Προς το περιεχόμενο

Η Dyson ανασχεδιάζει το πιστολάκι μαλλιών με το Supersonic


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μμμμ...ωραίοι είμαστε... Ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από τις δικές μας ανάγκες και τα δικά μας "θέλω"... Επίσης, μάλλον κανείς στο insomnia δεν έχει ούτε γκομενα...ούτε μικρό παιδί... Και ακόμα χειρότερα...κανείς δεν βλέπει το μέλλον... 100 πατέντες έχει το " πιστολάκι", κάποιες από αυτές αφορούν θερμοκρασία... Ή λέξη "ψυκτρες" σας λέει τίποτα... Well done boys...well done...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δωσω 400 ευρω για να παιζουν με τις τριχες τους αι γυναικες της οικιας μου πραμα δυσκολο .

Θα βγει πολυ συντομα κινεζικη απομιμηση φτηνα και θα παρω μια.

Μη μου πειτε για κινεζιες διοτι οτι εχω αγορασει απο panasonic  μεχρι apple ηλεκτρονικο ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΕΙΝΑΙ !!!!!!!!!\ αφου ολα τα εργοστασια εκει εχουν παρκαρει

 

Ασε το δραγασακη να μιλα για υπερφορολογηση των επιχειρησεων ας παει στην κινα εκει θα βρει πολλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

400ευρω για πιστολακι μαλλιων ειναι παρα πολλα. τεχνολογικα ειναι εντυπωσιακο δε λεω .

 

βεβαια απο την αλλη απευθυνεται σε γυναικες που σκανε 100ε για ενα χτενισμα οποτε θα κανει τρελες πωλησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα ένα ρεπορτάζ με μια παρουσίαση στο BBC. Πρωτοποριακή ιδέα. Πανάκριβο βέβαια αλλά ο Dyson αν δεν κάνω λάθος κατασκευάζει στην Αγγλία δίνοντας εκατοντάδες θέσεις εργασίας. Οπότε πρέπει να σκεφτούμε και λίγο τι θέλουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...