Προς το περιεχόμενο

Kaspersky Total Security 2016 - Multi Device (5 Users) 1,99gbp


led zeppelin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξηγησε μας αν μπορείς για ποια έκδοση Kaspersky

Total Security – Multi-Device 2016 1device, 1 year (έχω δοκιμάσει όλους τους συνδιασμούς)? Και βάζεις coupon renew5 (τα ίδια μου κάνει και για τον EMAIL10)?

 

Μου δίνει" Invalid promo code".

Δεν χρειάζεστε κάποιο κωδικό απλά μπαίνεις στο Λίνκολν που έδωσε και ο morfeas-dsl- (https://www.g2a.com/kaspersky-total-security-multi-device-3-device-3-months-cd-key-global.html) και κανείς την αγορα σου, αν εχει τικαρισμενη την προστασία αγορών με G2A η τιμη σχεδόν διπλασιάζεται.

Δεν χρειάζεστε κάποιο κωδικό απλά μπαίνεις στο Λίνκολν που έδωσε και ο morfeas-dsl- (https://www.g2a.com/kaspersky-total-security-multi-device-3-device-3-months-cd-key-global.html) και κανείς την αγορα σου, αν εχει τικαρισμενη την προστασία αγορών με G2A η τιμη σχεδόν διπλασιάζεται.

μιλάμε για την τρίμηνη προσφορα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω προσπαθησα να παρω αλλο ενα κλειδι και δεν μπορεσα !!!!!

Μπορείτε μέχρι 5 την φορά να αγοράζετε, με 2 χ 4αρες αγορές έχετε 2 χρόνια συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζουν συχνά στις προσφορές διάφορες συνδρομές για σουίτες internet security. Ειδικά το BitDefender που είναι και πολύ καλό. Απλά δεν ξέρεις ούτε πότε θα τύχει ούτε για πόσον καιρό θα είναι η συνδρομή.

 

Και μια ερώτηση: το BitDefender είχε λειτουργία ransomware protection που ξεκινούσε νωρίς κατά την εκκίνηση του υπολογιστή. Η Kaspersky λέει ότι δεν υπάρχει προστασία από τα ransomware εκτός από την πρόληψη, δηλαδή να έχεις πάντα backup.

 

Η πρώτη εταιρεία πουλάει μούφα προστασία ή η δεύτερη κάνει μάρκετινγκ επειδή απλά δεν διαθέτει το feature στα προϊόντα της;

 

Έχω και γω την ίδια απορία. Σήμερα πάντως το BitDefender μου βγάλε μνμ ότι μπόκαρε μια διεργασία από το να αλλάξει τα "τα έγγραφα μου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους...Επειδη έκανα βλακεία και τελικά νομίζοντας πως ο κωδικός ενεργοποίησης του total security κάνει και για intenret security...ανταλλάζω κωδικό ενεργοποίσης total security 5 χρήστες/1 έτος με παρόμοιο (5 χρήστες/1 έτος) με κωδικό ενεργοποίησης internet security 2016...Άμεση ανάγκη παρακαλώ!!!!όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm...Ευχαριστώ πολύ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βρισκω τον λογο να το κανεις αυτο... το total security ειναι το internet security + και αλλα πραγματα!

 

επισης απαξ και ξερεις τον κωδικο η ανταλλαγη δεν μπορει να γινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα ειναι οτι δεν υπαρχει ελληνικη γλωσσα στο 2016 γι αυτο ενω στο internet security 2016 υπαρχει ελληνικη εκδοση και εξαλλου ο κωδικος δεν εχει χρησιμοποιηθει.....για οταν το βαζεις σου λεει και καλα οτι προκειται γι αλλο προϊον.....οποτε ειναι ανενεργος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!!!!Για όποιον ενδιαφέρεται τελικά με το κωδικό ενεργοποίησης του total security γινεται αναβάθμιση σε αυτό (στην ελληνική γλώσσα εννοείται) από το internet security 2016 (και όχι παλιότερη έκδοση) το έκανα στέλνοντας στο τμήμα της τεχνικής υποστήριξης και μου απάντησαν άμεσα!!!!!όποιος ενδιαφέρεται μπορώ να του στείλω ακριβώς ότι μ έστειλαν και εμένα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!!!!Για όποιον ενδιαφέρεται τελικά με το κωδικό ενεργοποίησης του total security γινεται αναβάθμιση σε αυτό (στην ελληνική γλώσσα εννοείται) από το internet security 2016 (και όχι παλιότερη έκδοση) το έκανα στέλνοντας στο τμήμα της τεχνικής υποστήριξης και μου απάντησαν άμεσα!!!!!όποιος ενδιαφέρεται μπορώ να του στείλω ακριβώς ότι μ έστειλαν και εμένα!!!!!

εάν μπορείς στείλε και σε εμένα με ένα ΠΜ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραθέτω εδώ και όποιος θέλει και έχει παρόμοιο πρόβλημα με το δικό μου είναι η λύση:

 

"Resolution for customer

Please let us know if you wish to continue in English.

Σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το τμήμα μας, της τεχνικής υποστήριξης.

Πράγματι, δεν υπάρχει Ελληνικό πακέτο εγκατάστασης του Total Security. Μη σας ανησυχεί όμως αυτό, μπορείτε να κατεβάσετε την Ελληνική έκδοση του Internet Security (όπως κάνατε). Όταν θα χρησιμοποιήσετε τον κωδικό ενεργοποίησης του Total Security στο Internet Security το πρόγραμμα θα σας ενημερώσει ότι ο κωδικός αντιστοιχεί σε άλλη εφαρμογή και θα υπάρχει ένα κουμπί για να μετατραπεί από Ελληνικό Internet Security σε Ελληνικό Total Security.

Οι υπόλοιπες μέρες της ήδη υπάρχουσας άδειας δε μπορούν να μεταφερθούν σε άλλη άδεια.
Εάν στο Internet Security που χρησιμοποιείτε σας απομένουνε ακόμα μέρες τότε ή θα πρέπει να περιμένετε να λήξει η άδεια ή να αφαιρέσετε την άδεια και να χρησιμοποιήσετε τον κωδικό για το Total Security (στην περίπτωση αυτή θα “χάσετε” τις μέρες που απομένουν στο Internet Security).

Για να αφαιρέσετε την υπάρχουσα άδεια κάντε τα παρακάτω:
1.Ανοίξτε το κεντρικό παράθυρο του Kaspersky 2016 (της εφαρμογής).
2. Πατήστε " Άδεια" ή “Συνδρομή” στο κάτω δεξιά μέρος.
3. Πατήστε το πράσινο (ή κόκκινο) Χ σύμβολο δεξιά από το Κλειδί (θα αφαιρέσετε την υπάρχουσα άδεια).
4. Πατήστε Ενεργοποίηση εφαρμογής
5. Ενεργοποιήστε το Kaspersky χρησιμοποιώντας τον  κωδικό ενεργοποίησης του Total Security και κάντε τη μετατροπή του προγράμματος.

Παρακαλούμε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τυχόν απορίες. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε."

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...