Προς το περιεχόμενο

Kaspersky Total Security 2016 - Multi Device (5 Users) 1,99gbp


led zeppelin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζουν συχνά στις προσφορές διάφορες συνδρομές για σουίτες internet security. Ειδικά το BitDefender που είναι και πολύ καλό. Απλά δεν ξέρεις ούτε πότε θα τύχει ούτε για πόσον καιρό θα είναι η συνδρομή.

 

Και μια ερώτηση: το BitDefender είχε λειτουργία ransomware protection που ξεκινούσε νωρίς κατά την εκκίνηση του υπολογιστή. Η Kaspersky λέει ότι δεν υπάρχει προστασία από τα ransomware εκτός από την πρόληψη, δηλαδή να έχεις πάντα backup.

 

Η πρώτη εταιρεία πουλάει μούφα προστασία ή η δεύτερη κάνει μάρκετινγκ επειδή απλά δεν διαθέτει το feature στα προϊόντα της;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 331
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν το γνωρίζουμε αυτό . Οπότε  ο μόνος ανεξάρτητος τροπος να ξέρουμε πιο είναι καλύτερο απο πιο είναι απο εδώ. 

https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/windows-10/


 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως το δεύτερο κλειδί κάθεται μέσα στο λογισμικό και είναι ανενεργό μέχρι να έρθει η ώρα του. Γραφεί ότι καταχωρήθηκε και θα ξεκινήσει αυτόματα μόλις λήξει το πρώτο. Δηλαδή άλλες 365 μέρες.

Σε εναν παντως που πηρε 4 και τα εβαλε το ενα πανω στο αλλο του κλειδωσε και στο support του ειπανε οτι θα ξεκλειδωσει μονο του αλλα θα ισχύει για χρονο οχι τετραετία
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εναν παντως που πηρε 4 και τα εβαλε το ενα πανω στο αλλο του κλειδωσε και στο support του ειπανε οτι θα ξεκλειδωσει μονο του αλλα θα ισχύει για χρονο οχι τετραετία

 

Δεν ξέρω τί έκανε αλλά τα κλειδιά κάθονται κανονικά το ένα πάνω στο άλλο και γράφει ότι το δεύτερο θα ενεργοποιηθεί αυτόματα αμέσως μόλις λήξει το πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας το έκανε (με 4 κλειδιά) και του κόλλησε, πολλοί το έκαναν (με 2 κλειδιά) και δεν προέκυψε πρόβλημα. Δεν βλέπω πού είναι το θέμα. Επίσης, ακόμη και στην πρώτη περίπτωση, πάλι η εταιρία θα έπρεπε να διορθώσει το πρόβλημα εφόσον πρόκειται για αγορασμένα κλειδιά, άσχετα πόσο κόστισαν. Δεν φταίει ο χρήστης.

 

Πάντως μέσα στο software ακόμη και πριν περάσεις δεύτερο κλειδί λέει ότι μπορείς να προσθέσεις κλειδιά.

 

Ο καθένας βέβαια μπορεί να αποφασίσει και να κάνει ό,τι νομίζει καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, πήρα δυο με PayPal 2.20 ευρώ, τώρα όταν έρθουν τα κλειδιά μπορώ λογικά να βάλω και τα δυο απανωτά και θα κρατήσει ένα 6 μηνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή

 

Δεν ελειξε μόλις πήρα και αλλά κλειδιά για φίλο!

Επειδή δεν βρίσκω-καταλαβαίνω πως τα πήρες είναι εύκολο να μου πεις από που τα πήρες και πως ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή

 

Επειδή δεν βρίσκω-καταλαβαίνω πως τα πήρες είναι εύκολο να μου πεις από που τα πήρες και πως ;

 

Δεν ελειξε μόλις πήρα και αλλά κλειδιά για φίλο!

 

 

Εξηγησε μας αν μπορείς για ποια έκδοση Kaspersky

Total Security – Multi-Device 2016 1device, 1 year (έχω δοκιμάσει όλους τους συνδιασμούς)? Και βάζεις coupon renew5 (τα ίδια μου κάνει και για τον EMAIL10)?

 

Μου δίνει" Invalid promo code".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...