Προς το περιεχόμενο

Αγορά wordpress template με news-magazine αλλα και forum.Απο πού?


BLuE_PaNtHeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καταρχήν αξίζουν συγχαρητήρια για την προσπάθεια και μόνο. Το να σηκώσεις ένα site από ένα μικρό blog έως ένα μεγάλο δημοσιογραφικό portal θέλει @@  , γιατί πολύ απλά απαιτεί χρόνο και αφοσίωση. Οπότε +1 από εμένα για την απόφαση να το προχωρήσεις. Πάμε τώρα σε μερικές παρατηρήσεις...

 

1. Στην επικοινωνία έχεις έναν χάρτη που δείχνει κάπου στην Ιαπωνία. Αστειεύσαι έτσι? 

2. Στην ενότητα " σχετικά με εμένα " η γραφή σου θυμίζει έκθεση ιδεών 5χρονου στην ερώτηση " Τι θα γίνεις όταν μεγαλώσεις ". Ή καλογραμμένο η σβησμένο εσύ αποφασίζεις.

3. Το φόρουμ θεωρώ είναι μια άχρηστη προσθήκη για δύο λόγους. Πρώτον υπάρχουν πολλά και ποιοτικά με χιλιάδες χρήστες αντίστοιχα τεχνολογικά φόρουμ τόσο σε τοπικό όσο και σε παγκόσμιο επίπεδο. Δεύτερον ανοίγεσαι πολύ και παίζεις σε πολλαπλά μέτωπα. Γνώμη μου είναι πως πρέπει να το αφαιρέσεις και να επικεντρωθείς στο περιεχόμενο του site και στην λειτουργικότητα του.

4. Τα βίντεο με το fifa δεν έχω καταλάβει σε τι εξυπηρετούν. Αν έχεις κάτι φοβερό να δείξεις , που εγώ δεν το βλέπω, βάλτα στο youtube να πιάσουν views να βγάλεις και κανα φράγκο.

5. Reviews κατηγορία. Επέτρεψε μου να σε ενημερώσω ότι αυτά δεν είναι reviews. Μόστρα ότι έχεις φράγκα και αγοράζεις gadgetιες είναι , reviews σε καμία περίπτωση πόσο μάλλον σε τεχνολογικής φύσεως προιόντα με 1.000 παραμέτρους να εξετάσεις.

6. Όσον αφορά το logo καλούτσικο μου φαίνεται αλλά για κάτι πιο επαγγελματικό μπές στο fiverr και με 5,5 δολάρια καθάρισες.

 

Τέλος ο σκοπός του site ποιός είναι? Το έκανες για να πειραματιστείς πάνω στο web - design / development , είναι για να περνάς την ώρα σου , σκοπεύεις να βγάλεις χρήματα μέσω αυτού? Αν είναι για τους πρώτους 2 λόγους way to go. Αν έχεις σκοπό να σου αποφέρει κάποιο κέρδος τότε χρειάζεται σημαντικές βελτιώσεις. 

 

Φιλικά

Δημήτρης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...