Προς το περιεχόμενο

Kaspersky Total Security 2016 - Multi Device (5 Users) 1,99gbp


led zeppelin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τώρα να το βάλεις, είναι το ίδιο πράγμα.

 

 

Κάνοντας αγορά και renew εχθές, ζήτησα από το support να δω τι γίνεται για την διάρκεια της άδειας. Η απάντησή τους...

"We show on our record that you manually renewed your subscription. The expiration date has been updated and it is showing 03/21/2018 as the new expiry date."

 

:-)

 

 

εληξε μαλλον μου λεει invalid promo οποτε ακυρο :(

 

Μιλώντας τώρα με την ελληνική υποστήριξη με ενημέρωσαν ότι καλύτερα είναι να μπει ο 2ος κωδικός εφόσον λήξει ο 1ος ανεξάρτητα εαν μου έστειλαν από το κατάστημα την παραπάνω απάντηση. :blink:  Όπως και να έχει πάντως, όλα καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 331
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά που είχα το avira free δεν είχα πρόβλημα, απλά επειδή όπως ειπώθηκε πιο πάνω είναι φτιαγμένο έτσι ώστε να ελέγχει τα πάντα ενώ σε ραμ και cpu δεν θα δείτε σοβαρή διαφορά σε σχέση με άλλες λύσεις, στο θέμα του σκληρού (πχ σε μηχανικό) ίσως υπάρχουν καθυστερήσεις. Εμένα πάντως σε λαπτοπ 5ετιας με i3 2.5 ghz 4gb ram και ssd καμία διαφορά.

 

Όταν εκτελεί full scan / rootkit scan το σύστημα πραγματικά βαραίνει, ακόμη και AMD x4 640 + SSD...σε κανονική live προστασία είναι πολύ καλυτερα, αλλά σίγουρα σε κάποια αρχεία (pdf / software) αργεί λίγο παραπάνω να τα ανοίξει...

...επειδή είναι πλήρης σουίτα, έχει πολλά modules που τρέχουν, αλλά μπορείτε να απενεργοποιήσετε ό,τι δεν θέλετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν εκτελεί full scan / rootkit scan το σύστημα πραγματικά βαραίνει, ακόμη και AMD x4 640 + SSD...σε κανονική live προστασία είναι πολύ καλυτερα, αλλά σίγουρα σε κάποια αρχεία (pdf / software) αργεί λίγο παραπάνω να τα ανοίξει...

...επειδή είναι πλήρης σουίτα, έχει πολλά modules που τρέχουν, αλλά μπορείτε να απενεργοποιήσετε ό,τι δεν θέλετε.

Ναι δεν έχεις άδικο σε αυτό αλλά μπορείς πάντα να κάνεις schedule τα scans όταν ξέρεις ότι δεν θα χρησιμοποιείς το pc και να ορίζεις και autoshutdown μετά το scan. Όσο για τα pdf/software που ίσως καθυστερούν λίγο στην εκκίνηση είναι το τίμημα της πλήρης σουίτας :P

 

Ας βάλει κάποιος mod "τέλος" στην τίτλο να μην χαίρετε τσάμπα ο κόσμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ ts το κατέβασα και εγώ.

Ο fiefox βέβαια δεν μου έβρισκε τα πιστοποιητικά για κάποια sites και έκανα εισαγωγή τον fake. Πόσο ασφαλές είναι αυτό; Η άλλη ενέργεια που ξεκλικάρεις τις διευθύνσεις πως γίνεται; Ευχαριστώ πάντως ξανά για την προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δύο ερωτήσεις ίσως χαζές....

  1. τον ίδιο κωδικό θα βάλουμε και στις 5 συσκευές? 
  2. Αν κάνω format σε ενα pc θα μετράει για 2? 

 

εχω μιλήσει με support, 5 online ταυτοχρονα οπως ειπε και ο αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ ts το κατέβασα και εγώ.

Ο fiefox βέβαια δεν μου έβρισκε τα πιστοποιητικά για κάποια sites και έκανα εισαγωγή τον fake. Πόσο ασφαλές είναι αυτό;

Είναι εντάξει. Αυτό προτείνουν και από την Kaspersky.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ανταλαξουμε μεταξυ μας κλειδια δεν θα προστεθουν?  :devil:

 

 Το εχει δοκιμασει κανεις αυτο?

Δηλαδη π.χ. 5 ατομα να ανταλλαξουν κλειδια και να εχουν τελικα 1 license με 5ετη διαρκεια ο καθενας??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει δοκιμασει κανεις αυτο?

Δηλαδη π.χ. 5 ατομα να ανταλλαξουν κλειδια και να εχουν τελικα 1 license με 5ετη διαρκεια ο καθενας??

Θα έχετε κοινο password manager :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το εχει δοκιμασει κανεις αυτο?

Δηλαδη π.χ. 5 ατομα να ανταλλαξουν κλειδια και να εχουν τελικα 1 license με 5ετη διαρκεια ο καθενας??

 

Τελικά έχει περάσει στο dna, δεν εξηγείται αλλιώς...

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...