Προς το περιεχόμενο

Η Apple σε ανοιχτή επιστολή επιτίθεται στο δικαστικό σύστημα που ζητάει την δημιουργία κερκόπορτας στα iPhone


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Αυτός δεν είναι ο τύπος που έχει το τραγικό αυτό Antivirus και επειδή δεν το χρησιμοποιεί κανείς το χώνει με το ζόρι σε Windows Notebooks ως Trial έκδοση;

Αυτος ειναι ο τυπος το ονομα του οποιου χρησιμοποιειται στο συγκεκριμενο antivirus. Αλλα εχει σταματησει να εχει σχεση μαζι του καμια 20αρια χρονια. Γνωστο, επεξηγηματικο βιντεο follows (NSFW):

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

 

Γιατί η είδηση έχει ήδη δημοσιευθεί εδώ.

Αυτή την απάντηση θα είχες λάβει εάν έστελνες ένα pm σε κάποιον moderator, στον administrator (όπως σαφώς ορίζουν οι Όροι Χρήσης) ή ακόμη και στον topic starter.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλίμονο, δεν υπονόησα ότι σε απασχολούν οι Όροι Χρήσης... 

Yπάρχει πολλή ειρωνία διαβάζοντας το αυτο απο μερικούς,οταν ο 3ος λεει πως η κριτική στις ιδέες ειναι θεμιτή,και έχω καμια 500 ποστ σβησμένα για αυτο.

Αλλα ας μην συνεχισουμε να βιάζουμε τον 5ο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Yπάρχει πολλή ειρωνία διαβάζοντας το αυτο απο μερικούς,οταν ο 3ος λεει πως η κριτική στις ιδέες ειναι θεμιτή,και έχω καμια 500 ποστ σβησμένα για αυτο.

Αλλα ας μην συνεχισουμε να βιάζουμε τον 5ο.

 

 

 

Περιέργως, το συνεχές trolling δεν θεωρείται κριτική στις ιδέες. Θεωρείται (wait for it...) trollling. 

 

Δεν συνεχίζω, είναι ανούσιο, άλλωστε ας μου επιτραπεί να παραφράσω,  Debating with you is rather like trying to play chess with a pigeon; it knocks the pieces over, craps on the board, and flies back to its flock to claim victory.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Περιέργως, το συνεχές trolling δεν θεωρείται κριτική στις ιδέες. Θεωρείται (wait for it...) trollling. 

 

Δεν συνεχίζω, είναι ανούσιο, άλλωστε ας μου επιτραπεί να παραφράσω,  Debating with you is rather like trying to play chess with a pigeon; it knocks the pieces over, craps on the board, and flies back to its flock to claim victory.

Συνεχίζεις να εκτίθεσαι,ομως.

Εκτος αν δεν έχεις δει κανενα απ τα τελευταια 100 ποστς του federer(ενδεικτικα),που ειναι ΜΟΝΟ trolling,αλλά υπέρ της apple στο 99,99%(κ εγώ γελάω καμιά φορά και κανένα προβλημα μαζι του).

Άρα το προβλημα σου δεν ειναι το trolling,αλλα(wait for it...) οι ιδέες.

Νow,fly.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Συνεχίζεις να εκτίθεσαι,ομως.

Εκτος αν δεν έχεις δει κανενα απ τα τελευταια 100 ποστς του federer(ενδεικτικα),που ειναι ΜΟΝΟ trolling,αλλά υπέρ της apple στο 99,99%(κ εγώ γελάω καμιά φορά και κανένα προβλημα μαζι του).

Άρα το προβλημα σου δεν ειναι το trolling,αλλα(wait for it...) οι ιδέες.

Νow,fly.

 

 

Και επέστρεψες μετά από 10 ημέρες για να επιβεβαιώσεις τι; Ότι άλλο το χιούμορ κι άλλο το κόμπλεξ; 

Το είχαμε αντιληφθεί, μην ανησυχείς. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επέστρεψες μετά από 10 ημέρες για να επιβεβαιώσεις τι; Ότι άλλο το χιούμορ κι άλλο το κόμπλεξ; 

Το είχαμε αντιληφθεί, μην ανησυχείς. ;)

Επειδή το πότε δεν θα βαριέμαι να απαντήσω έχει μεγάλη σημασία ,ε?

 

-Όχι,οτι άλλο οι λόγοι,και άλλο οι προφάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...