Προς το περιεχόμενο

Διακριτικές οι λωρίδες για τις κεραίες στο iPhone 7. Dual-Camera setup για το iPhone 7 Plus


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη η διπλη καμερα.Αλα χωρης καρτα μνημης χωρης μεγαλη μπαταρια οθονη παλι η ιδια χωρης σπλιτ σκριν χωρης χωρης χωρης......Αντε γεια μυλο.και στα 800ευρ το 16αρι το μπουλο λεμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλη η διπλη καμερα.Αλα χωρης καρτα μνημης χωρης μεγαλη μπαταρια οθονη παλι η ιδια χωρης σπλιτ σκριν χωρης χωρης χωρης......Αντε γεια μυλο.και στα 800ευρ το 16αρι το μπουλο λεμε

Για τα άλλα δε ξέρω, αλλά για το split-screen δε το ξέρεις...είμαστε ακόμα μακρία από το IOS 10. Στο iPad πάντως η λειτουργία αυτή υπάχει,  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη η διπλη καμερα.Αλα χωρης καρτα μνημης χωρης μεγαλη μπαταρια οθονη παλι η ιδια χωρης σπλιτ σκριν χωρης χωρης χωρης......Αντε γεια μυλο.και στα 800ευρ το 16αρι το μπουλο λεμε

Ότι είναι θέμα software όπως split screen άμα το έχεις τόσο πολύ ανάγκη το κάνεις jailbreak και έχεις ότι θα είχες και σε οποιοδήποτε άλλο smartphone και με το παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το iphone 6 και 6s μακράν τα πιο ωραία apple κινητά ως τώρα. Απορώ πως έχουν κολλήσει μερικοί με τα 5s... Ίσως γιατί δεν αναβάθμισαν.

Αν και οχι χρηστης iphone (τωρα ποια), αλλα το πιο ομορφο ειναι το 5s. (σιγα εσυ boy. μηπως εκανες downgrade και δεν το ξερεις?)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιτέλους, το σωστό άρθρο για τo σωστό leak  :ph34r:

http://www.cnbeta.com/articles/484141.htm

( βάλτε google translate πέφτει γέλιο   :-D  )

lignes-coque-iphone-7.jpg

Xaxaxaxax το έβαλα φίλε μου και όντως δεν βγάζουν νόημα αυτά που λέει αχααχαχαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που θα το πω αλλά, μήπως αρχίζει ο κατήφορος για τα iPhone; Γιατί το ίδιο design; Δεν είδαν τις πωλήσεις του 6s; Αφού έχουν καταλάβει τι θέλουν οι καταναλωτές! Δεν αμφιβάλλω πως θα είναι και πάλι top σαν τηλέφωνο αλλά και πάλι...δεν.

 

Tί ακριβώς εννοείς;

Εννοείς μήπως οι ΜΗ Apple users; Διότι, παραδοσιακά (και ορθώς κατ' εμέ), αδιαφορούν για σας τους λοιπούς καταναλωτές! Τους ενδιαφέρει το ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ target group, το ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΟΙΝΟ.

Και προσωπικά, το 6άρι μου είναι ΥΠΕΡΟΧΟ (οπτικά), μια χαρά μίνιμαλ σχεδιασμό έχει. Κι αν το 7άρι έχει το ίδιο, γιατί να με "χαλάσει";

 

Και στην τελική, όπως ισχύει στην Apple, "όποιου δεν του αρέσει, υπάρχουν κι άλλα να διαλέξει από αλλού".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και οχι χρηστης iphone (τωρα ποια), αλλα το πιο ομορφο ειναι το 5s. (σιγα εσυ boy. μηπως εκανες downgrade και δεν το ξερεις?)

iPhone 5 σε μαύρο και άσπρο καθώς και τα 5s μακράν τα καλύτερα Design, επίσης πρώην κάτοχος iPhone.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιτέλους, το σωστό άρθρο για τo σωστό leak  :ph34r:

http://www.cnbeta.com/articles/484141.htm

( βάλτε google translate πέφτει γέλιο   :-D  )

 

 

