Προς το περιεχόμενο

Ομαδική αγορά Raspberry Pi 3


Errik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ θα πάρω αυτό: https://www.newit.co.uk/shop/all-raspberry-pi/raspberry_pi_3/Black_Str_Kit_3

 

Προτείνω οι Αθηναίοι να δώσουν τα λεφτά στο παιδί και εμείς που ήμαστε Θεσσαλονίκη μέσω κατάθεσης ή μέσω ΕΛΤΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, επειδή βλέπω ποστ να έρχονται τύπου θες να βγάλεις τα σπασμένα κτλ κτλ. 

 

Ας κλείσουμε το τι θα γίνει και οποιος θέλει μπαινει στην ομαδική. 

 

Επιλογή

 

1)Με κόστος 55Ε, 40Ε προκαταβολή σε τράπεζα ή revolut, φέρνω τα πι με τη μαμίσια άσπρη θήκη απο αγγλία και συναντιόμαστε κάπου και σας τα δίνω, και με πληρώνετε τα υπόλοιπα 15Ε. 

 

2)Με κόστος 60Ε, όλα κατά την παράδοση χωρίς προκαταβολή, φέρνω το πι τη μαμίσια άσπρη θήκη και σας το δίνω. Τα 5Ε είναι για να καλύψουν το στατιστικό ρίσκο κάποιος να αλλάξει γνώμη και τον χρόνο μου μετά να προσπαθώ να το σπρώξω σε αγγελίες κτλ. 

 

 

Σε κάθε περίπτωση ανταλλάσσουμε στοιχεία και τηλέφωνα. 

 

Επειδή φοβάμαι οτι η όλη κατάσταση θα πάρει την κλασσική τροπή που έχουν αντίστοιχες προσπάθειες στα ίντερνετσ, αυτές είναι οι επιλογές και υπό αυτές τις προϋποθέσεις θα ασχοληθώ. Να κάθομαι να προσπαθώ να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας δεν αξίζει τον χρόνο μου, θα πατήσω απλά ένα buy it now και θα κάνω την παραγγελία μόνος μου. 

 

Το όλο νόημα είναι να πάρουμε το Raspberry Pi 3 νωρίς και χωρίς ούτε την καθυστέρηση και τα νταβατζιλίκια που κάνουν τα ελληνικά καταστήματα, ούτε τα αλμυρά μεταφορικά, αν το πάρει ο καθένας μόνος του. 

 

Επίσης, για άλλες πόλεις εκτός Αθήνας, δε ξέρω πως θα μπορούσε να γίνει, ούτε το κόστος ξεχωριστών δεμάτων προς τον καθένα... αν υπάρχει προθυμία το βλέπουμε!

 

Σας ενδιαφέρει;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά οποίος θέλει άλλο χρώμα ή αλλά μπλικιμπλικια μου λέει δεν έχω θέμα. Επίσης εγώ θα την κάνω σήμερα μέχρι τις 4 την παραγγελια γιατι φοΒαμαι μην εξαντληθεί, οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται ας το πει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το τελωνείο να προσέξεις.

Μην πάρεις πολλά μηχανήματα μαζί γιατί δεν ξέρεις πως θα αντιδράσουν στο τελωνείο... 2-3 άντε 4 μικροπράγματα περνάνε, παραπάνω έχει κάποιο ρίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το τελωνείο να προσέξεις.

Μην πάρεις πολλά μηχανήματα μαζί γιατί δεν ξέρεις πως θα αντιδράσουν στο τελωνείο... 2-3 άντε 4 μικροπράγματα περνάνε, παραπάνω έχει κάποιο ρίσκο.

Τελωνείο από Αγγλία δεν υπάρχει είναι μέσα στην Ευρώπη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω πως καλό είναι να σου στείλουν τα χρήματα, να δεις πόσοι ήμαστε και να ζητήσεις έκπτωση ώστε να επωφεληθούμε όλοι.

Άρα δεν θα έχεις και το θέμα να τα σπρώξεις μετά. Επίσης αν είναι όλοι Αθηναίοι, περνάνε από εκεί που είσαι και τα τσιμπάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιπών θέλω το https://www.newit.co.uk/shop/raspberry_pi3

και διάλεξε από κάτω για θήκη το deluxe black (08,82)

και για ανταπτορα το μαύρο που είναι ΜΟΝΟ για ευροπη και Αγγλία (10,78)

ΣΥΝΟΛΟ 38,05 ΕΥΡΟ

πες μου και πόσο θα είναι τα μεταφορικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...