Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκιμάστε τα: Arrow, Da Vinci's Demons, Dexter, Games Of Thrones, Intelligence US, Supernatural, Prison Break, The Big Bang Theory, Friends, The Originals, The Tomorrow People, The 100, The Vampire Diaries, True Blood, True Detective, The Good Wife όλες πολύ καλές!

:D :D :D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Intelligence, Tomorrow People έφαγαν cancel, τσάμπα χρόνος...

Το Intelligence US ωραία ήταν η πρώτη season. Όλα τα επεισόδια ήταν καλοφτιαγμένα αλλά απόψεις είναι αυτές. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

από την στιγμή που έφαγε κόψιμο, δεν αξίζει να ξοδέψει χρόνο για να το δει, γιατί στο τέλος θα μείνει μπουκάλα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν το έχει πει κάποιος, στις αξιόλογες εγώ θα προσέθετα και το Warehouse 13, έχει βγάλει ένα σωρό σεζόν - οπότε δε ξεμείνετε... - και είναι αρκετά διασκεδαστικό.

 

Θυμίζει κάπως το Χ-files και έχει παρόμοια θεματολογία (όχι όμως εξωγηινους) αλλά είναι σαφώς απλούστερο, πιο ανάλαφρο και ΠΛΗΘΟΣ κωμικών στοιχείων. Αυτό το τελευταίο μου αρέσει προσωπικά πολύ γιατί κατάφεραν να το "δέσουν" με το sci-fi και το σασπενς στοιχείο της σειράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την στιγμή που έφαγε κόψιμο, δεν αξίζει να ξοδέψει χρόνο για να το δει, γιατί στο τέλος θα μείνει μπουκάλα...

 

Μάλλον off topic, αλλά με βασανίζει και πρέπει να πάρω γνώμες...με αφορμή την αναφορά σου στο κόψιμο σειρών λοιπόν: Αυτοί που αποφασίζουν ποιες σειρές θα κοπούν και ποιες θα συνεχιστούν, είναι ιδέα μου, ή σε κάποιες περιπτώσεις τομπαίζουνε αγρίως;

 

Έφαγα προσφάτως δύο γερές σφαλιάρες και έρχομαι να ρωτήσω τα αξιότιμα μέλη τού insomnia: Το The Missing και το Happy Town, ήταν σειρές για κόψιμο, το μυαλό τους μέσα;;; Εντάξει γούστα είναι αυτά, αλλά ...για κόψιμο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον off topic, αλλά με βασανίζει και πρέπει να πάρω γνώμες...με αφορμή την αναφορά σου στο κόψιμο σειρών λοιπόν: Αυτοί που αποφασίζουν ποιες σειρές θα κοπούν και ποιες θα συνεχιστούν, είναι ιδέα μου, ή σε κάποιες περιπτώσεις τομπαίζουνε αγρίως;

 

Έφαγα προσφάτως δύο γερές σφαλιάρες και έρχομαι να ρωτήσω τα αξιότιμα μέλη τού insomnia: Το The Missing και το Happy Town, ήταν σειρές για κόψιμο, το μυαλό τους μέσα;;; Εντάξει γούστα είναι αυτά, αλλά ...για κόψιμο;;;

 

Εαν δεν κανουν νουμερα τα κοβουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν έχουν τηλεθέαση, κλασικά κρίνουν βάση οικονομικού και πέφτει cancel...

Εαν δεν κανουν νουμερα τα κοβουν

 

Δεν αμφισβητώ το κριτήριο αυτό φυσικά, απλώς ...τα νεύρα μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο αξιζει πιο πολυ τα λεφτα του για cinema spiderman ή x-men?

 

Κατά την γνώμη μου το X-MΕN.

 

 

Το μήνυμα μου:

 

Γεια σας παιδιά, πάει καιρός που έχετε να με δείτε ε; :) Λοιπόν, θέλω να μου προτείνετε καμία ταινία HORROR σε φάση Dead Space, ξέρετε, καμένοι διαστημικοί σταθμοί, aliens κτλ, το ξέρω πως είναι κάτι δύσκολο αυτό που ζητάω διότι δεν υπάρχουν πολλές τέτοιες ταινίες μα όποιος ξέρει καμία τέτοια που είναι από το 98 και μέτα, ας μου την πει, ευχαριστώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την γνώμη μου το X-MΕN.

 

 

Το μήνυμα μου:

 

Γεια σας παιδιά, πάει καιρός που έχετε να με δείτε ε; :) Λοιπόν, θέλω να μου προτείνετε καμία ταινία HORROR σε φάση Dead Space, ξέρετε, καμένοι διαστημικοί σταθμοί, aliens κτλ, το ξέρω πως είναι κάτι δύσκολο αυτό που ζητάω διότι δεν υπάρχουν πολλές τέτοιες ταινίες μα όποιος ξέρει καμία τέτοια που είναι από το 98 και μέτα, ας μου την πει, ευχαριστώ. :)

 

 

cargo

pandorum

solaris

sunshine

event horizon  (αν και πιστευω οτι λογω του event horizon μιλας για ταινιες μετα το 98, το αναφερω)

dante 01

eden log

whiteout

 

αυτες μου ερχονται στα προχειρα, το sunshine ειναι μαλλον η καλυτερη απο αυτες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...