Προς το περιεχόμενο

Kaspersky Total Security 2016 - Multi Device (5 Users) 1,99gbp


led zeppelin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά τη λήξη, υπάρχει φόβος αυτόματης ανανέωσης με χρέωση;

Και εγώ έχω την ίδια απορία. Έχει κανείς εμπειρία να μας πει?

Έως τώρα χρησιμοποιουσα free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει σταθερά αυτή η προσφορά: http://www.barclays.co.uk/Helpsupport/FreeInternetSecuritySoftwarefromKasperskyBarclays/P1242557966961 Total Security για 5 installations με 7 λίρες.

 

Μπείτε ομως με αγγλικό proxy, αλλιως δεν θα δειτε τιποτα...

 
Τώρα πάντως ανοίγει και πάλι κανονικά χωρίς proxy/vpn και σε οδηγεί στο site της kaspersky για αγορά.
Το πήρα για να ανανεώσω τη συνδρομή που αγόρασα τον περασμένο Μάρτιο.
 
Πιστεύω ότι δεν είναι και τόσο πιθανό να υπάρξει προβλημα με blacklist γιατι ενώ το total security-5 devices που πληρώνεις -έστω και μικρό- ποσό άλλες φορές σου επιτρέπει να το πάρεις χωρίς ιδιαίτερο έλεχγο και άλλες όχι, το Kaspersky Internet Security/2 devices που το δίνει free ελέγχει τον αριθμό μέλους.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα να το αγορασω αλλα ζηταει bank member id οποτε οχι.. δε λειτουργει και ας ανοιγει χωρις proxy

*Your Kaspersky licence will be blacklisted and you will be refunded if your Membership ID is not verified by Barclays.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα να το αγορασω αλλα ζηταει bank member id οποτε οχι.. δε λειτουργει και ας ανοιγει χωρις proxy

*Your Kaspersky licence will be blacklisted and you will be refunded if your Membership ID is not verified by Barclays.

το ιδιο και εδω.

αν και δεν το συνιστω σαν antivirus,μονιμως προβληματα,μπλε οθονες σε καθαρες εγκαταστασεις και αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο και εδω.

αν και δεν το συνιστω σαν antivirus,μονιμως προβληματα,μπλε οθονες σε καθαρες εγκαταστασεις και αλλα.

 

Καμία σχέση. Το πιο απροβλημάτιστο Antivirus. Αλλού ψάξε για τις μπλε οθόνες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τη λήξη, υπάρχει φόβος αυτόματης ανανέωσης με χρέωση;

kaspersky.jpg

 

Αναφέρει manual renew και δεν μου δίνει άλλες επιλογές. Οπότε φαντάζομαι ότι δεν θα ανανεωθεί αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kaspersky.jpg

 

Αναφέρει manual renew και δεν μου δίνει άλλες επιλογές. Οπότε φαντάζομαι ότι δεν θα ανανεωθεί αυτόματα.

Όχι, δεν ανανεώνεται αυτόματα, πρέπει να βάλεις τον καινούργιο κωδικό αν έχεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όνομα τι βάλατε στα στοιχεία της παραγγελίας; Διεύθυνση Αγγλίας;

Τα πραγματικά, εκτός από τη χώρα. και προχώρησε κανονικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ δεν αλλαζει καποιος τον τιτλο ομως?

 

και να μπει το link από Barclays μαζί με οδηγίες στο αρχικό post. Ή μήπως να φτιάξει κάποιος ένα ξεχωριστό topic?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...