Προς το περιεχόμενο

επιδειξίες


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

'Εχω πετύχει 3 και σε σχετικά μικρή ηλικία (11-16). 'Εκτοτε δεν έχω ξαναδεί και νομίζω πως φτιάχονται περισσότερο με μικρά κοριτσάκια που έχουν και μεγαλύτερες πιθανότητες να σοκαριστούν με το θέαμα. Δεν νομίζω ότι είναι επικίνδυνοι αλλά ο ένας φαπαρε κιόλας οπότε απομακρύνθηκα άμεσα μην με πάρουν τίποτα σκάγια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θέλει προσοχή, υπάρχουν άνδρες που προσφέρουν στα κορίτσια καλά σκάγια, και άλλοι που έχουν μολυσμένα σκάγια, αν δεν περνάνε από Quality check με πιστοποιήσεις έστω μια φορά το χρόνο μην τα καταπίνετε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Stavi, τι έχεις περάσει και εσύ... Κάθεσαι σπιτι σε κλειδώνουν, πας έξω στην λένε για τα ρούχα. Τωρα μας λες ότι περπατάς στον δρόμο και στην πετάει ο άλλος έξω. Έχεις να μας πεις και άλλα; :P

Ναι εχω κι άλλα.

Όταν έγινε ο σεισμός στην Αθήνα ήμουν εξω. Όσοι το έχετε ζήσει μπορεί να θυμάστε πόσο ανήσυχοι ήταν όλοι, συναγερμοί βαρούσαν, σπασμένα τζάμια στους δρόμους, κόσμος πανικοβλημένος.

Λίγα δευτερόπτα αφού εγινε ο σεισμος με πλησιαζει ενας τυπος κ μου λέει.

Με λένε βασιλη αλλά με φωνάζουν Μόνικα. θες να γίνεις αεροσυνοδος;

Ναι. του απανταω. . ..για να δω τι θα πει.

Ωραια μου λεεει αλλα θα πρεπει πρωτα να βγαλεις τη ζωνη σου και να αρχισεις να βαρας μεχρι να χύσω.

 

(Ρε φιλε γαμω το στανιο σου μολις εγινε ο μεγαλυτερος σεισμος στα χρονικα, τι μαλακιες λες????!!!!)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φόραγε μόνο καμπαρντίνα? νομίζω πως δεν είναι επικίνδυνοι, την βρίσκουν μόνο με το να δείχνουν. Εμένα γιατί δεν μου τυχαίνει ποτέ? :([/quote

 

Γιατί είσαι άντρας;

 

Επισης δεν κατάλαβα τι παίζει με τη στεναχωρημένη φατσούλα.

Θέλεις να σου τύχει δηλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το αντιστρεψω λιγο, μέρα που ειναι; Αν ηταν γυναικα, μεσος ορος+, με καμπαρντίνα, και το εκανε αυτο, πιστευετε οτι δε θα ειχε μαζέψει "πηγαδακι" γυρω της; Τι κανει τη διαφορα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην δουλεια αρχες φεβρουαριου μπαινει στο μαγαζι αντρογυνο. γυρω στα 45. ο συζηγος βγαινει για τσιγαρο και η συζηγος αρχιζει να σκυβει "και καλα" να με ρωτησει για καποια πραγματα που ειχα στο μαγαzι σε χαμηλο σημειο. η τυπισσα δεν φορουσε εσωρουχο και προσπαθουσε να μου επιδειξει τα γεννητικα της.

το δε στηθος της ειχε τις θυλες της εκτεθιμενες ελαχιστα ισα να φαινοντε.

 

περασαν 5 λεπτα μπηκε μεσα ο συζηγος της ειπε αν βρηκε κατι εκεινη του απαντησε οχι και εφυγαν.

οσο ωραιο ηταν το θεαμα αλλο τοσο αγχωθικα με την ολη φαση μιας και ειμαι υπαληλλος...

 

αργοτερα εμαθα απο γνωστους και φιλους οτι μαλλον επροκειτω για exhibitioners..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην δουλεια αρχες φεβρουαριου μπαινει στο μαγαζι αντρογυνο. γυρω στα 45. ο συζηγος βγαινει για τσιγαρο και η συζηγος αρχιζει να σκυβει "και καλα" να με ρωτησει για καποια πραγματα που ειχα στο μαγαzι σε χαμηλο σημειο. η τυπισσα δεν φορουσε εσωρουχο και προσπαθουσε να μου επιδειξει τα γεννητικα της.

το δε στηθος της ειχε τις θυλες της εκτεθιμενες ελαχιστα ισα να φαινοντε.

 

περασαν 5 λεπτα μπηκε μεσα ο συζηγος της ειπε αν βρηκε κατι εκεινη του απαντησε οχι και εφυγαν.

οσο ωραιο ηταν το θεαμα αλλο τοσο αγχωθικα με την ολη φαση μιας και ειμαι υπαληλλος...

 

αργοτερα εμαθα απο γνωστους και φιλους οτι μαλλον επροκειτω για exhibitioners..

Ε ναι. Δεν μπορει ολα τα σκατα κι ανωμαλα να ταχουνε μονο οι αντρες

Ζητείται επειγόντως γαμπρός, αλλιώς τα θρεντ θα συνεχιστούν

Μαλλ8ν εσενα πρεπει να σου βρουμε γυναικα γιατι εισαι πικροχολος. Λιγο να σε γλυκάνει.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...