Προς το περιεχόμενο

Αγορά wordpress template με news-magazine αλλα και forum.Απο πού?


BLuE_PaNtHeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εφτιαξα νέο logo για το site μου και νέο logo-κείμενο!

http://www.techgame.gr/

8 ώρες μου πήρε αλλά άξιζε!

 

Εφτιαξα και την Εγγραφή στο site .Τώρα μπορείτε με μόνο μία εγγραφή και να συμμετεχετε στο forum αλλά και να σχολιάζετε ειδήσεις και αρθρα

Μπορείτε να πάτε εκει κάτω κάτω δεξια να κάνετε εγγραφή

gmZHozY.png

 

και μετά επιλέγετε το username σας και βάζετε το email σας και μετα ελεγχετε το email σας αν σας ήρθε mail ενεργοποιησης και το ενεργοποιειτε.

Αυτό είναι όλο 

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αλλαζα:

 

✓ Την background εικονα του site. Δεν ταιριαζει με το περιεχομενο/φιλοσοφια του site.

 

✓ Την background εικονα στο header (με το 3d text) γιατι δεν φαινεται καλα καλα τι γραφει (http://www.techgame.gr/wp-content/uploads/2016/02/3d-text-logo-Copy-2.png). Επισης, Σε responsive μορφη πεφτει το logo πανω του και φαινεται ασχημο:

post-241165-0-34916000-1456429806_thumb.png

 

✓ Θα αφαιρουσα την διαφημιση που υπαρχει για το ποιο template χρησιμοποιεις. Η αν θες να το κρατησεις και να λες σε ολους πιο template χρησιμοποιεις γινε τουλαχιστον εσυ ο affiliate για να κερδισεις και τιποτα, μιας και τωρα ο referral ειναι η εταιρια που το πουλαει :P.. 

 

post-241165-0-59792500-1456430120_thumb.png

 

 

✓ Θα αλλαζα το ανοικτο μωβ/λιλα/τεσπα αυτο χρωμα που επικρατει, αλλα οκ αυτο ειναι προσωπικο γουστο και δεν ειναι τοσο σημαντικο οσο τα αλλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε $5 σε κάποιον στο fiverr να σου κάνει ένα πιο σωστό logo, αυτό φαίνεται ότι είναι εντελώς ερασιτεχνικό, δεν μπορούμε να τα κάνουμε όλα μόνοι μας  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελεις η σελιδα να εχει πιο επαγγελματικη εμφανιση, θα πρεπει να δωσεις αρκετα παραπανω. Βεβαια, αν εσενα σου αρεσει ετσι την αφηνεις ως εχει. Αναρωτησου ομως.. θελεις μια σελιδα που να αρεσει σε εσενα κυρίως ή στους επισκέπτες;

 

Όσο για το λογοτυπο μονο μια συμβουλη εχω να σου πω: Less is more.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δώσε $5 σε κάποιον στο fiverr να σου κάνει ένα πιο σωστό logo, αυτό φαίνεται ότι είναι εντελώς ερασιτεχνικό, δεν μπορούμε να τα κάνουμε όλα μόνοι μας  :-D

Ενω της ΕΡΤ είναι επαγγελματικο...

Τωρα το ανανεωσα μπορείτε να το δειτε

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι δεν αλλάζω τίποτα,μια χαρά είναι έτσι

οτι να ναι..

Κατ'αρχην συγγνωμη κιολας για την ενοχληση.

Η κριτικη/σχολιασμος ειναι για να σου 'ανοιξουμε' τα ματια, για να διορθωσεις καποια (καραμπινατα) λαθη, καποιες λαθος επιλογες. Καμια κακια, κανενα μισος, ασχετα και αν στο 'forum' σου βλεπω καποια δυσαρεσκεια για ..edited, αφαιρεθηκε μετα απο 'απαιτηση'

Με καλη καρδια μιλησαμε. (εγω τουλαχιστον προσωπικα).

 

Τεσπα, οπως θες, καλη συνεχεια.

post-241165-0-79482500-1456504874_thumb.png

Επεξ/σία από 0verc0me
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη για να καταλαβω.. Πεταξες ενα template στο Wordpress και αυτο σε εκανε αυτοματα designer? Ουτε το ad δεν εχεις βγαλει για το ιδιο το theme. Οποτε μη πενευεσαι σε τριτους, λεγοντας "εγω εχω φτιαξει τα παντα ολομοναχος".

 

Μπραβο σου και χιλια μπραβο σου για οτι εκανες, αλλα μη μπερδευεις τις συμβουλες μας με κακίες. Καλως η κακως η απειρια σου στο web design φενεται. Παρε αυτα που σου λεμε σα συμβουλες και οχι σαν κατι κακο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok συγνωμη παιδια.Απλως όταν δουλεύω κάτι πολλες ώρες και μου πει ένας ότι είναι ερασιτεχνικό το logo δε το παίρνω καλα.

Παντως οκ είχε δίκιο ο φίλος και το έφτιαξα κάπως το logo και σίγουρα μπορεί να γίνει καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • το logo θελει ξηλωμα αμεσα, ειναι τουλαχιστον 15 χρονια πισω. 

Το slogan διαβαζεται δυσκολα και σε κινητο πεφτει πισω απο το logo.

Οι αφισες με τους τιτλους που εχεις κερδισει στο fifa εχουν νοημα μονο αν εισαι 12 χρονων και φτιαχνεις την πρωτη σου σελίδα.

Το "σχετικα με εμενα" καλο ειναι να το βγαλεις. Γραφεις οτι εισαι web designer, και η σελιδα ειναι ενα συνονθύλευμα.

Κραζεις το insomnia στο forum σου, και ολα τα αρθρα ειναι απο το insomnia. 

To forum δεν εχει λογο υπαρξης οταν εχεις 2 μελη μεσα σε ενα μηνα.

H ενοτητα επικοινωνια εχει ενα χαρη που δειχνει καπου στην Κινα (!)

Tα reviews ειναι 5 γραμμες το καθένα (και αν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...