Προς το περιεχόμενο

Ομαδική αγορά Raspberry Pi 3


Errik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είμαι φοιτητής :-( 

 

Ως τώρα είμαστε 4,

Εγώ

Bennito

prim_dimitris

xterm

 

Παιδιά πείτε στα pm's τι θέλετε ακριβώς και τι τράπεζα προτιμάτε. Προσωπικά προτιμώ revolut αν έχει κάποιος για πιο γρήγορα, αλλιώς έχω Alpha, Πειραιώς και Eurobank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δινετε +20 ευρω ρε παιδια για ενα πλαστικο κουτι και ενα φορτιστη που ειτε δεν χρειαζεστε αμα εχετε πχ ταμπλετ(μολις τσεκαρα και ο δικος μου δινει 5.3ν και 2 Α) ειτε μπορειτε να βρειτε στη γειτονια πιο φθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φορτιστής και εγώ νομίζω οτι είναι λίγο πιο τσιμπημένος απο ότι πρέπει. 

Προτείνουν 2.5Α για το ρασπι 3 αν φορτώσεις πολύ τις USB. Εγώ σκοπεύω να το χρησιμοποιήσω με αυτόν

 

http://www.banggood.com/NILLKIN-EU-AC-5V-2A-USB-Charger-Adapter-For-Mobile-Phone-p-926190.html

που είναι πολύ δοκιμασμένος

http://lygte-info.dk/review/USBpower%20Nillkin%20ACAdapter%202.0A%20UK.html

 

Τώρα για τη θήκη, νομίζω οτι αξίζει τα χρήματα της και υποστηρίζεις λίγο και το raspi foundation. Και μέχρι να βγούν οι πλαστικούρες του e-bay για 3-4Ε δε νομίζω να αξίζει την αναμονή.

 

Γιατι δινετε +20 ευρω ρε παιδια για ενα πλαστικο κουτι και ενα φορτιστη που ειτε δεν χρειαζεστε αμα εχετε πχ ταμπλετ(μολις τσεκαρα και ο δικος μου δινει 5.3ν και 2 Α) ειτε μπορειτε να βρειτε στη γειτονια πιο φθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, και όσοι μου έστειλαν pm, πείτε αν σας ενδιαφέρει, εγώ την παραγγελία θα την κάνω έτσι και αλλιώς, και δύο άτομα να είμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, και όσοι μου έστειλαν pm, πείτε αν σας ενδιαφέρει, εγώ την παραγγελία θα την κάνω έτσι και αλλιώς, και δύο άτομα να είμαστε.

 

Εμένα με ενδιαφέρει, όπως σου είπα και στο PM περιμένω να μου πεις το τελικό ποσό για να σου κάνω κατάθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πολλοί με ρωτάνε για επαρχία, 

Τα μεταφορικά είναι όντως 1,5Ε? Συστημένο δέμα; Πείτε αν ενδιαφέρεστε, μήπως τελικά την κάνω την καλή και πάω ένα ταχυδρομείο για όλους!

 

Άλλα μετά θέλω το χρυσό βατόμουρο :-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πολλοί με ρωτάνε για επαρχία, 

Τα μεταφορικά είναι όντως 1,5Ε? Συστημένο δέμα; Πείτε αν ενδιαφέρεστε, μήπως τελικά την κάνω την καλή και πάω ένα ταχυδρομείο για όλους!

 

Άλλα μετά θέλω το χρυσό βατόμουρο :-P

δεν το έπιασα αυτό με το βατόμουρο

 

απο επαρχία είμαι και εγώ εδώ μπορείς να δείς το κόστος μέχρι 1 κιλό είναι 1,5€ το δέμα είναι συστημένο απο μόνο του αν δεν κάνω λάθος απλά αν το βάλεις σαν επιστολή συστημένο α' προτεραιότητα είναι 2,62€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αστείο είναι που πουλάνε στις αγγελίες μεταχειρισμένα pi2 με 70€ ...... μυαλό δεν βάζουμε..... να μην σχολιάσω το κόστος του pi3 από Ελλάδα.....

 

Στο newit έχει 58€ με θήκη και φορτιστή πάντως το pi3

Αν βάλεις το κόστος με μεταφορικά του pi που πουλάω βγαίνει 68.88...κλεβω 1.5€..

Α και είναι καινούργιο αυτό που πουλάω και το έχεις σε δύο μέρες όχι σε δύο βδομάδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...