Προς το περιεχόμενο

Ομαδική αγορά Raspberry Pi 3


Errik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kodi FTW..

Γιατί κάνετε σα τρελοί κ εξαρταστε από ένα άτομο? Πόση έκπτωση νομίζετε θα σας δώσουν?

Μπορείτε κ μόνοι σας πιστεύω να κάνετε την παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά θα παραγγείλω και για επαρχία, αφού υπάρχει ενδιαφέρον. Τα έξτρα μεταφορικά είναι όσο το ταχυδρομείο 1.5Ε ή ο,τι τρόπο αποστολής θέλει ο καθένας. Όποιος τον ενδιαφέρει μου λέει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ψιλομαζευόμαστε σαν αριθμός, ρώτησα και για καλύτερη τιμή. Θα ενημερώσω αν απαντήσουν κάτι. Επίσης όποιος ενδιαφέρεται καλό θα ήταν να κάνει την κατάθεση για να το κλείσουμε. Επίσης, ειδικά για όποιον είναι στην επαρχία, θα πρέπει φυσικά να προηγηθεί κατάθεση ολόκληρου του ποσού.

 


Απάντησαν μέσα σε λιγότερο απο 3 λεπτά. Αρνητικά όμως, όπως αναμενόταν με τη ζήτηση που υπάρχει. Λέτε να τα έχουμε μέσα στη βδομάδα?!  :-)  :-)  :-)

 

Hi

sorry the lowest price we can do these for is on the shop, delivery to
Athens is normally 2-3 days with courier

Best regards

ΧΧΧΧΧΧΧΧ
BA MBCS
Director

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η παραγγελία θα γίνει αυριο γιατί εχει γίνει πανικός με τα μηνύματα και είμαι εκτός πισιου για να απαντήσω σε όλα. Οποίος έχει κάνει κατάθεση να μου στείλει το αποδεικτικό συναλλαγής και τον κωδικό για να το ξέρω. Επισξε στην αιτιολογια ας βαλει ενα insomjia username, βοηθαει. Οποίος ενδιαφέρεται, μου στέλνει αν θέλει άσπρη ή μαύρη θήκη, και αν θέλει να το στείλω εκτός Αθήνας (+1.5€ σύνολο 56.5)

 

Οι ερωτήσεις οι περισσότερες έχουν απαντηθεί εδώ οι υπόλοιπες. Παρακαλώ ριχτε μια μάτια πριν με ρωτησετε λεπτομέρειες.

 

Ή παραγγελία θα γίνει με κούριερ, οπότε αναμένονται μεσα σε 2-3 μέρες στην Αθήνα όπως μου ειπε ο μάνατζερ του καταστήματος.

*Κωδικό συναλλαγής-εμβασματος φυσικά. Όχι τίποτα άλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

Απάντησα σε όλα τα μηνύματα και ενημέρωσα όλους τους ενδιαφερόμενους.

Αν κάποιος έχει κάνει κατάθεση και δεν έχει λάβει από εμένα μήνυμα οτι είναι οκ με την παραγγελία, να στείλει άμεσα μήνυμα!

 

Περιμένω απάντηση από ορισμένους που έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον αλλά δεν έχουν κάνει κατάθεση ούτε έχουν απαντήσει στα μηνύματα που τους στέλνω. 

 

Η παραγγελία λογικά θα φύγει σε λίγάκι, οπότε οποίος ενδιαφέρεται ας στείλει έγκαιρα. Αλλιώς η παραγγελία θα προχωρήσει με όσους είναι ΟΚ.

 

Ευχαριστώ πολύ,

Ερρίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ομαδική παραγγελία έκλεισε. Το newit αύξησε την τιμή κατα 2 λίρες. Λογικά δε θα χρειαστεί κάποια αναπροραρμογή στην τιμή, απλά για να εξυπηρετήσω και άλλους θα πρέπει να ξαναφορτώσω την κάρτα και να παω πισω όλη την παραγγελία για όλους όσους έχουν πληρώσει. 

Θα ενημερώσω αν υπάρχει κάποια ακύρωση.

Ευχαριστώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι μεσα , αν παραγγειλουμε "ποσοτητα" και μαζευτει ενα σοβαρο ποσο κανουν κ "σκοντο" οι περισσοτερες εταιριες μεταπολητων . τωρα για την ιδια την rasberry χεσμενους μας εχει π θα μας κανει κ σκοντο βεβαια :P αλλα ειμαι μεσα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, όπως ειπα ή παραγγελία έχει κλείσει. Μένει να κλείσουν ορισμένα θεματακια και θα γίνει. Θα ενημέρωσω αν υπάρχει κάποια ακύρωση ή αλλαγή γνώμης. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά!

Σχετικά με την παραγγελία, περιμένω να κλείσουν ορισμένες εκκρεμότητες σχετικά με τις πληρωμές. Επίσης επικοινώνησα με το newit και δέχτηκε να προσφέρει τα raspberry στην τιμή της πρώτης μέρας για την ομαδική μας παραγγελία, οπότε δε χρειάζεται συμπλήρωμα για την αύξηση της τιμής που έγινε. Ευχαριστώ όσους προσφέρθηκαν να βάλουν έξτρα χρήματα για αυτό, αλλά από ότι φαίνεται δε θα χρειαστεί. 

Μόλις έστειλα και στο ελληνικό κατάστημα να μας πει μια προσφορά και εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης. 

 

Θα σας ενημερώσω αν έχω κάτι νεότερο.

Ερρίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...