Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για ρίξτε προτάσεις για 2-3 επόμενα πρότζεκτ για σειρές. έχω δεί himym,two & a half men,friends, big bang theory, arrested development, prison break, supernatural, the shield, the wire, sopranos, dexter, breaking bad, the walking dead, game of thrones, dexter, vikings, deadwood, spartacus, the following, hostages, true detective.

 

Τώρα έχω ξεκινήσει το hannibal που φαίνεται δυνατό.Να ξεκινήσω με το 24 είναι όντως τόσο καλό;

24 εννοειται και μετα

six feet under και mad men

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 εννοειται και μετα

six feet under και mad men

 

ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά για τις προτάσεις. αλλά εσύ έπεσες διάνα! Six feet under και 24 θα ξεκινήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά για τις προτάσεις. αλλά εσύ έπεσες διάνα! Six feet under και 24 θα ξεκινήσω.

 

Lost! 

Fringe!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xavier με επεισες με τις σειρες που ειπες και κατευασα lost ολες τις σεζον ηθελα και πολυ καιρο να το δω.αλλα ρε παιδι μου 45gb ολα..πολυ πραμα.3 επεισοδια την μερα πρεπει να χτυπαω αν θελω ιουλιο να παω διακοπες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xavier με επεισες με τις σειρες που ειπες και κατευασα lost ολες τις σεζον ηθελα και πολυ καιρο να το δω.αλλα ρε παιδι μου 45gb ολα..πολυ πραμα.3 επεισοδια την μερα πρεπει να χτυπαω αν θελω ιουλιο να παω διακοπες :P

στο link της υπογραφης μου εχω μια μικρη λιστα, αν θες να κλειστεις σε ενα δωματικο και να ξαναβγεις μετα απο 2 χρονια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο link της υπογραφης μου εχω μια μικρη λιστα, αν θες να κλειστεις σε ενα δωματικο και να ξαναβγεις μετα απο 2 χρονια :P

απ οτι βλεπω να κλειστο σε ενα δωματιο για 2 χρονια για τις ταινιες και σειρες και αλλον 1 για τα τραγουδια!! χαχαχα εισαι μεγαλος!! θα παρω ιδεες αδερφε να κατευασω πραμα. ο σκληρος εδω και 2 μερες τραβαει ζορια απο τα download

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,εχω δει Person of Interest,Teen Wolfs,Vimpire Diaries

 

Eχετε να μου προτεινετε καμια παρεμφερη σειρα για να δω? Κατα προτιμηση οπως το Person of Interest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,εχω δει Person of Interest,Teen Wolfs,Vimpire Diaries

 

Eχετε να μου προτεινετε καμια παρεμφερη σειρα για να δω? Κατα προτιμηση οπως το Person of Interest

Prison Break και Alias, δεν είναι ακριβώς παρεμφερή αλλά κινούνται σε παρόμοιους ρυθμούς και αξίζουν.

Δες και το The Originals, είναι spin-off του Vampire Diaries...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prison break και εγω το εχω δει ολο.αξιζει.ειναι σειρα κολλημα σε οποιον αρεσουν εργα με φυλακες κ τετοια

 

Σε όποιον αρέσουν τα έργα με φυλακές καλό θα κάνει να δει το Oz. Καμία σχέση με τη γλυκανάλατη παρουσίαση της φυλακής στο Prison Break.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το oz ;; πρωτη φορα το ακουω.τι λεει ειναι πολλα επεισοδια; ειναι πιο hardcore;

5-6 σεζον αν θυμαμαι καλα.  απλα στο οζ πρεπει να προσεχεις μη σου πεσει το σαπουνι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...