κοντά στα Resident Evil 4 και μετά παρά στα υπόλοιπα TR.Με τόσο gore και τόσο απλοποιημένους γρίφους αν δεν είχε τη Λάουρα θα έλεγες ότι είναι κάποιο resident evil.

 

Είχε και ζόμπι άλλωστε...

 

Επίσης remake ≠ reboot.

 

Ρε παιδιά!! Κανείς δεν θυμήθηκε το max payne??το αγαπημένο μου παιχνίδι όλων των εποχών.. Το max payne 3 άφησε ανάμικτα συναισθήματα.. Το πρώτο είναι μακράν από τα καλύτερα παιχνίδια στην ιστορία του gaming και για μένα πάνω από vice city ή san andreas κλπ..

Και τι σχέση έχει το max payne με reboot παιχνιδιού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

DMC. Aπό τα καλύτερα reboot. Tι πίνεις και δεν μας δίνεις;

Και όμως το DMC αν και είχε πολύ απλό gameplay, σεναριακά ήταν πάρα πολύ καλό. Απλά πιστεύω το marketing το χαντάκωσε το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...