Αυτές τις μέρες, την επόμενη γενιά iPhone της Apple υλικά επίστρωσης συχνά σε απευθείας σύνδεση έκθεση. Είναι iPhone 6S μεγαλύτερη διαφορά είναι μεγάλη κολπική θέση εκκένωσης έχει αλλάξει, μετατοπίζεται προς τα πάνω και κάτω μέρος της ατράκτου, πρώτη ματιά λίγο συνηθίσει. Τα τελευταία δείχνει ειδήσεις, η πρόσφατη έκθεση της επόμενης γενιάς iPhone αποδόσεις και η πραγματική μηχανή είναι ακόμα μια διαφορά, το πιο σημαντικό είναι η θέση "μεγάλο κολπικό έκκριμα", καθιστώντας την σημαντική θέση δεν είναι ακριβής. Οι χρήστες Wei Feng φόρουμ από την έκθεση του σημείου εικόνα του άποψη, ο «μεγάλος κολπική" και στις δύο πλευρές και όχι πολύ καιρό πριν καθιστώντας το σχήμα, δεδομένου ότι αρκετά rad.

Οι φίλοι είπε, η εικόνα είναι "Foxconn φίλους από έξω απεγνωσμένα," Όσο για έλεγε την αλήθεια, όλους εσάς να κρίνετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πραγμα δεν εχετε καταλαβει ,δεν πληρωνης  την συσκευη σαν συσκευη ,αλλα για το λογισμικο,που ειναι ετη φωτος  μακρια !Εχω ενα κινητο για μια 5 ετια τουλαχιστον τι αλλο...

Νομίζω και οι πέτρες το έχουν καταλάβει καθώς αναφέρεται πάντα απο κάποιον σε ότι θέμα εχει να κάνει με apple.

Όπως σε ρώτησε και το παιδί πάνω 4s έχεις.?

Διαφωνώ κάθετα στο έχω κινητό για 5 χρόνια.Τουλάχιστον οι μισοί απο το κοινό της όπως και σε κάθε άλλη μεγάλη εταιρία,αγοράζουν σχεδόν κάθε μοντέλο της.Για την ακρίβεια δεν έχω γνωρίσει ΚΑΝΕΝΑ που να κράτησε το iphone 5 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή έχεις το 4S ?

 

4 4 χρονια ,4s 2,5 χρονια ,5 1 χρονο ,5s 1,5 χρονο ,6s 3 μηνες  tωρα . το 4s  ακομα ζει..........  .TO 5s για εμενα παραμενη  το καλυτερο  κινητο που βγηκε ποτε 

Νομίζω και οι πέτρες το έχουν καταλάβει καθώς αναφέρεται πάντα απο κάποιον σε ότι θέμα εχει να κάνει με apple.

Όπως σε ρώτησε και το παιδί πάνω 4s έχεις.?

Διαφωνώ κάθετα στο έχω κινητό για 5 χρόνια.Τουλάχιστον οι μισοί απο το κοινό της όπως και σε κάθε άλλη μεγάλη εταιρία,αγοράζουν σχεδόν κάθε μοντέλο της.Για την ακρίβεια δεν έχω γνωρίσει ΚΑΝΕΝΑ που να κράτησε το iphone 5 χρόνια.

 

αστο φιλε εισαι εκτοσ πραγματικοτητας  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΙΑ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΝΑ ΕΞΕΧΕΙ?!

 

αχεμ, συγνώμη, συνεχίστε τον fanboyισμό σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενα πραγμα δεν εχετε καταλαβει ,δεν πληρωνης  την συσκευη σαν συσκευη ,αλλα για το λογισμικο,που ειναι ετη φωτος  μακρια !Εχω ενα κινητο για μια 5 ετια τουλαχιστον τι αλλο...

4 4 χρονια ,4s 2,5 χρονια ,5 1 χρονο ,5s 1,5 χρονο ,6s 3 μηνες  tωρα . το 4s  ακομα ζει..........  .TO 5s για εμενα παραμενη  το καλυτερο  κινητο που βγηκε ποτε

 

αστο φιλε εισαι εκτοσ πραγματικοτητας  

''σε περίπτωση που δεν ξέρεις να μετράς δεν είχες κανένα για 5 χρόνια''

 

Πρώτα λές έχεις κινητό 5 χρόνια...

Μετά λές πως έχεις αλλάξει 5 συσκευές τα τελευταία 6 χρόνια που ακυρώνει το πρώτο σου σχόλιο και μας δείχνει πως ανά 1-1,5 χρόνο άλλαζες...

 

μετά πως εγώ είμαι εκτός πραγματικότητας....

 

Για να βγάζει νόημα το πρώτο σου σχόλιο θα έπρπε να έχεις iphone 4 και το επόμενο να ήταν το iphone 6.

 

Πίσω στη χειμερία νάρκη...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...