Προς το περιεχόμενο

επιδειξίες


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηταν εμφανές οτι τον ανησυχούσε πολύ αυτος ο τυπος. Τον ειχε φοβηθεί το ματι του με τη μαλακια που τους ειχε κανει, ενιωσε μαλλον οτι δεν μπορει να προστατεψει την κοπελα του που ειχε βαλει τα κλαματα. Χαλάρωσε λιγο ομως η ενταση του οταν μου τα λεγε αυτα, οταν μου ανεφερε οτι ο κολλητος του του ελεγε "θα τον πετυχουμε καμια μερα κ θα τον πλακωσουμε στο ξυλο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Stavi, τι έχεις περάσει και εσύ... Κάθεσαι σπιτι σε κλειδώνουν, πας έξω στην λένε για τα ρούχα. Τωρα μας λες ότι περπατάς στον δρόμο και στην πετάει ο άλλος έξω. Έχεις να μας πεις και άλλα; :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Stavi, τι έχεις περάσει και εσύ... Κάθεσαι σπιτι σε κλειδώνουν, πας έξω στην λένε για τα ρούχα. Τωρα μας λες ότι περπατάς στον δρόμο και στην πετάει ο άλλος έξω. Έχεις να μας πεις και άλλα; :P

χαχχα τι γινεται χασαμε επεισοδια  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stavi always delivers! :D

 

ΑLWAYS, ελπίζω μόνο να μην κάνει πράξη την απειλή της περί αποχώρησης γιατί το delivery θα πάει περίπατο.. Και κάπου εδώ θα ήθελα να σας εκμυστηρευτώ κάτι, κάθε φορά που μυρίζομαι σταβοθρέντ παραγγέλνω, γίνεται του αντιφίτνες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη μας την ειχε πεσει πριν πολλα χρονια ενας επιδειξίας οταν πηγαινα σχολειο αυτο που ξερω απο τοτε ειναι οτι οι πιο πολλοι ειναι ακινδυνοι και απλα θελουν να τα μοστραρουν, επισης οσο πιο ταραγμενος εισαι τοσο πιο πολυ φτιαχνετε οποτε απλα προσπερνα τον.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω οι γυναίκες του φόρουμ τι έχουν δει/αντιμετωπίσει, εγώ δεν έχει τύχει να δω κάτι.

 

Πάντως μιας που έγινε αναφορά σε γέρο επιδειξία, εμένα πριν 4-5 χρόνια ένας γέρος σε ένα πάρκο κάθησε δίπλα μου στο παγκάκι και μετά από λίγο μου άνοιξε κουβέντα για γκομενικά θέματα για σεξ για @ και διάφορα άλλα. Αυτό που κατάλαβα είναι οτι ορισμένα άτομα της τρίτης ηλικίας έχουν πρόβλημα, τώρα τι ακριβώς δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η στάβη γιατί σταμάτησε να μας λέει ιστορίες για επιδειξίες; Ok ας διηγηθώ κι εγώ την ιστορία μου. Πέρυσι το καλοκαίρι εκεί που καθόμουν αραχτός στο μπαλκόνι και κοίταζα το σύμπαν βλέπω απέναντι μια γειτόνισσα με ανοιχτές κουρτίνες ανοιχτά τα φώτα ανοιχτά τα πάντα όλα να τα έχει πετάξει έξω όλα, επιδειξίες παντού ρε γμτ

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφορουσε καθε βραδυ με μια παπια. Εβγαινε παγανια ο πουστης. Ειχε κ οικογενεια με παιδια.

Εμενα να μη με μπλεκεις!

Μου εχουν τύχει πολλες φορές. Και σημερα παλι ενας.

 

Μήπως εχεις πέσει στην ομαδα του Φαμπρ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η στάβη γιατί σταμάτησε να μας λέει ιστορίες για επιδειξίες; Ok ας διηγηθώ κι εγώ την ιστορία μου. Πέρυσι το καλοκαίρι εκεί που καθόμουν αραχτός στο μπαλκόνι και κοίταζα το σύμπαν βλέπω απέναντι μια γειτόνισσα με ανοιχτές κουρτίνες ανοιχτά τα φώτα ανοιχτά τα πάντα όλα να τα έχει πετάξει έξω όλα, επιδειξίες παντού ρε γμτ

Έμπαινες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...