Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung UE48J6200 - €449 @Kotsovolos (Μετρο Ανθουπολη) Φυλλαδιο Εγκαινιων 17-19/3


KoGi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

την 48αρα δεν ειναι λιγο πακετο να την χωρέσεις στο αμαξι? μπορουσες να πας να παραγγειλεις και να στην παραδώσουν αραγες?

 

Ρώτησα στο τηλέφωνο για το θέμα αυτό και είπαν ότι παράδοση γίνεται μόνο αν την παραγγείλεις από την κεντρική αποθήκη ενώ τη συγκεκριμένη προσφορά τη δίνουν στο κατάστημα Ανθούπολης.

 

Μπορούν, όμως, να πουν όσοι την αγόρασαν αν υπήρχε (υπάρχει) αυτή η δυνατότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την 48αρα δεν ειναι λιγο πακετο να την χωρέσεις στο αμαξι? μπορουσες να πας να παραγγειλεις και να στην παραδώσουν αραγες?

Την παρέλαβα με την αγορά. Ναι είναι πακέτο η μεταφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες υπάρχουν κομμάτια ακόμα για τη Samsung UE48J6200 ή τσάμπα θα πάω????

 

Μόλις έκανα τηλεφωνική κράτηση. 

 

Μου έδωσαν έναν κωδικό και μπορώ να παραλάβω μέχρι απόψε στις 9 μου είπαν.

 

Χώσου κι εσύ 2102899999

Ρώτησα στο τηλέφωνο για το θέμα αυτό και είπαν ότι παράδοση γίνεται μόνο αν την παραγγείλεις από την κεντρική αποθήκη ενώ τη συγκεκριμένη προσφορά τη δίνουν στο κατάστημα Ανθούπολης.

 

Μπορούν, όμως, να πουν όσοι την αγόρασαν αν υπήρχε (υπάρχει) αυτή η δυνατότητα.

 

Δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα, το ρώτησα κι εγώ στα κεντρικά τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκλεισα και εγω μια. την ειχα παρει στα 529 τον οκτωβρη. γενικά ευχαριστήμενος, αργο λιγο το smart. καλο το media player, σπανια κανει νερα.

 

μου ειπανε οτι υπάρχουν αρκετά κομματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Και μόνο ότι η 6200 έχει ρυθμό ανανέωσης 100Hz αρκεί για να πάρεις την απόφαση.

 

Εγώ βρήκα ότι η 6200->120Hz (http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/j6200)

Για την 4900 άλλοι λένε 50Ηz (http://www.darty.com/nav/achat/hifi_video/televiseurs-led/grand_ecran_led/philips_49puh4900_4k_uhd.html) και άλλοι λένε 100Hz (http://www.rtings.com/tv/learn/fake-refresh-rates-samsung-clear-motion-rate-vs-sony-motionflow-vs-lg-trumotion)

 

Ποτς γκένεν αυτό?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Αυτό που διάβασες αφορά στην αμερικάνικη έκδοση της τηλεόρασης, όπου το ρεύμα έχει συχνότητα 60Hz και το διπλάσιο, που έχει η συγκεκριμένη ως (πραγματικό) ρυθμό ανανέωσης, είναι 120Hz.

 

Στην Ευρώπη έχουμε 50Hz και το διπλάσιο, που έχει ρυθμό ανανέωσης η 6200, είναι 100Hz.

 

Σε ότι αφορά στη Philips, οι σειρές που έχουν 100Hz αρχίζουν από 6, 7 και 8 (δεν χρειάζεται να τις γράψω όλες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και παρέλαβα πριν από λίγο. Είχε μία ντάνα με 20 τηλεοράσεις ακόμα. Βέβαια και τη δική μου που είχε κρατηθεί από εκεί την κατέβασαν και μου την έδωσαν, συνεπώς δεν γνωρίζω πόσες είναι ελεύθερες και πόσες δεσμευμένες.

 

Το κατάστημα είναι τριώροφο, όχι κάτι το εντυπωσιακό. Οι υπάλληλοι ήταν εξυπηρετικότατοι. Το μόνο που μου χτύπησε άσχημα ήταν το Parking που όπως προαναφέρθηκε δεν είναι ιδιόκτητο και ο υπάλληλος που δούλευε εκεί, έσπευσε να μου το επισημάνει ευθύς αμέσως (συνεργαζόμαστε, δεν είναι του Κωτσόβολου το Parking). Επίσης το κλειδί το κρατάει ο ίδιος, το οποίο εμένα προσωπικά με εκνευρίζει αυτό.

 

Επιπλέον κατά την έξοδο για το Parking υπάρχει σεκιουριτάς που ζητάει να δει την απόδειξη (για να τσεκάρει έναν κωδικό και καλά)

 

Αυτά από τις εντυπώσεις μου από το κατάστημα. Για την τηλερόαση δεν μπορώ να πω τπτ, καθότι όπως την πήρα θα φύγει για Κρήτη πακεταρισμένη, εξυπηρέτηση σε φίλο κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ χωρίς πολύ κόπο.τα σχόλια για το πάρκινγκ ισχύουν και επαυξανω.δεν τον βλέπω τον τυπο να κρατάει πολύ την δουλεια του. Ο σεκιουριτας έλεγχε αν εχεις αγοράσει την τηλεοραση η όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος που παρέλαβε να μετρήσει τις διαστάσεις του κουτιού της τηλεόρασης;

 

Όχι τίποτα αλλά μην την αγοράσω και μετά δεν μπορώ να την μεταφέρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...